Limundo Cafe

Puna Verzija: Štrajk Pošta i Postekspres
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Pošto mediji nešto i ne javljaju o ovome, a može doći do problema na relacijama kupci-prodavci zbog kašnjenja pošiljki poslatih Poštom i Postekspresom:
http://www.sindikat-pttsrbije.org.rs/
http://www.sindikat-pttsrbije.org.rs/nov.../Rasim.pdf
Јавио је Блиц нешто мало, оставио сам линк Smile
Upravo sam se sad vratio iz Poste i rekli mi da strajkuju, mogu primiti paket ali se ne zna kada ce stici.

Dok ne prestanu strajkovati, moram slati drugom kurirskom sluzbom, verovatno AKS.
meni rekli da su štrajkovali i da će ponovo al ne znaju kad Big smile
Pa zato meni ni jedna pošiljka koju sam poslao nije stigla kupcima.. Majku im zabušantsku!
I veceras nastaje sluzba Limundo Express
E vidite sam sta je tu problem, posto PE sad strajkuje i ko zna koliko ce dugo strajkovati. Onaj ko stalno salje preko PE, a ima nekoliko stotina ili nekoliko hiljada predmeta, mora menjati nacin slinja. Kako limundo i kupino nisu omogucili korisnicima da sacuvaju podesavanja i sa jednim klikom promene sve, sad ce limundovci i kupindovci sa puno predmeta imati posla.
(01.11.2017 19:43)zex_91 Piše: [ -> ]E vidite sam sta je tu problem, posto PE sad strajkuje i ko zna koliko ce dugo strajkovati. Onaj ko stalno salje preko PE, a ima nekoliko stotina ili nekoliko hiljada predmeta, mora menjati nacin slinja. Kako limundo i kupino nisu omogucili korisnicima da sacuvaju podesavanja i sa jednim klikom promene sve, sad ce limundovci i kupindovci sa puno predmeta imati posla.

Ili je to ili ti nisi čuo za Kupindo lister. Big smile
Jesam cuo sam ali sam odavno digao ruke od njega. Jedno vreme funkcionise pa posle pocne da brljavi.
uglavnom , pošiljke stižu ali za 3 dana umesto 1 dan
(02.11.2017 14:03)LiMuBaj Piše: [ -> ]uglavnom , pošiljke stižu ali  za 3 dana umesto 1 dan

Koje pošiljke? Kako to znaš - je li to zvanična politika štrajka ili si radio neko istraživanje... koji je uzorak?
(02.11.2017 14:08)serjoza Piše: [ -> ]
(02.11.2017 14:03)LiMuBaj Piše: [ -> ]uglavnom , pošiljke stižu ali  za 3 dana umesto 1 dan

Koje pošiljke? Kako to znaš - je li to zvanična politika štrajka ili si radio neko istraživanje... koji je uzorak?

ja imam praćenje Smile pa pratim , na manjem uzorku pošto ne šaljem na hiljade paketa dnevno kao drugi

uglavnom kod mene stiže za 3 dana i pošta i PE i zanima me kakvo je stanje kod drugih članova
ma on to po svojoj posiljci. evo moj stigao odmah sutradan
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27