Limundo Cafe

Puna Verzija: Privatni chat
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Nov sam na limundu i sve mi je manje vise jasno ali chat odnosno privatne poruke su tako sturo uradjene da nema smisla...

2 taba poslate i primljene :/ jako zbunjujuce i totalno ne pregledno ....

zar se nije moglo to srediti na neki drugi nacin tipa otvoris poruku (i odma imas ponudjeno da odgovoris ,pa makar to bila i stara poruka) a ne ovako ,,,, Facepalm
(27.04.2016 17:43)marconebre Piše: [ -> ]Nov sam na limundu i sve mi je manje vise jasno ali chat odnosno privatne poruke su tako sturo uradjene da nema smisla...

2 taba poslate i primljene :/ jako zbunjujuce i totalno ne pregledno ....

zar se nije moglo to srediti na neki drugi nacin tipa otvoris poruku (i odma imas ponudjeno da odgovoris ,pa makar to bila i stara poruka) a ne ovako ,,,, Facepalm

Ako si nov nisi ćorav - ispod svake poruke kad ju otvoriš ima mogućnost da odgovoriš. 
Marcone bre, privatne poruke su uređene kao i na svakom drugom forumu, ne može biti preglednije.
corav ?  .... ok 

http://postimg.org/image/779jh3lc1/
sad ces ti meni reci da ali moras da ides na primljene pa onda dole da odgovris ... zato ja kazem da je glup chat ! 

- i ne nije kao na svim ostalim forumima , cak ni priblizno
(09.05.2016 18:36)marconebre Piše: [ -> ]corav ?  .... ok 

http://postimg.org/image/779jh3lc1/
sad ces ti meni reci da ali moras da ides na primljene pa onda dole da odgovris ... zato ja kazem da je glup chat ! 

- i ne nije kao na svim ostalim forumima , cak ni priblizno

druze ta slika nije nikakav chat niti je sa foruma vec sa limunda
Covek se zbunio ali je upravu da je bezveze..
(09.05.2016 21:33)Shone023zr Piše: [ -> ]Covek se zbunio ali je upravu da je bezveze..

ali sta  Big smile ?

covek kaze da su bezveze poruke na forumu a daje slike sa limunda

i koje su sad bezveze sa limunda ili sa foruma Hmm

ja sam se navikao i na jedne i na druge i ok su mi
Sa limunda, to sa slike mi je totalno bzvz..
Ti nisi ćorav ti si slep kod očiju!
dobro nema potrebe praviti me budalom ....
@limubaj u provom postu sam napisao da se odnosi na limundo chat ... nije tesko skapiratii a cak i sliku sam stavio ...

@smuk88 jako lepo si to zakljucio .... bravo ! .i.

@Shone023zr to ti kazem 2 taba za primljene i poslate poruke Smile totalno jadno

aj da ne sirimo vise ovo navicicu se .... zdre
(10.05.2016 01:19)marconebre Piše: [ -> ]dobro nema potrebe praviti me budalom ....
@limubaj u provom postu sam napisao da se odnosi na limundo chat ... nije tesko skapiratii a cak i sliku sam stavio ...

@smuk88 jako lepo si to zakljucio .... bravo !  .i.

@Shone023zr  to ti kazem 2 taba za primljene i poslate poruke Smile totalno jadno

aj da ne sirimo vise ovo navicicu se .... zdre

Dobro, marconebre, nemojte se ljutiti na nas Smile Ljudi se ovde malo zavitlavaju.
Samo da razjasnimo jedan vrlo bitan detalj: Limundo-Poruke ni u kom smislu nisu privatan chat, naprotiv, Limundo sasvim javno cita poruke razmenjene medju clanovima (izmedju ostalog tako love mucke) plus te poruke su jedini validan dokaz (sta je ko trazio/rekao/tj. napisao) u eventualnom sporu medju clanovima.
Mozda je zato neko gore pobrkao o cemu je rec i mislio na poruke koje se razmenjuju u okviru Foruma - a one jesu privatne.
Inace, posto se u osnovi zalite na izgled dela Limundo-platforme, za to postoji odgovarajuca tema:
http://cafe.limundo.com/thread-21.html
cao