Limundo Cafe

Puna Verzija: Ovlascenja inspekcija???
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Prvo da se izvnim sto otvaram novu temu mozda nepotrebno ali desila mi se neverovatna stvar. Prodao sam LCD TV dijagonale 81 cm preko Limunda, kupac uplatio i ja danas pozovem kurira da ga posaljem. Medjutim... kaze meni covek da mi ne preporucuje da ga saljem jer navodno su neverovatno rigorozne kontrole posiljki zbog sverca bele tehnike iz Madjarske i slanja iste preko kurirskih sluzbi da moze da mi se desi da TV bude zaplenjen i onda ja da moram da dokazujem poreklo??? Malo sam izguglao i vidim da stvarno zaplenjuju robu (nadjoh par vesti, mislim da je bio Bex u pitanju) ali s obzirom da nemam racun od televizora najiskrenije mi nije svejedno pa bih zamolio ako neko ima bilo kakvih iskustva da se javi i posavetuje me.
To važi samo za nove stvari, ako nemaju račun možete staviti propratno pismo u kutiju i napisati da pod punom krivičnom i materijalnom odgovornošću tvrdite da ste tv dobili kao svadbeni poklon, kupili od prijatelja ili već neki drugi način.

Drugi način da to pošaljete je da ga prepakujete u neku polovnu kutiju...Ja prodajem polovne stvari pa nemam tih problema ali ako za novu stvar nemate poreklo može da se izkomplikuje.
Relativno je nov, nemam racun jer sam ga "otkupio" od prijatelja kome je to bio svadbeni poklon (ali mi ne odgovaraju dimenzije). Zbog dimeznija cu morati da ga spakujem u originalnu kutiju. Nije mi svejedno jer znajuci u kakvoj zemlji zivimo ako se to iskomplikuje pa ja mora da idem za Beograd ili NIs (ili gde vec) da dokazujem poreklo bice skuplja dara nego mera.