Limundo Cafe

Puna Verzija: prevara od stranr prodavxa
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Postovani 31 maja sam od clana Gordane Stankovic kuoila kogere koji su po njenom pricanju ali i slikama izgledali da su u dobrom stanju samo mala ogrebotina. Na slikama se nista nije videlo samo spoljasnost i unatrosnjost bez prikazivanja donje strane,Kada je kofer stigao to nije bila ogrebotina vec naprsnuce donji deo je skroz oguljen cak se i sipka koja spaja tockove videla odim toga i tocak je naprsao guma se odvojila.POkusala sam da stupim u kontak sa njom nisam uspela zatim sam nekoliko puta obavestila limundo tim a ona me je blokirala,Ovim putem zelim da Vas upozirim da nekupujete od prevaranta,
Pa jesi li ti htela da kupis od prevaranta?

Nadam se da si racunala da prodavac nije prevarant i da si tek kasnije shvatila o cemu se tu radi... jer ovo kako mi deluje, ostavlja utisak da si znala da se radi o preverantu.

Ako zelis konkretno nekome ovde pomoci da ga ne snadje ono sto je tebe, onda bi mogla uslikati predmet koji si dobila i slike postaviti ovde kao i link do oglasa/aukcije gde je slikan od strane prodavca.

A to, sta je ogrebotina ili naprsnuce, relativna je stvar ako pravilnikom nije posebno odredjeno. Verujem da postoje prodavci koji, ako ocajnicki zele prodati neki predmet, onda naprsnuca postanu obicne ogrebotine... da ne kazem, predmet "kao nov"... isto tako kupci, u strahu da nisu kupili nesto lose, njima ogrebotine postanu naprsnuca... malo ilustracije ne skodi, a uklonila bi i svaku predrasudu ovde.
(07.06.2016 06:33)agijaparaskevi Piše: [ -> ]Postovani 31 maja sam od clana Gordane Stankovic kuoila kogere koji su po njenom pricanju ali i slikama izgledali da su u dobrom stanju samo mala ogrebotina. Na slikama se nista nije videlo samo spoljasnost i unatrosnjost bez prikazivanja donje strane,Kada je kofer stigao to nije bila ogrebotina vec naprsnuce donji deo je skroz oguljen cak se i sipka koja spaja tockove videla odim toga i tocak je naprsao guma se odvojila.POkusala sam da stupim u kontak sa njom nisam uspela zatim sam nekoliko puta obavestila limundo tim a ona me je blokirala,Ovim putem zelim da Vas upozirim da nekupujete od prevaranta,

Žao mi je što ste imali ovakvu neprijatnost. Ocena koju ste dobili od prodavca je poništena. Molim vas da se za sve dalje informacije obratite kolegama direktno putem kontakt strane: http://www.limundo.com/Kontakt?utm_source=Pomoc_Header

Javno ostavljanje podataka drugog člana nije dozvoljeno i ova tema se zbog toga zatvara.