Limundo Cafe

Puna Verzija: blokiranje
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
postovanje svim clanovima
nisam nov na limundu ali nisam se nesto ranije bavio niti prodajom niti kupovinom,,tek u poslednje vreme sam se aktivirao i za kratko vreme sam pazario dosta stvari ,,tj robe ,,ali elem doziveo sam u roku od par dana  pred sam kraj licitacije da me ,,prodavac,, jednostavno  blokira ,,ne vidim niti jedan razlog takvog ponasanja niti mi je to jasno,,kako je to moguce i dozvoljeno od strane ,,LIMUNDA,, mislim da je to kranje nekorektno i nedopustivo ,,meni to poprilicno smrdi ,,da ne kazem mirise na pokvarene namere ili radnje,,demantujte me ako imate iskustva sa istim problemom ali bih najvise voleo (da mi razlog blokiranja )pojasne sami vlasnici robe
pozzz i hvala
Dragane ,meni se čini da vas blokiraju jer imate 50% negativnih ocena i to ljudima deluje neozbiljno

toliko od mene...
ja ne patim od tih ocena niti me ocene zanimaju jer sve sto sam kupio ja sam isplatio ,,a da li ce mi neko dati poz ocenu bas me briga ,,mislim vise da je u pitanju neki strah od prodavca da ce roba otici u ruke nekome ko se razume ,,jer sam samo za poslednja dva dana kupio 6 predmeta i sve isplatio ,,voleo bih da bar mogu da cujem komentar od onih koji to rade ,,
pod br 1,a zasto su me blokirali obojica tj oba clana pred sam kraj licitacije ,,???
ne razumem ali neka ostane tako ,,ko zna zasto je i to dobro ,,
poz i hvala u svakom slucaju
Sve sto si kupio si isplatio?

Znaci ove dve negativne ocene koje imas od prodavaca su lazne?

Inace, stvarno su bezobrazni ovi iz Limunda sa tom blok opcijom, ne daju coveku da se igra.
(05.12.2016 23:37)draganprovac Piše: [ -> ]ja ne patim od tih ocena   niti me ocene zanimaju jer sve sto sam kupio ja sam isplatio ,,a da li ce mi neko dati poz ocenu bas me briga

Ili da promeniš način razmišljanja, ili da promeniš sajt, nešto od toga bi moralo da se desi. Cool