Limundo Cafe

Puna Verzija: 200 din manje zbog rizika - Novo iskustvo
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Dakle, postavio sam predmet na limundo i jedan od clanova je pobedio na njoj, cena aukcije je iznosila 1000 dinara.
Kao i svakom kupcu javim se u najkracem roku mada ovaj kupac je nov na limundu i izgleda nije upucen dovoljno, u aukciji stavim usove prodaje da ko nema 10 pozitivnih mora da mi uplati unapred izlicitirani novac, i sta se sad desava ovo verujem da niko od vas nije doziveo Big smile

Kupac mi posalje poruku da nece da uplati nego da mu posaljem pouzecem i ja na to odgovorim ne, i sledecu poruku mi posalje sa sledecim tekstom

Mogu da vam uplatim 800 dinara a tih 200 je moj rizik dali cete mi poslati, od sada se na limundu placa provizija + rizik , naravno odgovorio sam mu opet ne i tek nakon 2 dana gubljenja vremena covek je teska srca otisao u postu i uplatio novac. Dali je neko od vas imao ovakvo iskustvo ? Big smile
(18.03.2016 20:59)Shone023zr Piše: [ -> ]Dakle, postavio sam predmet na limundo i jedan od clanova je pobedio na njoj, cena aukcije je iznosila 1000 dinara.
Kao i svakom kupcu javim se u najkracem roku mada ovaj kupac je nov na limundu i izgleda nije upucen dovoljno, u aukciji stavim usove prodaje da ko nema 10 pozitivnih mora da mi uplati unapred izlicitirani novac, i sta se sad desava ovo verujem da niko od vas nije doziveo Big smile

Kupac mi posalje poruku da nece da uplati nego da mu posaljem pouzecem i ja na to odgovorim ne, i sledecu poruku mi posalje sa sledecim tekstom

Mogu da vam uplatim 800 dinara a tih 200 je moj rizik dali cete mi poslati, od sada se na limundu placa provizija + rizik , naravno odgovorio sam mu opet ne i tek nakon 2 dana gubljenja vremena covek je teska srca otisao u postu i uplatio novac. Dali je neko od vas imao ovakvo iskustvo ? Big smile
pa imao sam razno raznih situacija i slicnih ovoj

ali ti ovde krsis pravila sajta nesmes ni nemas pravo da uslovljavas kome ces slati pouzecem a kome ne da je kupac znao imao je pravo da ti a negativnu ocenu
Uslovi prodaje je dobio naziv verovatno zbog ovakvih situacija, zasto bih slao paket nekom za koga nisam siguran da ce da ga preuzme ? Nema sanse 2 puta da padnem na povrat paketa. Jednom se desilo drugi put nece
Nije dozvoljeno navoditi dodatne uslove prodaje: navoditi rokove ili opcije plaćanja i slanja koji nisu u skladu sa pravilima, ograničavati opcije plaćanja ili slanja određenim članovima, od kupca zahtevati uplatu unapred pre ličnog preuzimanja, naplaćivati kupcu veću sumu od realne za pakovanje i slanje predmeta i tome slično.
(18.03.2016 20:59)Shone023zr Piše: [ -> ]Dakle, postavio sam predmet na limundo i jedan od clanova je pobedio na njoj, cena aukcije je iznosila 1000 dinara.

Imali smo takva iskustva na forumu - članovi koje mrzi da pročitaju postojeće teme i zbog svoje "naročite situacije" otvaraj nove teme - svaki drugi post im je nova tema.
Imali smo i situaciju da takvi običnu ne znaju pravila Limunda i tako uvode svoja po volji - ovako hoću, ovako neću što je nedozvoljeno kao što ti je već LMB skrenuo pažnju.
Dakle - pročitati uputstvo za korišćenje Limunda i neki priručnika za ponašanje na forumima.
Kako si ti nakrcao preko 100 jedinstvenih ocena da mi je znati.  LOL

Pazi tvoje teme:
http://cafe.limundo.com/thread-721.html
Postoji

http://cafe.limundo.com/thread-716.html
Piše u pravilniku Limunda

http://cafe.limundo.com/thread-713.html
Postoji

Stvarno, je l' čitaš ti nešto? Hmm
(18.03.2016 21:06)Shone023zr Piše: [ -> ]zasto bih slao paket nekom za koga nisam siguran da ce da ga preuzme ?

Realno, nikada ne mozes biti siguran da ce kupac da preuzme paket. 

Ostalo su ti obrazlozile kolege, i moj ti je savet da ih poslusas. Bolje je na taj nacin da naucis nego za neko vreme da dodjes sa temom kako si dobio negativnu a u uslovima prodaje si naveo to i to. 
Koja glupost, znaci licitira ti neki pajvan teski sa 100 negativnih i ti moras da mu posaljes, nesmes da mu trazis uplatu unapred..
pa ukines pouzecem i nemas jeda , ja bih pouzecem i zabranio jer je mnogo skuplja opcija, neki me kupci cak napadali sto skupo pouzecem pa ko ce vama ugoditi
I to vala.
Prvo traze pouzece, a onda kada im kazes koliko je postarina, dobijes poruku ''au mnogo bre to''.

Jos su bolji oni sto hoce slanje preporucenim pismom za 70din i da sve plate postaru.
(18.03.2016 20:59)Shone023zr Piše: [ -> ]...
Mogu da vam uplatim 800 dinara a tih 200 je moj rizik dali cete mi poslati...

Fenomenalno Big smile Stvarno sam fascinirana koliko ljudi koji koriste ovaj sajt predstavu nemaju o pravilima, ocigledno ih uopste i ne zanima kako stvar funkcionise Facepalm E alal vera na nametu za rizik LOL
@serjoza Kakav si ti lik, pa sto ne bih imao 100 jedinstvenih ? Da nisam mozda prevarant ? To sto trazim unapred pare ne znaci da sam prevarant Smile Do sad mi se niko ko mi je uplatio unapred nije zalio, zalili su se neki koji nisu hteli