Limundo Cafe

Puna Verzija: Više različitih komada odeće
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Pozdrav svima.
Treba mi savet - ako bih htela da stavim aukciju sa više različitih komada odeće, koju kategoriju da izaberem?
Bilo bi dobro kada bih mogla da je stavim samo u "odeća" :-(
(14.06.2016 12:37)Draganaa89 Piše: [ -> ]Pozdrav svima.
Treba mi savet - ako bih htela da stavim aukciju sa više različitih komada odeće, koju kategoriju da izaberem?

pa zbog pitanja nova tema ?

stavite u zensdka odeca ako je zenska pa ako ima najvise kosulja u kosulje ja tako radim...

Odeca pa - Ostalo. Manji broj pregleda, 10% provizija kod prodaje.
Najpravilnije je kako je rekao LiMuBaj, u deo cega ima najvise.
A najbolje za prodaju je u deo koji je najatraktivniji za prodaju a da toga ima u ponudi.
Logicno je da ce haljine vise imati pregleda nego majice. (Pretpostavljam da ima vise majica nego haljina)
(14.06.2016 15:59)Olja.Olja Piše: [ -> ]

Odeca pa - Ostalo. Manji broj pregleda, 10% provizija kod prodaje.
Najpravilnije je kako je rekao LiMuBaj, u deo cega ima najvise.
A najbolje za prodaju je u deo koji je najatraktivniji za prodaju a da toga ima u ponudi.
Logicno je da ce haljine vise imati pregleda nego majice. (Pretpostavljam da ima vise majica nego haljina)

Provizija 4 posto kao i sve ostalo na Limundu osim ako je jedna od "besplatnih" aukcija, onda je 5 posto.  Wink
@Draganaa89, kategoriju pstalo niko ili retko ko glrda. Bolja je opcija da ppdelite taj paket odece i da razvrstate u odgovarajuce kategorije. Vise pregleda i veca sansa za prodaju.

@Draganaa89, kategoriju ostalo niko ili retko ko gleda. Bolja je opcija da podelite taj paket odece i da razvrstate u odgovarajuce kategorije. Vise pregleda i veca sansa za prodaju.
Zar je  moguce da Li ovako ostro nastupi prema dami?  Hihi
...nije mu poslala pusu...
A mozda i prevideo da je Dragan u pitanju Big smile
(15.06.2016 11:38)Vesic1 Piše: [ -> ]Zar je  moguce da Li ovako ostro nastupi prema dami?  Hihi

samo vi zezajte Hmm solidan sam odgovor dao a i nema smisla da svako ko ima pitanje bio musko ili zensko odmah otvara novu temu,mogla je i za sankom da pita npr.