Limundo Cafe

Puna Verzija: Aukcije za pomoc
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Secam se da smo ranije postavljali aukcije koje su za neku humanitarnu akciju, ili za nekoga kome je to potrebno.. Da li je to ukinuto, zabranjeno ili .... ?

Mozemo li to ponovo pokrenuti? Smile
uh, humanost nam izgleda vise i nije interesantna... moze li neko da mi odgovori samo da li je zabranjeno?
Ako mislite na ono kada su bile poplave, tada je napravljena posebna kategorija i onaj ko kupi nesto, ne uplacuje prodavcu nego uplacuje na racun za pomoc.

http://www.kupindo.com/Poplave-Srbija/artikli/2121
Nisam tada bila na limundu, ali pre par godina je i na limundu bila mogucnost da damo neku aukciju, napisemo da je za pomoc i isto kupac uplati na taj ziro racun... Pa ne znam da li je to jos uvek dozvoljeno.. ?

Sad sam pogledala ovo na kupindu, lepo.. Da, tako nesto ... Smile
Pre oko godinu dana sam poslala limundo timu poruku koliko se secam da su mi odgovorili da rade na tome da za sada nema takvih aukcija i da ce me obavestiti ako ponovoodluce da ih aktiviraju.Licno mislim da je potrebno ponovo pokrenuti tako nesto ima mnogo ljudi kojima je potrebna pomoc.
Jako sam zainteresovana za takve aukcije i uvek cu rado na njima licitirati i naravno da cu i svoje pokretati za tu svrhu.
Ja sam za to da se obnovi takva vrsta aukcija-potpuno podrzavam predlog.