Limundo Cafe
Upoznajmo Cafe tim - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (https://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: O Cafe-u (https://cafe.limundo.com/forum-23.html)
+--- Tema: Upoznajmo Cafe tim (/thread-165.html)

RE: Upoznajmo Cafe tim Stigli Cafe Mrazovi - sasacv68 - 04.01.2015

Cafe Mrazići su stigli u LimundoGrad - to je tema novog ciklusa igre
[Slika: 14976mo.jpg]

Do sada smo povezali likove admina sa njihovim nickovima, imali smo priliku da ih upoznamo i u mladjim danima, a sada jedno sasvim neobicno upoznavanje - u skladu sa praznicnom atmosferom:

Upoznajmo Cafe Mraziće

Cilj igre je da kroz zabavu, dodatno upoznamo nase admine, ovaj put kao Cafe Mraziće i tako saznamo i nesto vise o njima

Pogadjace se 20 admina - Cafe Mrazića, na nacin, sto ce fotku Cafe Mrazića koji se pogadja, pratiti jos jedna dodatna fotka - kao asocijacija o kome se radi. Neki Cafe Mrazići su prepoznatljivi, a bice i dodatnih fotki, ukoliko se zapne u pogadjanju.
Dodatne fotke - asocijacije, na neki nacin povezuju admine sa LimundoGradom, ali ih opisuju i van LimundoGrada, tako da mozete i malo istrazivati - svakako se radi o javno dostupnim informacijama. U igri ce moci da ucestvuju i admini, jer ni oni ne znaju, ko koga predstavlja.

Cafe Mraziće vidite gore ˝okicene˝ na jelci, a kao nagovestaj koji admini ce se podadjati, evo jedne serije fotki - asocijacija. Napominjem, da pojedinacna slicica ne mora asocirati iskljucivo na jednog admina, vec i na vise njih, i da su ove slicice samo uvod u igru Pravi se lud

[Slika: xqgtvq.jpg]

Nadam se da ce vam se dopasti i da ce biti interesantno...pocinjemo oko 20h

Ovo je ujedno bio i 1000-ti komentar na ovoj temi.

RE: Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 04.01.2015

Upoznajmo Cafe Mraziće
Cilj igre je da kroz zabavu, dodatno upoznamo nase admine, ovaj put kao Cafe Mraziće i tako saznamo i nesto vise o njima

Ja cu, kao idejni tvorac igre, postavljati zadatke, davati odgovore na pokusaje, pratiti regularnost i dodeljivati pobednicima +1 na ugledu  Cool  
Pravila su:
- u odgovoru treba navesti nick admina i kratko objasnjenje sta vas je asociralo bas na taj odgovor, ili neki saljivi komentar na izgled i dodatnu asocijaciju na Cafe Mrazića, obzirom da je igrica zabavnog karaktera,  Pravi se lud
- u igri mogu ucestvovati i Limundovci i Admini - svi smo mi pomalo Limundovci  Smile
- u krugu: 1 Limundovac  - 1 pokusaj  - u toku 1 Cafe dana, saptanje
- dan u Cafeu, u ovoj igrici pocinje u 08:00 – naravno uz prvu kaficu,  Kafica2
- nakon necijeg pokusaja, sacekajte na odgovor da li je to pogodak ili ne, pa tek onda pokusajte i sami, Rukovanje
- komentari (pogadjanja) koji se daju van predhodnog pravila, nece biti razmatrani, kao pokusaj pogadjanja - ne vaze Ne ne
- admini u svom odgovoru ne mogu navesti svoj nick - ˝ne mogu pogadjati sebe˝, (npr. Korko ne moze u odgovoru navesti: Korko)  Angel
- pobednik kruga je onaj ko pogodi zadatak - i za to dobija +1 na ugledu,  Bravo pobednik ne moze pogadjati prvi u narednom zadatku

Pogadjace se 20 admina - Cafe Mrazića, na nacin, sto ce fotku Cafe Mrazića koji se pogadja, pratiti jos jedna dodatna fotka - kao asocijacija o kome se radi. Neki Cafe Mrazići su prepoznatljivi, a bice i dodatnih fotki, ukoliko se zapne u pogadjanju.
Dodatne fotke - asocijacije, na neki nacin povezuju admine sa LimundoGradom, ali ih opisuju i van LimundoGrada, tako da mozete i malo istrazivati - svakako se radi o javno dostupnim informacijama. U igri ce moci da ucestvuju i admini, jer ni oni ne znaju, ko koga predstavlja.

Uskoro stize i prvi zadatak ...

Ako niste procitali pravila zamolio bih vas da to sada uradite - pre nego date odgovor.

[Slika: 2l9ib1t.jpg]

Za pocetak cemo krenuti sa, po meni, nesto laksim zadacima ...

Koji je admin ovaj Cafe Mrazić ?

[Slika: 2ylln5x.jpg]  a asosijacija je  [Slika: qzkfnr.jpg]

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 04.01.2015

Dudadunja?

(04.01.2015 22:19)Ssvettlana Piše: Dudadunja?

Hmm a sto bas Dudadunja ?

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 04.01.2015

ima isti osmeh Smile

Koji je admin ovaj Cafe Mrazić ?

[Slika: 2ylln5x.jpg]  a asosijacija je  [Slika: qzkfnr.jpg]

(04.01.2015 22:19)Ssvettlana Piše: Dudadunja?

Cek samo dok se javi dudadunja LOL
[Slika: nmkdn6.jpg]

Nije tacno, Idemo dalje ...

RE: Upoznajmo Cafe tim - dealla - 04.01.2015

f.panic

Hmm  mogu vam reci da mi je bas drago da ne razmisljamo na isti nacin  Cool , bas sam mislio da ce ovaj Cafe Mrazić biti prepoznatljiv, lagan za pogadjanje.

Odgovor nije tacan

Pravi se lud  - jos je rano za dodatnom pomoci - novom slicicom koja asocira na ovog admina

RE: Upoznajmo Cafe tim - Dudadunja - 04.01.2015

Ja mislim da znam :-)

Pa hajde pogadjajte

RE: Upoznajmo Cafe tim - Dudadunja - 04.01.2015

Kolega Gevara

a objasnjenje zasto - sta vas je asociralo ? pa da razmislim Cool

RE: Upoznajmo Cafe tim - Dudadunja - 05.01.2015

Ima lep osmeh I voli Durmitor :-)

RE: Upoznajmo Cafe tim - pogodak gevara - sasacv68 - 05.01.2015

(04.01.2015 23:14)Dudadunja Piše: Kolega Gevara

(05.01.2015 00:26)Dudadunja Piše: Ima lep osmeh I voli Durmitor :-)

[Slika: 2ylln5x.jpg] [Slika: 29olnx0.jpg] Bravo Dudadunja +1 ... bas tako, a i kapa mu po obliku podseca na Ce gevarinu Cool
Doduse za lep osmeh, nisam bas siguran  LOL

Mislio sam da ce biti bas lako - da ce biti pogodjen iz cuga, jer je ovaj Cafe Mrazić, po meni bio bas  prepoznatljiv.

Prva slicica (prevoj Sedlo - Durmitor) je zapravo bila asocijacija na gevarinu omiljenu destinaciju - Durmitor: http://cafe.limundo.com/thread-183-post-4754.html#pid4754
a sledece slicice, koje bi trebale da olaksaju pogadjanje bi bile:
[Slika: waiur4.png] [Slika: j6u7m0.png] [Slika: eulpcj.jpg]
jer je gevara Master Geografije, voli pivo Kabinet kraft (http://cafe.limundo.com/thread-192-post-4930.html#pid4930), a kao student je cesto nosio majicu na kojoj je Ce Gevara - zbog cega i izabrao taj nick - gevara  Cool

Gledajte slicice pazljivo, u narednim zadacima - na neki nacin ukaziju na to o kome se radi Smile

Nastavljamo sutra ... laku noc ...