Limundo Cafe

Puna Verzija: Misteriozni posleponoćni Limundo vremenski bermudski trougao...
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
... u kom aukcije volšebno nestanu da bi se tamo negde (nekad?) posle 2-3 po ponoći čudotvorno opet pojavile da ne kažem božemeprosti - ukazale.
Pisalo se o ovome u nekim temama, ali od toga ne beše vajde pa ko velim da se napravi posebna tema jerbo pojava traje otkad smo se dali u responzivnost što će reći više od godinice.
Evo o čemu se radi - ako postavite aukciju danas, recimo da počinje između 21 i 22 časa, nije važno koliko dana traje, ta aukcija se u pretrazi po ključnim rečima vidi danas do otprilike ponoći i onda nestaje "sa radara" pretrage. Ista stvar je ako se pretraga radi ne po ključnoj reči nego po nadimku prodavca - svejedno - aukcija nestaje na nekoliko sati posle ponoći i u sitne sate se ponovo pojavljuje. Ako gledate "sve predmete prodavca" videćete te aukcije, ali ako vržite PRETRAGU - nema ih u pomenutom periodu.
Ako ne verujete - probajte i sami, a ja stojim na raspolaganju da o mom trošku uradimo ogled ako se prijavi bar pet dobrovoljaca - gledalaca jer je za demonstraciju potrebno posmatranje u realnom vremenu.
Iskusniji prodavci će razumeti zašto je ovo problem - da sad ne objašnjavam ako baš neko ne bude insistirao.
Pa bih hteo da pitam Limundo tim da li su nadležni svesni ove rupe? Ako jesu je li moguću da se to popravi?
Da li si video ti jos vecu nevericu?

Pokrenute aukcije bez slike!
(28.09.2017 10:24)Branka030025 Piše: [ -> ]Da li si video ti jos vecu nevericu?

Pokrenute aukcije bez slike!
Gle Branka, nije to toliko čudno.

Ovo se meni dogodilo na kupindu, isto u noćne sate.
Dakle, postavim predmet, opišem ga ljucki, stavim cenu i dodam tri fotke.
Ništa, sve OK i postavljam dalje. Kad sam pošla na spavanje slučajno zavirim
u taj prvi postavljeni, tu su cena i opis ali slika nema, nijedne.
Otvorim ga, uverim se da nema postavljenih slika i postavim ponovo.
Zbun totalni Hmm Hmm Hmm