Limundo Cafe

Puna Verzija: Omogućite pokretanje nove aukcije u pregledu završene
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Da pojasnim-završi se aukcija, prodam nešto i hoću da postavim istu takvu aukciju na 1 klik. Znači, ubacite dugme u završenu aukciju - "pokreni istu aukciju ponovo" da ne moram ponovo sve popunjavati i postavljati slike. Neka sve povuče iz baze ponovo. Ako ovo postoji molio bih da mi neko objasni gde je ta opcija.
Ne postoji bas preko jednog klika, ali je malo lakse pokretati iste aukcije preko programa:
https://www.limundo.com/Pomoc/Limundo-Lister/1729
(21.10.2016 14:46)fanfon Piše: [ -> ]Da pojasnim-završi se aukcija, prodam nešto i hoću da postavim istu takvu aukciju na 1 klik. Znači, ubacite dugme u završenu aukciju - "pokreni istu aukciju ponovo" da ne moram ponovo sve popunjavati i postavljati slike. Neka sve povuče iz baze ponovo. Ako ovo postoji molio bih da mi neko objasni gde je ta opcija.

Fanfon, to je nemoguće. To je nešto kao da se rukuješ sa svojim odrazom u ogledalu ili da se ujedeš za leđa - ljudski neizvodnljivo i protivno svim znanim prirodnim zakonima.
Ili jednostavno uprava ne prepoznaje kao važnu potrebu koja bi, ubr, donela i profit ili programatori n'umeju da načine.  LOL
Ideja odlična, pitali mi pre mnogo meseci, ali od tada prođe mnogo redizajniranja dugmića, ama ovo ne dođe na red - evo čak i proširenje u ovoj temi:
http://cafe.limundo.com/thread-344-post-...l#pid22071
Najveća ironija što su nas PITALI da šta bismo mi, ali opet - ćorak. I dugmići... šareni... pomenuti. Big smile
Jbg, to im je bas u interesu. Olaksali bi posao i sebi i nama.
(21.10.2016 14:46)fanfon Piše: [ -> ]Da pojasnim-završi se aukcija, prodam nešto i hoću da postavim istu takvu aukciju na 1 klik. Znači, ubacite dugme u završenu aukciju - "pokreni istu aukciju ponovo" da ne moram ponovo sve popunjavati i postavljati slike. Neka sve povuče iz baze ponovo. Ako ovo postoji molio bih da mi neko objasni gde je ta opcija.

Hvala vam puno na predlogu!
Vaš predlog je sada i prosleđen.
Zahvaljujem!