Limundo Cafe

Puna Verzija: za placanje unapred
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2 3 4
po meni kao kupcu je to cista glupost uplatiti u napred cast izuzecima,ja ni u jednoj prodvnici ili neku stvar nisam placao u napred pa je onda vidim probam a verujem da vecina ljudi neplaca u napred tako da razmislite dobro
A koji ti nacin placanja koristis kada kupujes preko interneta?
suncani sistem Big smile
kupujes a kakvu garanciju imas da ces dobiti taj predmet
uglavnom kupujem po oglasima kad stigne paket pare u ruke
(31.01.2016 17:50)kole45 Piše: [ -> ]kupujes a kakvu garanciju imas da ces dobiti taj predmet
uglavnom kupujem po oglasima kad stigne paket pare u ruke

pa garancija vam je npr. LimundoGrad zastita do 10.000 diinara ( ako nedobijete predmet Limundo nadoknadi do 10.000 dinara)

a drugo svakom prodavcu je cilj zadovoljan kupac sta ce vam veca garancija od toga

isto tako kad placate pouzecem preko oglasa ko garantuje da je unutra to sto ste kupili ?
nikad nisam imao problem sa pouzecem al bar znam da ce stici paket ako nestigne paket nema ni para. ja nisam nista lose mislio za placanje u napred samo sam izjasnio svoje misljenje
pouzecem je najskuplje umesto da platim dostavu 150 dinara mene izaslo 300 zato nevolim pouzecem
(31.01.2016 18:09)kole45 Piše: [ -> ]nikad nisam imao problem sa pouzecem al bar znam da ce stici paket ako nestigne paket nema ni para. ja nisam nista lose mislio za placanje u napred samo sam izjasnio svoje misljenje

Kako nisi ništa loše - rekao si da je to čista glupost. Čista glupost je loša. 
Pametnije je uplatiti unapred i platiti jeftiniju poštarinu jer kao što reče LMB - plaćaš VIŠE, a opst možeš dobiti šipak.
to jesam rekao. to je mala razlika u postarinama do 50din
(31.01.2016 18:34)kole45 Piše: [ -> ]to jesam rekao. to je mala razlika u postarinama do 50din

Netačno. Od 80 pa naviše.
(31.01.2016 18:34)kole45 Piše: [ -> ]to jesam rekao. to je mala razlika u postarinama do 50din

nije do 50 dinara 

ja umesto da platim 150 dinara po gramazi kad je kurir doneo naplatio mi skoro 300 dinara

Cena po masi: 150 dinara

+ po vrednosti: 20 dinara
+ prenos otkupne pošiljke: 23 dinara

UKUPNA POŠTARINA: 193 dinara

Poštarina koju plaća primalac na ime prenosa novca (otkupnine):
+ provizija za uplatu: 50 dinara
+ prenos uputnice: 23 dinara

DODATNA POŠTARINA: 73 dinara

193+73= 266umesto 150 dinara
licitirao sam stvar koja kosta 950din. otisao u banku da uplatim 60 din provizija morao sam da idem 12km koliko me to kosta a da mi je aksom stiglo kostalo bi me 250 din maximalno. u postama je provizija najmanja 20 i plus morate cekati na red ovako sedis kuci izadjes na kapiju platis
(31.01.2016 18:46)kole45 Piše: [ -> ]licitirao sam stvar koja kosta 950din. otisao u banku da uplatim 60 din provizija morao sam da idem 12km koliko me to kosta a da mi je aksom stiglo kostalo bi me 250 din maximalno. u postama je provizija najmanja 20 i plus morate cekati na red ovako sedis kuci izadjes na kapiju platis

ako je ista banka nema provizije 
provizija u posti je 45 dinara
ko ima e banking ili nema proviziju uopste ili je vrlo mala (i ne mora da ide 12km)

tako da kole45 argumenti ti ne piju vodu a plus znamo da kuriri aksa vole da maznu 50 dinara kao nemaju sitno to su meni vise puta uradili a da ne govorimo o sigurnosti posiljke...
(31.01.2016 18:46)kole45 Piše: [ -> ]licitirao sam stvar koja kosta 950din. otisao u banku da uplatim 60 din provizija morao sam da idem 12km koliko me to kosta a da mi je aksom stiglo kostalo bi me 250 din maximalno. u postama je provizija najmanja 20 i plus morate cekati na red ovako sedis kuci izadjes na kapiju platis

Prvo poštarina zavisi od mase, a ne samo od cene. Drugo MINIMALNO AKS-om bi bilo 280 dinara - evo ga cenovnik pa izračunaj. http://www.aks-sabac.com/cenovnik.html
Treće to koliko tebi treba do banke i za proviziju je potpuno irelevantno za raspravu koju si pokrenuo. A da imaš onlajn bankarstvo onda bi mogao da prođeš i bez provizije i udaljenosti. Tu temu možeš videti ovde: http://cafe.limundo.com/thread-26.html

(31.01.2016 18:50)smuk88 Piše: [ -> ]

E tako je brate, ali to ovdašnjim budalama ne možeš da objasniš.

Pa jebiga kad voleš, al' n'umeš. Nemoj sad da dajem link za tamo kad si objašnjavao da su PE lopovi jer si dobio otkupninu, a neko te zezao telefonom.  :rolf:
o cemu ti to ko je objasnjavao za lopove
Stranica: 1 2 3 4