Limundo Cafe
Tužna Limundo podrška - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Zanimljivosti (https://cafe.limundo.com/forum-4.html)
+--- Tema: Tužna Limundo podrška (/thread-1138.html)

Tužna Limundo podrška - Cernobilac - 21.10.2019

Možda ovde neko od nadređenih pročita moj utisak o njihovoj podršci.

Za dva meseca koliko sam član kupio sam preko 300 predmeta, imao 2 reklamacije koji su ljudi uredno uvažili, da bi na trećoj naleteo na lika koji mi je neispravnu robu prodao kao polovnu. Na povraćaj novca je rekao da će biti u utorak, sutradan da nema novca nudi neki krš u zamenu, zatim da ga cekam 15 dana, kad nisam pristao kaže neka mu dam negativnu. Odbija da primi robu nazad. U tom trenutku pokrećem prijavu preko sajta, znate šta mi kažu, da samim tim što sam preuzeo predmet gubim limundu zaštitu i da oni ne mogu da mi pomognu. To što je neispravno prodato kao polovno njih uopšte neiteresuje. U trecoj poruci kažu obratite se nadležnim organima. Može li se drskije odgovoriti a da ti pri tom stoji na sajtu

"Korisniku se šteta nadoknađuje odmah i nije potrebno da čeka sudski proces.

Ono što je bitno dodatno naglasiti, sve obaveze i troškove oko pisanja i podnošenja krivične prijave, kontakata i savetovanja sa nadležnim organima LimundoGrad preuzima na sebe."

Neka Vam je na čast.

RE: Tužna Limundo podrška - LiMuBaj - 21.10.2019

Limundo zaštita se odnosi samo ako kupac nedobije ništa , ako dobije predmet makar i neispravan nema zaštitu

jedino super kupci imaju i u tom slučaju pravo na zaštitu

RE: Tužna Limundo podrška - Cernobilac - 21.10.2019

Najljubaznije bih zamolio sve clanove da u ovoj temi rec "zastita" koriste iskljucivo u ironicnom kontekstu, jer je vise nego ocigledno da od doticne nije ostalo ni z . Pa ajte molim vas ko ce jos da uzme pare a da nista ne posalje, pa nisu prevarnti bas toliko retardirani. Nego pokusajte da mi objasnite kako to kad ti neko posalje neispravno a jasno ga oznacio kao polovno nije prevara, i po cemu je takav postupak prodavca manje stetan po mene nego da mi nije nista poslao. Pa sta vise platih postarinu, jos me skuplje ispade nego da mi nije ni slao. Kazem pokusajte jer bilo kome iole normalnom takav stav limunda po tom pitanju moze da zvuci samo kao cista nebuloza. Sto se kaze vredjanje inteligencije. U jednom trenutke stanes zapitas jel realno?

RE: Tužna Limundo podrška - LiMuBaj - 21.10.2019

(21.10.2019 21:48)Cernobilac Piše: Najljubaznije bih zamolio sve clanove da u ovoj temi rec "zastita" koriste iskljucivo u ironicnom kontekstu, jer je vise nego ocigledno da od doticne nije ostalo ni z . Pa ajte molim vas ko ce jos da uzme pare a da nista ne posalje, pa nisu prevarnti bas toliko retardirani.  Nego pokusajte da mi objasnite kako to kad ti neko posalje neispravno a jasno ga oznacio kao polovno nije prevara, i po cemu je takav postupak prodavca manje stetan po mene nego da mi nije nista poslao. Pa sta vise platih postarinu, jos me skuplje ispade nego da mi nije ni slao. Kazem pokusajte jer bilo kome iole normalnom takav stav limunda po tom pitanju moze da zvuci samo kao cista nebuloza. Sto se kaze vredjanje inteligencije. U jednom trenutke stanes zapitas jel realno?

pa tako je kako kažete , zaštita je samo da dobijete predmet , ako pročitate tekst sve lepo piše gde je objašnjeno šta limundo zaštita znači , ja znam da to realno nije ništa posebno pogotovo kad je u pitanju predmet koji nije ispravan ali je tako i tako je već godinama ranije čak ni toliko nije postojalo ...

e sad ja znam za slučajeve kad je LT debelo pritisnuo prodavca da vrati pare a nekad to ne rade , tu je već lutrija i njihova slobodna procena ...ali opet ga ne mogu naterati samo ga mogu sankcionisati više ili manje ...

e sad zamislite da vraćaju pare kod reklamacija koliko bi lažnih reklamacija bilo zbog para , kupiš nešto skupoceno a prodavac zna da nije neispravno i naravno odbije reklamaciju i tuf daj limundo da plati... ovako računaju eto vam inspekcija i sudovi pa se ćerajte ... ono što ostaje je negativna ocena prodavcu ...

RE: Tužna Limundo podrška - g.milos - 21.10.2019

Limundo zaštita predstavlja dobru volju LimundoGrad kompanije da se kupci koji ne dobiju predmet (ili prodavci koji ostanu bez predmeta) na neki način obeštete. Voleli bismo da proširimo zaštitu na sve korisnike i sve situacije, ali to trenutno nije moguće. Radićemo i dalje na tome da zaštita postane obuhvatnija.

S druge strane, otvaranje ovakve teme mislim da ipak nije fer prema korisničkoj podršci jer smo pokušali da pomognemo i posredujemo da se ovaj nesporazum reši. Posebno jer je i prodavac ponudio nekoliko mogućih opcija. Zato smo vas i zamolili da pokušate da pronađete zajednički jezik. Na to smo skrenuli pažnju i prodavcu.

Ukoliko imate daljih pitanja, možete nam se obratiti putem kontakt strane a ova tema će biti zatvorena.