Limundo Cafe

Puna Verzija: Omiljeni superheroj?
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2 3
Cao sigurno svako od vas je ko klinac voleo nekog superheroja,i zamisljao da bude on da ima moci ...,voleo bi da u ovoj temi podelite to samnom poz.
[Slika: marveluniversebyctu01.jpg]
moj super heroj je 1. [Slika: blackpantherlogoanimated.gif]

[Slika: punisherbyjmascia-d784j4.jpg] 2.
[Slika: theavengersminigeeksbyco.jpg]
Kako se zove ciganski super heroj?
-NEPISmen

Voleo sam kao klinac one mocne rendzere, nindza kornjace, goku-a
HI-MEN
[Slika: 6fxv8l.jpg]   [Slika: mjztd.jpg] [Slika: 11h6k9k.jpg] [Slika: 4pipr4oim6.png]
[Slika: teenagemutantninjaturtle.jpg]
[Slika: clashofpopculturesbybill.jpg]
Cao limundovci evo sajta koji ce se u buducnosti prikazivati filmovi o super herojima;
http://gamingcentral.in/expect-about-30-...t-6-years/
[Slika: xmenblueandgoldteamsbyti.jpg]
[Slika: theageofapocalypsebyvege.jpg]
[Slika: marveluniverse1byaspersi.jpg]
[Slika: magnetovsthexmenbydaniel.jpg]
Kao sto sam reko i obecao za Ssvettlana njen super heroj Sport Billy
[Slika: 3813704.jpg]

Спорт Билли (Он је херој са друге планете, јер тема музика наведено) био цртани серија која емитован у раним 1980-у Великој Британији и САД. В Првобитно је направљен 1979. године Филматион за немачко тржиште, као Спорт Билли био првобитно стрип лик који је био популаран.

Серија је о младом дечаку по имену Спорт Билли који је дошао са планете који се зове Олимпус, на месту које је по узору око митовима старих грчких богова. А Спорт Били је послат на Земљу да покуша и заустави зло зелену одеру Куеен Ванда, који мрзи фер плеј, и њен следбеник Снипе од уклањања свих спортова из историје.

Спорт Билли је помагао у његовом задатку свог пријатеља Лили и његов разговор пас Вили (зашто је то сви ови ликови из цртаних филмова крају морати талкинг псе?). А Од Краљица Ванда покушава да уништи Спортс једини начин за њу да то урадите је путовати кроз време када је овај спорт у питању је први измислио. А Спорт Били стога има велики жути комбинацију машина свемирски брод / времена, који је изгледао отприлике овако џиновског будилник са великим намотаја кључног вири леђа, што је он користио за праћење Ванда и зауставити је у њеним стазама.

Да га додатно помоћи у његовим авантурама Спорт Билли је такође опремљена са својим Омни-Сацком. В Ово мора да је изграђено на Галлифреи, јер је имао неке стварне Тардис као способности. В основи Омни-врећи била нека врста торбу, али је чаробна један. В Прво то може смањити у величини, тако да би могао Спорт Билли склонити у његовом џепу од панталона. В Друго, једном отворио Спорт Билли могао достићи унутра и извуците неке спортске везане ставку да реши своју тренутну дилему. В тениски рекети, фудбалске лопте и чак и спортске аутомобиле могли сви бити произведена изнутра торби, са ставкама и сами расту по величини у њиховим тачним димензијама једном уклоњени из Омни-Сацком. Прилично кул ха?

Укупно 26 епизода Спорт Билли су направљене, иако до данас они тек треба да се појаве на ДВД. В Свака епизода обично вртела око одређеном спорту који је морао да буде спасен од краљице Ванда, чиме се указује да гледаоцима значај оваквих ствари као фер-плеј, пријатељству и тимски рад, све врсте ствари које већина спортски захтевају да бисте могли да буду успешан у њих.

Dragi Limudovci ako imate vaseg omiljenog super heroja, i voleli bi da znate sve o njemu obratite se meni.
evo nekih starih super heroja pogledaj te na sajtu

http://www.childofthe1980s.com/category/...ns/page/4/

[Slika: knindze1i2.jpg]  Bravo  Bravo
[Slika: srbin.gif] Cool    Bravo
[Slika: sciponja.jpg] :rolf:  :rolf:    LOL

malo mene
[Slika: punisheredit.gif]
[Slika: av-punisherguns.gif]
[Slika: killed99892.gif]

[Slika: c00l.gif]
[Slika: nolo20punisher20w20trenc.gif]
[Slika: punisher.gif]