Limundo Cafe

Puna Verzija: Cenovnik - novosti i izmene
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2
Sad - po cenu da me grde ja moram da otvorim novu temu sa istim naslovom jer mi je prethodna zatvorena, ona u koju je post prebačen nije adekvatna, a za novosti na Limundu ne postoji tema, a ako novi cenovnik nije dovoljan razlog za temu onda izvin'te, moliću lepo.
Elem, dakle, kao što i inače čine Lteam nas je i ovaj put na isti način obavestio o novom cenovniku od pre tri dana - svi ste verovatno dobili imejl obaveštenja o izmeni jednog od temeljnih dokumenata:
https://limundo.zendesk.com/hc/sr/articles/202478812
Pa, kolege, primite na znanje i imajte u vidu.

A za admine iz Limunda i ostala odgovorna lica - ispod teksta cenovnika imate komentrare stare preko 2 godine. Neke od njih su dali vaši ljudi - službenici i sadrže netačne navode.
Ja nisam dobio nikakvo obaveštenje ni o kakvom promenjivanju cena. Osim ako sam zaboravio. A ako nisam zaboravio zaista je sramno da promena načina na koji je oblikovan jedan od stubova na kojima počiva ovaj sveti kolektiv ne bude obnarodovana porukom na limundu i kupindu istovremeno, kao i mejlom.

Sad, nešto nisam uočio da se išta promenilo a da nisam tome doakao kroz neki od kanala (ovo sve, potpuno nenamerno ima neki pogan prizvuk), uglavnom, ne vidim neku promenu o kojoj ne znam. Ali, nije svaki blesav da prati stvari koje ga ne zanimaju pa bi stvarno bilo ok da umesto raspalih aukcija koje dodajete u svaki mejl da me dražite ne bih li nešto kupio tu date i neki informacion...

Ne znam...skoro pa da se razočaram
Sta je konkretno izmenjeno u cenovniku u odnosu na stari posto sam uskracen za obavestenje . Izgleda je mailing servis zatajio.

Ovaj "paket" za prekidanje aukcija je genijalan, ako dobro shvatam, nekome se nije isplatilo da opciju implementira u sajt, vec prodavac javi LT da mu aktiviraju paket, oni skinu 375din , zabeleze datum do kada traje paket, zatim on prekine neku aukciju, javi njima da je uplatio paket i da mu refundiraju 100din, oni refundiraju, zatim on prekine opet neku aukciju, opet javi, oni refundiraju.... prekine-javi-refundiraju . . , genijalno
U cenovniku je 12. jula dodata samo informacija da su cene izražene sa PDV-om, pa je zbog toga pri vrhu strane promenjen i datum. Uvek posebno obavestimo članove kada je neka izmena u naplati u pitanju.
Sigurno ste svi kao ja obavešteni da je od 28.05.2018 na snazi novi cenovnik kako na Limundu tako i na Kupindu pa me u tom smislu zanima sledeće jer nisam siguran:
Da li su i ranije u kategorijama odeća i obuća provizije bile 8 posto?
Pa ako bi kolege koje prodaju u ovim kategorijama bile ljubazne da odgovore.
Provizije za prodaju nisu menjane. Izmena koja je uneta u Cenovnik 28. maja tiče se Limundo Cash-a (pošto je ukinut, iz Cenovnika je obrisan deo koji se odnosio na njega).
[img][Slika: image.png][/img]
U pitanju je kategorija Knjige, nemam više ni jednu od 10 aukcija sa „besplatnim pokretanjem“.
I ništa mi nije jasno kakve su ovo cifre.
Na telefon vas ne zovem, jer se osetim loše svaki put kada to učinim. Molim za odgovor ovde.

(18.08.2018 16:00)drzoidbergsbaby Piše: [ -> ][img][Slika: image.png][/img]
U pitanju je kategorija Knjige, nemam više ni jednu od 10 aukcija sa „besplatnim pokretanjem“.
I ništa mi nije jasno kakve su ovo cifre.
Na telefon vas ne zovem, jer se osetim loše svaki put kada to učinim. Molim za odgovor ovde.

Shvatio...izvinjavam se.
Verovatno ste svi kao i ja obavešteni imejlom da je od juče 09.04.2019. na snazi novi cenovnik Limunda. Pa da vidimo ko će naći najviše izmena.
https://pomoc.limundo.com/hc/sr/articles/202478812
ja nijednu izmenu nisam našao Smile
(10.04.2019 14:13)LiMuBaj Piše: [ -> ]ja nijednu izmenu nisam našao Smile

Čestitam - za sada vodiš.
Јел има награда ко нађе.? Измена је што сад има и ценовник за предмете са фиксном ценом, а пре није било.
(10.04.2019 17:20)prodavac-kupac Piše: [ -> ]Јел има награда ко нађе.? Измена је што сад има и ценовник за предмете са фиксном ценом, а пре није било.

bilo je i pre to , netačan odgovor
(10.04.2019 17:23)LiMuBaj Piše: [ -> ]
(10.04.2019 17:20)prodavac-kupac Piše: [ -> ]Јел има награда ко нађе.? Измена је што сад има и ценовник за предмете са фиксном ценом, а пре није било.

A kako znaš da je bilo - jesi li sačuvao prethodnu verziju cenovnika?
(10.04.2019 17:58)serjoza Piše: [ -> ]

pa znam čim su uveli fiksnu cenu dodali su to u cenovnik i ja pročitao svojim očima , jedino sad ne znam tačno koji je datum bio Smile
(10.04.2019 17:59)LiMuBaj Piše: [ -> ]
(10.04.2019 17:58)serjoza Piše: [ -> ]

pa znam čim su uveli fiksnu cenu dodali su to u cenovnik i ja pročitao svojim očima , jedino sad ne znam tačno koji je datum bio Smile

Znači u odnosu na ono kako se TI SEĆAŠ nema izmena?
Stranica: 1 2