Limundo Cafe
Upoznajmo Cafe tim - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (https://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: O Cafe-u (https://cafe.limundo.com/forum-23.html)
+--- Tema: Upoznajmo Cafe tim (/thread-165.html)

RE: Upoznajmo Cafe tim - gevara - 06.01.2015

(05.01.2015 22:38)sasacv68 Piše:
Da iskoristim priliku, da podsetim admine, da ukoliko po nekom osnovu prepoznaju sami sebe
- ne bi bilo korektno to podele sa ostalim adminima - neka se i oni malo pomuce da saznaju o kome se radi.

Ja skoro na svakoj slici prepoznam sebe  Skace od srece

RE: Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 06.01.2015

(06.01.2015 11:19)gevara Piše:
(05.01.2015 22:38)sasacv68 Piše:
Da iskoristim priliku, da podsetim admine, da ukoliko po nekom osnovu prepoznaju sami sebe
- ne bi bilo korektno to podele sa ostalim adminima - neka se i oni malo pomuce da saznaju o kome se radi.

Ja skoro na svakoj slici prepoznam sebe  Skace od srece

Ovo se odnosilo i na pratece slicice - asocijacije,  ne samo na slicice Cafe Mrazica - da preciziram !

@gevara, ako ste kojim slucajem propustili, vas je ˝provalila˝ koleginica Dudadunja - u ovom postu ...

Hajmo, pogadjanje dalje ... zatadak br.3 je par postova iznad

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 06.01.2015

da nije Oblačak ? Umerena, pre nego što preseče sve dobro izmeri, premeri Smile

(06.01.2015 11:44)Ssvettlana Piše: da nije Oblačak ? Umerena, pre nego što preseče sve dobro izmeri, premeri  Smile

Dobar i vrlo kreativan pokusaj  Bravo Ssvettlana, ali nazalost to nije tacno resenje [Slika: se5b28.jpg]

Obzirom da admini imaju jelku sa Cafe Mrazićima kod sebe, u prirodnoj velicini, a tako i blagu prednost u odnosu na ostale Limundovce, evo postavicu ovde vecu fotku jelke:

[Slika: fp6r7n.jpg]

... kako bi i ostali, mozda mogli unapred da ˝identifikuju˝ neke prepoznatljive admine - Cafe Mraziće. Napominjem da se nece pogadjati svi Mrazići sa jelke, vec samo njih 20.

RE: Upoznajmo Cafe tim - pezzys - 06.01.2015

@Ssvettlana .... bila je neizvesnost, strepnja, slaba bešika ..... al' ova(j) Deda Mraz(ica) ne nosi naočare, Oblačak nosi? Smile

RE: Upoznajmo Cafe tim - Guti1 - 06.01.2015

Ako se ne varam, ovo je čuveni "krojač" ili architect. Pre par godina sam na netu naišao na taj "nadimak". Asocijacija...pa slika, naravno.

(06.01.2015 12:24)Guti1 Piše: Ako se ne varam, ovo je čuveni "krojač" ili architect. Pre par godina sam na netu naišao na taj "nadimak". Asocijacija...pa slika, naravno.

Nije tacno  Cool  , ali je .... Pravi se lud

(06.01.2015 12:16)pezzys Piše: @Ssvettlana .... bila je neizvesnost, strepnja, slaba bešika ..... al' ova(j) Deda Mraz(ica) ne nosi naočare, Oblačak nosi? Smile

Ako ih realno admin nosi, ne mora da znaci da i odgovarajuci Cafe Mrazić mora da ih nosi  Pravi se lud

@Ssvettlana, zbog mog propusta u organizaciji igre - sto odmah nisam postavio vecu jelkicu, a vas pokusaj je bio pre postavljanja vece fotke, u ovom krugu - imate pravo na jos jedan - extra pokusaj u ovom Cafe danu !  Wink

A zadatak je:
(05.01.2015 21:30)sasacv68 Piše: A sad nesto tesko, a zabavno - mislim ...
Zadatak br. 3:
Koji je admin ovaj Cafe Mrazić ?

[Slika: 23mjyiv.jpg] - [Slika: 2pseezb.jpg] - [Slika: 2pqt9on.jpg]

asocijacija na admina  Hmm

u odgovoru treba navesti nick admina i kratko objasnjenje sta vas je asociralo bas na taj odgovor, ili neki saljivi komentar na izgled i dodatnu asocijaciju na Cafe Mrazića, obzirom da je igrica zabavnog karaktera

Uskoro se i prva pomocna asocijacija ...

@Ssvettlana .... bila je neizvesnost, strepnja, slaba bešika ..... al' ova(j) Deda Mraz(ica) ne nosi naočare, Oblačak nosi? Smile

Ako ih realno admin nosi, ne mora da znaci da i odgovarajuci Cafe Mrazić mora da ih nosi  Pravi se lud

To smo i hteli da čujemo Bravo

...

@Guti1 NE saptanje

Dragi Limundovci, sada moram na put, pa se vidimo kasnije popodne, a dotle, evo jedne pesme sasvim odgovarajuce temi.

... a detektivi traze ... i traze ...

(06.01.2015 12:58)Guti1 Piše: Zamolili me da ne saptanje

Da ispoštujem kolegu sasacv68.

(06.01.2015 13:31)Guti1 Piše:
(06.01.2015 12:58)Guti1 Piše: Zamolili me da ne saptanje

Da ispoštujem kolegu sasacv68.

Bravo Guti1, hvala na razumevanju

... a ostali ... niko ne pogadja  Hmm  ... nema ideju - hajmo detektivi ?  Pravi se lud

Ima Cafe Mrazića sa crvenim usnama i belim tj. ženski Hihi i muški Cool ............................... Poke

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 06.01.2015

Architect? na slici je u sredini gore, i na jelci je gore, ako su mu bela usta onda je muško, a i verovatno mu je ovo priručni alat (po sistemu daj šta daš) Cool

(06.01.2015 16:09)Ssvettlana Piše: Architect? na slici je u sredini gore, i na jelci je gore, ako su mu bela usta onda je muško, a i verovatno mu je ovo priručni alat (po sistemu daj šta daš)   Cool

(06.01.2015 12:46)sasacv68 Piše:
(06.01.2015 12:24)Guti1 Piše: Ako se ne varam, ovo je čuveni "krojač" ili architect. Pre par godina sam na netu naišao na taj "nadimak". Asocijacija...pa slika, naravno.

Nije tacno  Cool  , ali je .... Pravi se lud

Nazalost, Ssvettlana Guti1  je vec dao odgovor bas za tog admina  ... nije tacno

(06.01.2015 16:00)pezzys Piše: Ima Cafe Mrazića sa crvenim usnama i belim tj. ženski Hihi i muški Cool ............................... Poke

Jeste ... devojcice nose roze carapice, a decaci plave  LOL  neko ovo za sada ostane nedoreceno ... hajde kolega pezzys, pokusajte i vi, nemojte samo da "odmazete"  Smile

Evo da pomognem malo, video koji je nesto ranije objavljen ... a detektivi traze i traze ... je zapravo bila pomoc  - druga asocijacija !  Cool
(rekao sam predhodno da ce uskoro biti objavljena pomoc - nova asocijacija Pravi se lud )