Limundo Cafe

Puna Verzija: Predstavite Limundo
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Dobar dan svima,

U timu smo diskutovali o tome kako ukratko predstaviti Limundo, a da na najbolji način prenesemo njegovu suštinu.
Kako biste vi opisali Limundo u par rečenica kada bi, na primer, trebalo da ga predstavite nekome ko prvi put dođe na sajt? Smile
Ako imam sat i kusur vremena predstavio bih ga natenane. Ako je potrebno sažeto predstaviti:
Batali sad ako žuriš, ima previše gluposti o kojima moraš da vodiš računa, a da ulećeš napamet nije lepo.
od igle do lokomotive ima na sajtu ko ponudi najviše njegovo je ili pak ako ima kupi odmah može i tako a svoje stvari postavi na aukciju i prodaj lako Smile
Osim lepih i uspesnih saradnja,Limundo je u mom slucaju,opet spojio mene sa mojim najboljim drugom iz detinjstva..
Nisam mogla nocas zaspati,pa listah aukcije,ugledam nick,ime i prezime,meni dobro poznato,da li je to slucajnost,resih da proverim,udjem u njegov profil i vidim njegov citat o njemu,i da,to je moj drug,moj brat,koji se pre 4 god,vratio iz Bga za Kraljevo(inace smo oboje iz Kraljeva,i radili u Beogradu,stim sto sam ja jos uvek u Bgu,i ostacu).i tako su nam se putevi razisli,sve do sinoc,kada nas je Limundo ponovo spojio..
Hvala
Najbolji sajt po svim osnovama. LimundoGrad jedini ima zaštitu. Bravo Bravo Thumbs up Thumbs up
Nema sanse da ljucki predstavim Limundo clanu koji se juce regnuo pun crnog nepoverenja i straha od prevare Facepalm
Sto je najgore, takvi prvo kupe pa se tek naknadno raspricaju kad je moja provizija vec u Limundovom dzepu.
Ne dao bog nikome kupca pocetnika!