Limundo Cafe

Puna Verzija: Racun u podacima?
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Anketa za prodavce: Da ste ubacili racun (za uplatu) u Limundo-podatke i ako niste, zasto niste?
(05.02.2017 16:35)jugana Piše: [ -> ]Anketa za prodavce: Da ste ubacili racun (za uplatu) u Limundo-podatke i ako niste, zasto niste?

Hihi Hihi Hihi

Ti baš ne razumeš da LIMUNDO neće da ti da prodavčev račun jel' da? Big smile
Jesam, ali to je strogo poverljiva informacija koju ponovim na mom profilu, u poruci PROCITAJ me i posle posaljem ponovo kada mi ga traze.

LOL
Stvarno ne razumem, ja u svojim podacima imam polje za upisivanje racuna, koje je prazno, jer nista ne prodajem pa i ne ocekujem uplate od Limundovaca. Zar to ne moze da se popuni?
(05.02.2017 16:44)jugana Piše: [ -> ]Stvarno ne razumem, ja u svojim podacima imam polje za upisivanje racuna, koje je prazno, jer nista ne prodajem pa i ne ocekujem uplate od Limundovaca. Zar to ne moze da se popuni?

I kad je prodavac popunio Limundo ti ne šalje te podatke kad od nekoga nešto kupiš - kapiraš?
E pa stvarno nemam reci, dozvoljeno je upisivati racun u opis aukcije, a nije dozvoljeno slati ga kupcu. Molim nekoga iz LT-a da objasni u cemu je fora.
Dakle, LT: dajete ime i prezime, detaljnu adresu, telefon, cak ste ukinuli izbacivanje telefona (osim za premium), tako da svako moze da cima prodavca na svaki nacin, hoce preko TF-a ili da mu postavi zasedu u haustoru - ali ne dajete racun?
(05.02.2017 16:46)jugana Piše: [ -> ]E pa stvarno nemam reci, dozvoljeno je upisivati racun u opis aukcije, a nije dozvoljeno slati ga kupcu. Molim nekoga iz LT-a da objasni u cemu je fora.

Ne da nije dozvoljeno nego ti Limundo NAMERNO NE ŠALJE - iako ga ima. A ti onda moraš da uplatiš na podatke sa Limunda. Big smile
Ja kontam da njima taj upisani račun služi samo za prenos novca u LC transakcijama.
(05.02.2017 16:49)serjoza Piše: [ -> ]
(05.02.2017 16:46)jugana Piše: [ -> ]E pa stvarno nemam reci, dozvoljeno je upisivati racun u opis aukcije, a nije dozvoljeno slati ga kupcu. Molim nekoga iz LT-a da objasni u cemu je fora.

Ne da nije dozvoljeno nego ti Limundo NAMERNO NE ŠALJE - iako ga ima. A ti onda moraš da uplatiš na podatke sa Limunda. Big smile
Ja kontam da njima taj upisani račun služi samo za prenos novca u LC transakcijama.

Sta je LC transakcija? Uplata na limundo racun odn provizija? ZA to gledaju samo poziv na broj jer je to tvoj broj
(05.02.2017 16:53)Branka030025 Piše: [ -> ]
(05.02.2017 16:49)serjoza Piše: [ -> ]

Sta je LC transakcija? Uplata na limundo racun odn provizija? ZA to gledaju samo poziv na broj jer je to tvoj broj

Limundo keš.
Ne verujem jer je polje za racun postojalo pre nego sto je uveden Limundo-kes. Zasto ni tad nismo dobijali racun prodavca?

I samo jos nesto, objasnjenje zasto otvaram temu. Kupim nesto, dobijem ime i adresu prodavca, posaljem poruku najcesce sadrzine "molim vas posaljite mi racun za uplatu". Onda cekam da prodavac vidi poruku (i kupovinu, ako je na Kupindu), pa mi stigne racun otprilike "XXX-XXXXXXXXX Sberbank", najcesce bez imena, jer sam to vec dobila, jel'te. Onda ja ipak proverim da li je isto ime i adresa, jer mi moj e-banking trazi i adresu da upisem. Onda otvorim e-banking i jurim poruke. Nadji ime i adresu, sad nadji racun, e a sad si zaboravila koliko bese izlicitirana suma...
A bilo bi mnooogo jednostavnije da dobijem i racun u prvoj poruci, u kojoj vec imam ime i adresu i sumu za uplatu.
Zar ne?