Komentara: 433
Teme: 10
Na Cafe-u od: Nov 2014
Ugled:
50
20.01.2017 12:50
(Poslednja izmena: 20.01.2017 12:51 od fiorellino.)
Dobar dan svima,
U timu smo diskutovali o tome kako ukratko predstaviti Limundo, a da na najbolji način prenesemo njegovu suštinu.
Kako biste vi opisali Limundo u par rečenica kada bi, na primer, trebalo da ga predstavite nekome ko prvi put dođe na sajt? :)
Experientia docet.
Komentara: 350
Teme: 53
Na Cafe-u od: Sep 2015
Ako imam sat i kusur vremena predstavio bih ga natenane. Ako je potrebno sažeto predstaviti:
Batali sad ako žuriš, ima previše gluposti o kojima moraš da vodiš računa, a da ulećeš napamet nije lepo.
Komentara: 3.979
Teme: 24
Na Cafe-u od: Nov 2014
Ugled:
487
od igle do lokomotive ima na sajtu ko ponudi najviše njegovo je ili pak ako ima kupi odmah može i tako a svoje stvari postavi na aukciju i prodaj lako :)
Komentara: 579
Teme: 2
Na Cafe-u od: Nov 2016
Ugled:
51
Osim lepih i uspesnih saradnja,Limundo je u mom slucaju,opet spojio mene sa mojim najboljim drugom iz detinjstva..
Nisam mogla nocas zaspati,pa listah aukcije,ugledam nick,ime i prezime,meni dobro poznato,da li je to slucajnost,resih da proverim,udjem u njegov profil i vidim njegov citat o njemu,i da,to je moj drug,moj brat,koji se pre 4 god,vratio iz Bga za Kraljevo(inace smo oboje iz Kraljeva,i radili u Beogradu,stim sto sam ja jos uvek u Bgu,i ostacu).i tako su nam se putevi razisli,sve do sinoc,kada nas je Limundo ponovo spojio..
Hvala
Komentara: 70
Teme: 1
Na Cafe-u od: Nov 2015
Ugled:
10
Najbolji sajt po svim osnovama. LimundoGrad jedini ima zaštitu. :bravo: :bravo: :thumbsup: :thumbsup:
Komentara: 1.184
Teme: 2
Na Cafe-u od: Aug 2015
Ugled:
79
Nema sanse da ljucki predstavim Limundo clanu koji se juce regnuo pun crnog nepoverenja i straha od prevare :facepalm:
Sto je najgore, takvi prvo kupe pa se tek naknadno raspricaju kad je moja provizija vec u Limundovom dzepu.
Ne dao bog nikome kupca pocetnika!
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..