Limundo Cafe
Upoznajmo Cafe tim - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (https://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: O Cafe-u (https://cafe.limundo.com/forum-23.html)
+--- Tema: Upoznajmo Cafe tim (/thread-165.html)

RE: Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 06.01.2015

Evo jos jedna muzika ... sada za laku noc ... kao nadahnuce za sutra ...

a sutra od 08:00 je novi dan u Cafeu, pa svi mogu ponovo pogadjati ...

RE: Upoznajmo Cafe tim - dealla - 07.01.2015

(06.01.2015 23:58)sasacv68 Piše: Evo jos jedna muzika ... sada za laku noc ... kao nadahnuce za sutra ...

a sutra od 08:00 je novi dan u Cafeu, pa svi mogu ponovo pogadjati ...

Da li ovo treba da nam pomogne.Tek sa bankomatom sam se izgubio.
Priznajem ne kapiramUndecided

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 07.01.2015

(06.01.2015 23:14)gibica Piše:
(06.01.2015 22:36)Ssvettlana Piše: drugi se ne igraju, a ja sam navela istog admina kao i Guti1, jer sam se malko pogubila u svom ovom šarenilu... ali dobro..

Sapni mi odgovor saptanje , pa cu ja umesto tebe da ga postavim.  Pravi se lud

mislim da pezzys zna, ali neće da kaže Angry

RE: Upoznajmo Cafe tim - pezzys - 07.01.2015

Ovog puta zaista neznam Ssvettlana, dajem reč ... samo pretpostavljam, ali eto, pretpostavljao sam i kad sam JA pogađao i ..... ćorak Smile

RE: Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 07.01.2015

Dobro jutro novi dan u Cafeu je poceo ...

RE: Upoznajmo Cafe tim - Guti1 - 07.01.2015

Da li je u pitanju limun_diz? Još uvek sam pospan, napisaću šta me je asociralo, odmah posle odgovora.

Odgovor LOL hajmo Guti1 samo bas kratko objasnjenje.

RE: Upoznajmo Cafe tim - Guti1 - 07.01.2015

Prvo da pohvalim kolegu sasacv68. Kako se samo osmelio da nam na tacni servira odgovor, a da asocijacija bude neka vrsta diverzije. I kako nas je samo obmanuo tekst pesme. Svi su se fokusirali na pesmu, a niko nije primetio gitaristu u spotu. Druže, ne manjka ti inteligencije Rukovanje
A sad nešto o ovom zaista svestranom momku

"Pozdrav, ja sam Filip Vilić...

Dipl. Industijski Dizajner.
Rodjen sam 1984. godine u Beogradu. Nakon završene srednje Škole za Dizajn, upisujem Primenjenu Akademiju u Beogradu na odseku za industrijski dizajn, gde sam i diplomirao 2009. godine.

Uživam u kreativnosti svake vrste bilo da je reč o osmišljavanju brenda, sajta, konceptualnog rešenja ili sviranja i pevanja. Nikada nisam mogao da se opredelim ka samo jednom pozivu, iako su mi razni ljudi kroz školovanje, a i dalje u mnogo navrata skretali pažnju da bi to bilo najbolje.

Ipak, ostao sam pri svome i evo sada mogu da vam ponudim usluge iz oblasti industrijskog, grafičkog ili web dizajna ( zahvaljujući firmi krojač i njihovoj školi web dizajna ) na visoko-profesionalnom nivou.

Na kraju, možda želite nešto sasvim drugačije? Angažujte moju muzičku grupu odiumbgd jer je iza nas šest godina profesionalnog iskustva."

RE: Upoznajmo Cafe tim odgovor limun - sasacv68 - 07.01.2015

Pa dobro i nije bilo bas kratko, ali hvala na detaljnom pojasnjenju ... manje cu morati da se "pravdam" ... hvala takode na komplimentu  Pravi se lud

(07.01.2015 09:12)Guti1 Piše: Da li je u pitanju limun_diz?

[Slika: 2pseezb.jpg][Slika: 2hsb3me.jpg]  Bravo Guti1 +1
Asocijacije za ovog admina su bile ove slicice, kao i objavljeni spotovi:
[Slika: 2pqt9on.jpg] [Slika: 33c1av5.jpg] [Slika: 23jgzvd.jpg]
Dodao bih i da je mrazic imao fazoniranu bradicu, bas kao i ovaj admin - a ono znacajnije: Jer je limun_diz - Filip Vilic Dizajner, a pohadjao je Krojačevu školu Web dizajna , ovaj bankomat je jedan od njegovih radova, a ujedno svira gitaru i peva u bendu Selected - Odium. Sve to se nalazi na njegovom profilu na LimundoGradu i http://www.filipx.com - samo je trebalo malo istraziti.
[Slika: 24pmdc8.png]
Za one koji ne znaju firma KROJAC je dosta znacajna i za sam Limundo: "jan. 2006. Sa web-dizajn agencijom Krojač smo sklopili ugovor o idejnom rešenju za Limundo."
Evo njega u jos jednom spotu - u krupnom planu

Sledeci zadatak postavljam oko 12h

Obzirom da admini imaju jelku sa Cafe Mrazićima kod sebe, u prirodnoj velicini, a tako i blagu prednost u odnosu na ostale Limundovce, evo postavicu ovde vecu fotku jelke:
[Slika: fp6r7n.jpg]
... kako bi i ostali, mozda mogli unapred da ˝identifikuju˝ neke prepoznatljive admine - Cafe Mraziće. Napominjem da se nece pogadjati svi Mrazići sa jelke, vec samo njih 20.

sledeci zadatak oko 12h

Do sada su pogodjeni Cafe Mrazici: gevara, neponovljiva, limun_diz.
Zadatak br. 4:
Koji je admin ovaj Cafe Mrazić ?

[Slika: 23mjyiv.jpg] - [Slika: 30m0i1k.jpg] -[Slika: 2enq4d4.jpg]

asocijacija na admina  Hmm

u odgovoru treba navesti nick admina i kratko objasnjenje sta vas je asociralo bas na taj odgovor, ili neki saljivi komentar na izgled i dodatnu asocijaciju na Cafe Mrazića, obzirom da je igrica zabavnog karaktera

Guti1 ne moze pogadjati prvi u ovom krugu, ali moze kasnije  Wink

Stogoff-bavi se analizom marketinga.I još po nešto...
Pročitah...sad ako je trag kriv ili asocira na nešto drugoSmile

Saša odgovaraj živ nisam Hihi

Nazalost nije to taj admin ... dobar je pokusaj, kreativan, ali asosijacija je ipak na nesto drugo - bio si blizu sa poentom asocijacije, ako ti je lakse  Pravi se lud

Idemo dalje ...

(07.01.2015 13:35)sasacv68 Piše: Nazalost nije to taj admin ... dobar je pokusaj, kreativan, ali asosijacija je ipak na nesto drugo - bio si blizu sa poentom asocijacije, ako ti je lakse  Pravi se lud

Idemo dalje ...
Tuzan

RE: Upoznajmo Cafe tim - Melodi - 07.01.2015

Bilo bi lakše da bradu imaju samo oni koji je imaju i inače, kad nisu Cafe Mrazići Big smile Da nije ovo SanSei? On analizira ponašanje članova i ima li u njemu nečeg sumnjivog, što bi se reklo - profajler.