Limundo Cafe
Upoznajmo Cafe tim - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (https://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: O Cafe-u (https://cafe.limundo.com/forum-23.html)
+--- Tema: Upoznajmo Cafe tim (/thread-165.html)

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 09.01.2015

(09.01.2015 18:12)dealla Piše:
(09.01.2015 13:02)sasacv68 Piše:
(09.01.2015 12:48)Ssvettlana Piše: da nije Latina, malo juga na istoku?   Cool  osim plave kose, meni ni malo ne pomažu asocijacije  Tuzan

Uh, tek sad primetih da je asocijacija dvosmislena, sasvim slucajno  Cool  ... evo male pomoci ... devojka na slicici asocijacije - nema veze sa asocijacijom na admina  Pravi se lud

Dakle, nije Latina ... idemo dalje

Slučajno Hmm Ne ne
zato i nisam sinoć hteo da ne bi opet istrčao ko tele.... Hihi

ček, ček, ti to meni nešto ?! Hmm

RE: Upoznajmo Cafe tim - dealla - 09.01.2015

(09.01.2015 18:46)Ssvettlana Piše:
(09.01.2015 18:12)dealla Piše:
(09.01.2015 13:02)sasacv68 Piše:
(09.01.2015 12:48)Ssvettlana Piše: da nije Latina, malo juga na istoku?   Cool  osim plave kose, meni ni malo ne pomažu asocijacije  Tuzan

Uh, tek sad primetih da je asocijacija dvosmislena, sasvim slucajno  Cool  ... evo male pomoci ... devojka na slicici asocijacije - nema veze sa asocijacijom na admina  Pravi se lud

Dakle, nije Latina ... idemo dalje

Slučajno Hmm Ne ne
zato i nisam sinoć hteo da ne bi opet istrčao ko tele.... Hihi

ček, ček, ti to meni nešto ?!   Hmm

Undecided  
Pravi se lud

RE: Upoznajmo Cafe tim - zadatak - sasacv68 - 09.01.2015

Hajmo Limundovci ... samo malo ukljucite vijuge ... razmislite ... povezite ... kazite ... vidite da asocijacije imaju itekako veze sa adminom koji se pogadja ...

Do sada su pogodjeni Cafe Mrazici: gevara, neponovljiva, limun_diz, SenSei (Badadmin), oblacak, nkolarevic82, Frajlla.

Zadatak br. 8 :
Koji je admin ovaj Cafe Mrazić ?
[Slika: 23mjyiv.jpg] -[Slika: 2ytwadu.jpg] –  [Slika: 33blnnn.png]
asocijacija na admina  Hmm

u odgovoru treba navesti tacan nick admina i kratko objasnjenje sta vas je asociralo bas na taj odgovor, ili neki saljivi komentar na izgled i dodatnu asocijaciju na Cafe Mrazića, obzirom da je igrica zabavnog karaktera

Guti1 ne moze pogadjati prvi u ovom krugu. - Ne morate bas zuriti sa odgovorom jer idem na neko druzenje ... nisam siguran kad se vracam

RE: Upoznajmo Cafe tim - pezzys - 10.01.2015

sasacv68 ... 8,30 h. vratio se? Smile

RE: Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 10.01.2015

(10.01.2015 09:29)pezzys Piše: sasacv68 ... 8,30 h. vratio se? Smile

Tu sam, tu sam ... nego vidoh da nije bilo pokusaja pogadjanja ... pa rekoh da se ne oglasavam bespotrebno ... znaci nema ideja ... evo da ponovimo zadatak

(09.01.2015 19:50)sasacv68 Piše: Hajmo Limundovci ... samo malo ukljucite vijuge ... razmislite ... povezite ... kazite ... vidite da asocijacije imaju itekako veze sa adminom koji se pogadja ...

Do sada su pogodjeni Cafe Mrazici: gevara, neponovljiva, limun_diz, SenSei (Badadmin), oblacak, nkolarevic82, Frajlla.

Zadatak br. 8 :
Koji je admin ovaj Cafe Mrazić ?
[Slika: 23mjyiv.jpg] -[Slika: 2ytwadu.jpg] –  [Slika: 33blnnn.png]

asocijacija na admina  Hmm

u odgovoru treba navesti tacan nick admina i kratko objasnjenje sta vas je asociralo bas na taj odgovor, ili neki saljivi komentar na izgled i dodatnu asocijaciju na Cafe Mrazića, obzirom da je igrica zabavnog karaktera

Guti1 ne moze pogadjati prvi u ovom krugu.

RE: Upoznajmo Cafe tim - dealla - 10.01.2015

Da li asociacija može da bude na neki adminov komentar u nekoj od tema?

sasacv68 .... da li je - belen? ova fotografija (negativ) asocira na mrak, „Zašto dan ne traje duže?“ rekla je ona ...

(10.01.2015 13:10)dealla Piše: Da li asociacija može da bude na neki adminov komentar u nekoj od tema?

Da, izmedju ostalog i to moze biti tema asocijacije ...
"Dodatne fotke - asocijacije, na neki nacin povezuju admine sa LimundoGradom, ali ih opisuju i van LimundoGrada, tako da mozete i malo istrazivati - svakako se radi o javno dostupnim informacijama."

(10.01.2015 14:39)pezzys Piše: sasacv68 .... da li je - belen?  ova fotografija (negativ) asocira na mrak, „Zašto dan ne traje duže?“ rekla je ona ...

Svidja mi se razmisljanje ... ali nije belen ... negativ  u ovom slucaju ne asocira na mrak, nego  na nesto "sasvim suprotno", ali ne na dan naravno ...  Pravi se lud

Igra stoji ...... pokušavam da "razigram" članove i pomognem im sistemom eliminacije ...... Smile

(10.01.2015 15:03)pezzys Piše: Igra stoji ...... pokušavam da "razigram" članove i pomognem im sistemom eliminacije ...... Smile

Hvala kolega, cenimo vas trud ... nije tesko, samo treba ukljuciti vijuge ... a ipak bilo bi glupo da je bas ocigledna asocijacija, a ova mozda i jeste ... s moje tacke gledanja Cool

(10.01.2015 15:42)sasacv68 Piše:
(10.01.2015 15:03)pezzys Piše: Igra stoji ...... pokušavam da "razigram" članove i pomognem im sistemom eliminacije ...... Smile

Hvala kolega, cenimo vas trud ... nije tesko, samo treba ukljuciti vijuge ... a ipak bilo bi glupo da je bas ocigledna asocijacija, a ova mozda i jeste ... s moje tacke gledanja  Cool

Takođe hvala, ali ne razmišljamo svi jednako i ne gledamo isto na zadatu asocijaciju (bar prvu), kasnije se stvari kristališu i onda "imamo zajedničko mišljenje" Smile

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 10.01.2015

asocijacije su verovatno očigledne ljudima koji poznaju članove Limundo tima, meni ne znače baš ništa.. Tuzan

RE: Upoznajmo Cafe tim - Guti1 - 10.01.2015

(10.01.2015 14:39)pezzys Piše: sasacv68 .... da li je - belen?  ova fotografija (negativ) asocira na mrak, „Zašto dan ne traje duže?“ rekla je ona ...

Ako nije negativ, onda je sigurno nesto pozitivno. Neko ko je večiti optimista. Možda fiorellino?

(10.01.2015 18:08)Ssvettlana Piše: asocijacije su verovatno očigledne ljudima koji poznaju članove Limundo tima, meni ne znače baš ništa..  Tuzan

"Dodatne fotke - asocijacije, na neki nacin povezuju admine sa LimundoGradom, ali ih opisuju i van LimundoGrada, tako da mozete i malo istrazivati - svakako se radi o javno dostupnim informacijama."
U ovom slucaju apsolutno nema veze sa "poznavanjem" LT, a ima veze sa prvim ciklusom pogadjanja admina  Cool  - razmislite malo zasto je fotka bas negativ !
A svejedno mozete pokusati - na srecu.

(10.01.2015 18:24)Guti1 Piše:

Ako nije negativ, onda je sigurno nesto pozitivno. Neko ko je večiti optimista. Možda fiorellino?

Ko je rekao da nije negativ  ? Dakle nije fiorellino ... idemo dalje ...

RE: Upoznajmo Cafe tim - Guti1 - 10.01.2015

Sad je, možda, malo jasnije. Videćemo sutra Hmm
A kad smo već kod negativa...