Limundo Cafe

Puna Verzija: Prevara Pomoc
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Pozdrav,treba mi Vasa pomoc.Pre dva dana sam narucio telefon od clana sa limunda.U oglasu pise da telefon treba da se dekodira sto sam i uradio,medjutim covek u radnji tj servisu mi je rekao da je telefon sklopljen da je prepakivan i slicno.Telefon se pregrejava baterija traje 2 sata i manje,prednja kamera je mutna posto je telefon lepljen i slicno.Zvao sam ga milion puta ali nije dostupan na telefon koji mi je dao,isao sam i u Postu preko koje je stigao paket i oni su mi rekli da prijavim ovde sve.Slao sam mu i poruke na Limundu ali ne odgavara mi kao i na telefon.Prevario me je,telefon nije onakav kako je pisalo u oglasu.Nadam se da ce mi neko izaci u susret i pomoci da resim ovu situaciju.Pozdrav i Hvala Vam unapred
@Ivanamala1

Dobar dan, vidim da ste se u međuvremenu obratili korisničkoj podršci, od kolega ćete dobiti sve potrebne informacije. Ukoliko budete imali dodatnih pitanja, možete ih uvek kontaktirati putem kontakt strane. Pozdrav