Limundo Cafe

Puna Verzija: Kurirska sluzba AKS
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
[u]Nikada vise     Prijavio sam se za slanje u 8h  cekao sam do kraja radnog vremena nisu dosli. AKS
Ne znam da li vam je ovo prvi put da ih zovete, ali vecinom ni ne dodju taj dan nego sutradan u neko vreme. Tako da najbolje vam ako vam se ne ceka, otici na postu i predati za PE...
Ko ce da ga spankuje zbog otvaranja nove teme koja vec postoji sic po guzi
(22.11.2017 19:39)fox_87 Piše: [ -> ]Ko ce da ga spankuje zbog otvaranja nove teme koja vec postoji sic po guzi

daj link Big smile

msm ima tema kurirske službe to da al posebno AKS ne znam Smile
Nema posebna tema za AKS, a pa to ne moze tako, za njih treba posebna tema jer su poseban slucaj, za mentalnu ustanovu.
Ja sam slao preko AKS-a nekoliko paketa dok je bio strajk PE i uvek je kurir dolazio izmedju 13h i 14h, a to mi je jednom prilikom bio i napomenuo, da u mom kraju kupi pakete do 14h, posle toga ne dolazi do sledeceg dana.
Tri puta su mi slali Aksom (iz Loznice za Beograd). Dva puta je putovalo 2 dana, a trećeg puta čak TRI. Bio je neki dokument u pitanju i bilo mi je bitno da stigne za dan. Malo je reći da sam poludela.... Zvala, slala mejlove, nervirala se i rekla sebi - nikad više!
Uzasni su! Neprofesionalni i nekorektni. Nikada ali nikada mi posiljku nisu isporucili na kucnu adresu. Ako odbijes da odes na mesto gde ti kurir kaze da dodjes suocavas se sa odmazdom u smislu vredjanja i neisporucivanja posiljke. Primitivizam i bezobrazluk je njihov sinonim.
Ljudi bežite od ove prevarantske firme!!!
Prijavio pošiljku regularno službi,kurir preuzeo pošiljku.24.12.2019
Pratim pošiljku,otišla do primaoca 26.12.2019 Kurir dostavio, naplatio dostavu više od propisanog,takođe naplatio cenu otkupa 11.700 din.
Istog dana upisao da je pošiljka otkazana i vraćena u magacin?
Pošto sam u kontaktu sa primaocem jer je dugogodišnji saradnik,čuli smo se i rekao da je pošiljku preuzeo i platio!
Od tada do dana današnjeg bezbroj poziva i mail-ova dotičnoj službi i ništa???
Niti ima novca od dostave niti pošiljke ukoliko je zaista vraćena???
Koliko su mi puta tražili u dotičnoj službi Aks broj pošiljke,ja sam slao,ali oni ništa nisu učinili???
OČITO DA JE POJEO VUK MAGARCA~~
Šta drugo reći osim da nikad više neću koristiti njihove usluge,a želeo sam sa vama da podelim ovo nažalost jako negativno iskustvo!!!
Pozdrav Limundovci i pazite,neka teška vremena došla!!!
već postoji tema specijalno za AKS https://cafe.limundo.com/thread-971.html
Obrati se postanskoj inspekciji.
Nije prva zalba, nestajali su ljudima i predmeti iz posiljaka i nikom nista?
Nije se desilo meni, ali ljudima koje znam jeste.
Saradjivao sam dosta puta sa njima,i nikada nisam imao preblema.
(16.01.2020 19:40)mrdeny Piše: [ -> ]Ljudi bežite od ove prevarantske firme!!!
Pratim pošiljku,otišla do primaoca 26.12.2019 Kurir dostavio, naplatio dostavu više od propisanog,takođe naplatio cenu otkupa 11.700 din.
Pošto sam u kontaktu sa primaocem jer je dugogodišnji saradnik,čuli smo se i rekao da je pošiljku preuzeo i platio!
Koliko su mi puta tražili u dotičnoj službi Aks broj pošiljke,ja sam slao,ali oni ništa nisu učinili???
Šta drugo reći osim da nikad više neću koristiti njihove usluge,a želeo sam sa vama da podelim ovo nažalost jako negativno iskustvo!!!

(05.02.2020 00:39)igor083 Piše: [ -> ]
(16.01.2020 19:40)mrdeny Piše: [ -> ]Ljudi bežite od ove prevarantske firme!!!
Prijavite kurirsku sluzbu inspekciji.Evo linka:
https://mtt.gov.rs/sektori/sektor-za-ele...ikacije-i/

Verujte mi da ce vas problem biti ubrzo resen.U ovoj zemlji postoje zakoni ali se ne primenjuju jer niko ne zeli da ih koristi.
Upravo doticnu brzu postu sam prijavio inspekciji i vrlo brzo su resili moj problem.
Tacnije odmah sutra su mi se javili iz aksa da mi nadoknade stetuSmile
Inace su me zavlacili sve dok im oni nisu pokucali na vrata.
Kakav crni aks, ja jednom poslao nekakav aparat preko njih jer je za PE bio prevelik. Ajd sto sam ih 3 dana jurio za svoje pare, nego kad sam ih docekao, kaze mi kurir treba da platim oko 80 din ( tad je bilo toliko ), za donosenje para. Kazem ja primalac je platio sve pa i to. Tek ce on meni, aha onda je uredu. E zbog toga sto su sitne jajare, to je bio prvi i zadnji put nase saradnje.