Limundo Cafe

Puna Verzija: Potrebna pomoć oko predmeta
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Zdravo svima, potrebna mi je pomoć oko jednog predmeta koji bih okačio na limundo ali nemam pojma za čega se koristi. U pitanju je hladnjak od mašine neke, masivan je i velik. Hladnjak je potpuno nov. Staviću par fotki, pa ako se neko razume bio bih mu zahvalan na pomoći.  

[img]<a href=[/img][Slika: 6ohk5j.jpg]" />[img]<a href=[/img][Slika: 29xvs7n.jpg]" />[img]<a href=[/img][Slika: 23hqbd5.jpg]" />
Google kaeser i broj neki ako ima

Mada koliko sam ja videla, a ne razumem se, rade neke kompreseore...
(31.01.2017 11:20)Platoon Piše: [ -> ]Zdravo svima, potrebna mi je pomoć oko jednog predmeta koji bih okačio na limundo ali nemam pojma za čega se koristi. U pitanju je hladnjak od mašine neke, masivan je i velik. Hladnjak je potpuno nov. Staviću par fotki, pa ako se neko razume bio bih mu zahvalan na pomoći.  

[img]<a href=[/img][Slika: 6ohk5j.jpg]" />[img]<a href=[/img][Slika: 29xvs7n.jpg]" />[img]<a href=[/img][Slika: 23hqbd5.jpg]" />
Pogledaj malo po limundo aukcijama,potrazi slicne predmete,pa kontaktiraj nekoga ako ovde ne budes imao uspeha,nemoj kaciti dok ne saznas precizno sta je to,zbog okvirne cene...
A da ukucas proizvodjaca u Google saznao bi na primer da se bavi velikim sistemima za klimatizaciju.
(01.02.2017 11:12)jugana Piše: [ -> ]A da ukucas proizvodjaca u Google saznao bi na primer da se bavi velikim sistemima za klimatizaciju.

Kako se toga nisam setio  Hmm . Znam čime se Kaeser ili po srpski Kešer bavi, bitno mi je konkretan hladnjak za koju mašinu se koristi.
(01.02.2017 12:23)Platoon Piše: [ -> ]
(01.02.2017 11:12)jugana Piše: [ -> ]A da ukucas proizvodjaca u Google saznao bi na primer da se bavi velikim sistemima za klimatizaciju.

Kako se toga nisam setio  Hmm . Znam čime se Kaeser ili po srpski Kešer bavi, bitno mi je konkretan hladnjak za koju mašinu se koristi.

Mozda su im hladnjaci tipski a masine razlicite. Imaju oni podrsku on line.
(01.02.2017 12:45)Branka030025 Piše: [ -> ]
(01.02.2017 12:23)Platoon Piše: [ -> ]

Mozda su im hladnjaci tipski a masine razlicite. Imaju oni podrsku on line.

Pokušao sve, ne odgovaraju. Neće da se mlate sa glupostima verovatno. A kontam da vredi stvar, 50 kg ima sigurno, nikad korišćena. Šteta.
pokusaj sa njihovim proizvodima
pa onda saltaj po specifikacijama za te uredjaje?

Majstori bi ti bila bojla opcija nego neki Limudnovac. Mada mi se cini da imas na prvoj slici neki kafemat sa tri kasike?