Limundo Cafe
za limundo TIM - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (https://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: za limundo TIM (/thread-1106.html)

Stranice: 1 2

za limundo TIM - ivap - 18.03.2019

uposlednje vreme se desava da prilikom pretrazivanja stranica naprimer tehnika idem sa vrha stranice na dole i 
naprimer zelim da pogledam aukciju na stranici koja je 28 po redu normalno udem da se upoznam sa detaljima i 
prilikom vracanja na predhodnu stranicu znaci aukcije umesto da me stranica vrati na predmet koji je 28 po redu ona me vrati na pocetak te iste stranice na prvi predmet......
i sad ja opet moram da okrecem tockic na misu da bi dosao do kraja stranice da mogu da predem na sledecu.......
neznam dali sam bio jasan ali molim limundo tim za pomoc jer ta pojava pocinje da smara i nervira pa prekinem sa pretragom i izgubim interesovanje

Hmm Hmm Hmm    Pravila  Undecided
p.s.  na kupindu te pojave nema ako udes na 28 predmet na njega se i vratis i nastavljas dakje a ne sa pocetka stranice pa gledas opet sve ponovo

RE: za limundo TIM - lemip - 18.03.2019

Hvala vam na prijavi, proverićemo o čemu je reč.

RE: za limundo TIM - ivap - 20.04.2019

josuvek isto se desava sa pregledom stranica i povratkom...... Pravila Hmm Kafica2 Spavanjac

RE: za limundo TIM - SmajliNS - 20.04.2019

ivap, lemip, to na limundu je uvek tako i bilo. koji god po redu aukciju gledas, kad se vratis, uvek vraca na prvu na toj stranici. ne znam kako to niste pre primetili, ali tako je to i nista se nije menjalo...

RE: za limundo TIM - serjoza - 21.04.2019

(20.04.2019 23:33)SmajliNS Piše: ivap, lemip, to na limundu je uvek tako i bilo. koji god po redu aukciju gledas, kad se vratis, uvek vraca na prvu na toj stranici. ne znam kako to niste pre primetili, ali tako je to i nista se nije menjalo...

Pa zato i piše čovek jer je stalno isto a ne valja. Šta ti hoćeš da kažeš - da je to tako od Hristovog vremena pa da tako i treba da ostane? Big smile Kamo mladost i menjalački zanos? Big smile
Kod mene inače kad se vratim baca tačno na sedmu kad se vratim.

RE: za limundo TIM - ivap - 21.04.2019

kod mene baca na PRVU......koliko je meni poznato isti ljudi rade i kupindo pa je tamo potpuno druga situacija....
meni kao dugogodisnjem clanu to smeta  i molim limundo tim ako mogu to da poprave....
a vas molim da ne komentarisete i ne trazite zabavu gde je nema ........    Ne ne Huh

RE: za limundo TIM - sdrII - 22.04.2019

Takodje mi smeta, koliko se ja sećam ranije je bilo mnogo preglednije, pa nije toliko smetalo. Da li bi nam admin mogao reći da li su priverili o čemu je reč i da li ima rešenja?
Administracija često krši zlatni pravilo "radi ne diraj" i time samo pravi komplikacije.

RE: za limundo TIM - mirjanamama - 16.12.2019

Kada udjem u svoj profil "racun" ne mogu odatle da izadjem sa klikom na "Moj Limundo", ne radi tada dugme

RE: za limundo TIM - plavimorfo - 16.12.2019

Hvala vam što ste nam javili, prosleđeno je kolegama.

RE: za limundo TIM - serjoza - 16.12.2019

(16.12.2019 20:23)mirjanamama Piše: Kada udjem u svoj profil "racun" ne mogu odatle da izadjem sa klikom na "Moj Limundo", ne radi tada dugme

Ne uzbuđuj se -prijavljeno je tek pre dva i po meseca. Brzo će oni to.
Mada ja mislim da je to tako i "dizajnirano". Big smile
https://cafe.limundo.com/thread-22-post-66413.html#pid66413

RE: za limundo TIM - Andrej99999 - 02.01.2020

Bez uvrede sajt kao sajt je dobro napravljen ali stvarno ali stvaaarno mi je jakoooo neugodno što me SVAKI put izloguje.
Džabe je stavljeno da zapamti korisničko ime, uvek moram opet kliknuti na dugme ulaz.
Meni je to neverovatno iritirajuće. Molim vas, tj sugestiram vam da eventualno razmislite o tome? Siguran sam da to ne smeta samo meni.
Hoću da ostanem ulogovan pogotovo ako je nešto bitno u pitanju.

RE: za limundo TIM - lemip - 04.01.2020

Hvala vam na sugestiji, preneću kolegama vaš predlog.

RE: za limundo TIM - LiMuBaj - 04.01.2020

Pitanje

vidim da je hit da kupci biraju lično plaćanje a slanje kurirskom službom samo nigde nije defenisano šta se od ta 2 prvo radi , kod uplate na račun piše plaćanje pre slanja a kod ličnog plaćanja ne piše lično plaćanje pre slanja već samo lično plaćanje

RE: za limundo TIM - sdrII - 04.01.2020

Pogledaj 9.10 Uslova korišćenja. Napišeš u uslovima da lično plaćanje isključivo podrazumeva ličnu isporuku i sve si rešio. Kada se javi neko sa specijalnim prohtevima, obratiš se limundu preko kontakt stranice i ili mu oni objasne ili mu ako ne odustaje na kraju daš negativnu.
Sa druge strane postoji mogućnost za tako nešto naravno, npr. neko ima rodjaka koji je u NS a koji mu je dužan, pa rođak plati tebi, a ti šalješ vlasniku naloga.
Kod plaćanja, naravno uvek i svuda kupac prvi plaća.

RE: za limundo TIM - LiMuBaj - 04.01.2020

u svim dosadašnim slučajevima se radilo da kupci pod ličnim plaćanjem podrazumevaju pouzećem

nema ni govora da planiraju da oni ili neko drugi umesto njih plati lično, problem je što je LT omogućio nešto o čemu nema ni govora niti je moguće dokazati da je neko platio lično ili ne

a šta npr. da mi je napisao u poruci plaćeno možete poslati ? hahahhaha , kako bi ja dokazao da nije platio ?

nisam znao da si iz LT pošto je tema za Limundo Tim