Limundo Cafe
Upoznajmo Cafe tim - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (https://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: O Cafe-u (https://cafe.limundo.com/forum-23.html)
+--- Tema: Upoznajmo Cafe tim (/thread-165.html)

RE: Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 10.01.2015

Odlicno, malo podizanja raspolozenja, nije na odmet ... hteo sam i ja da pustim jednu muziku ... ali je jos rano ...

Evo za kraj veceri (ne verujem da cu stici da se ponovo oglasim), jos jedna pomoc - asocijacija:
[Slika: 2ql6agj.jpg]
Cool hm, nesto me zeza, uploader, ne znam sta je ?!    Wink  eto ko nije pokusao, ima veceras jos jednu sansu ... a sutra od 08:00 ... je novi dan u Cafe-u

RE: Upoznajmo Cafe tim - Guti1 - 10.01.2015

Prostom dedukcijom dolazim do zakljucka da to mogu biti  dve osobe, a jedna se ne vidi! :rolf: LOL

RE: Upoznajmo Cafe tim - pezzys - 10.01.2015

A onaj ko je pokušao ? Smile

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 10.01.2015

(10.01.2015 22:13)pezzys Piše: A onaj ko je pokušao ? Smile

šapne meni saptanje

RE: Upoznajmo Cafe tim - dealla - 10.01.2015

Džada čitah sat vremena sve od početka.
I dalje nemam pojma niti .....ali
Majstor Mile
Zašto Undecided  ,mada čini mi se da je negde na nekoj strani nešto pomenuto oko foto.dok ste nju pogađali. Hmm
Sad trenutno ne bi ni sebe pogodio

RE: Upoznajmo Cafe tim - Guti1 - 11.01.2015

Kafica Ovako...dvoumim se izmedju dve osobe, ali pošto je druga asocijacija "slika nije dostupna", to jedino može da bude bane_lt.

RE: Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 11.01.2015

(10.01.2015 22:35)dealla Piše: Džada čitah sat vremena sve od početka.
I dalje nemam pojma niti .....ali
Majstor Mile
Zašto Undecided  ,mada čini mi se da je negde na nekoj strani nešto pomenuto oko foto.dok ste nju pogađali. Hmm
Sad trenutno ne bi ni sebe pogodio

Dobro jutro svima...imam malih tehnickih problema s kompom, ovih dana ... pa me zato vise nema nego ima ...

Nije Majstor Mile ... idemo dalje

(11.01.2015 09:35)Guti1 Piše: Kafica Ovako...dvoumim se izmedju dve osobe, ali pošto je druga asocijacija "slika nije dostupna", to jedino može da bude bane_lt.

- nakon necijeg pokusaja, sacekajte na odgovor da li je pogodak ili ne, pa tek onda pokusajte i sami,
- komentari (pogadjanja) koji se daju van predhodnog pravila, nece biti razmatrani, kao pokusaj pogadjanja,

Kolega, zar ne rekog da me zeza uploader ?! Cool Verujem da je ovo gore bilo samo glasno razmisljanje, sada svakako mozes dati odgovor - ponovo pokusati sa istim ili mozda drugim adminom Pravi se lud

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 11.01.2015

da nije plavimorfo? samo je ona siva nafotografiji?

(11.01.2015 09:50)Ssvettlana Piše: da nije plavimorfo? samo je ona siva nafotografiji?

Nije ... idemo dalje

RE: Upoznajmo Cafe tim - Guti1 - 11.01.2015

Neka bude isti odgovor, možda će drugima biti lakše ako sam omašio. Znači bane_lt. Ako nije, onda samo još jedna osoba dolazi u obzir. Ako je druga asocijacija neuspešna, moraš jasno to da navedeš, meni je ova izgledala dvosmisleno. Eto...toliko.
Nije valjda opet slovna greška Hihi

(11.01.2015 09:35)Guti1 Piše: Kafica Ovako...dvoumim se izmedju dve osobe, ali pošto je druga asocijacija "slika nije dostupna", to jedino može da bude bane_lt.
(11.01.2015 09:53)Guti1 Piše: Neka bude isti odgovor, možda će drugima biti lakše ako sam omašio. Znači bane_lt. Ako nije, onda samo još jedna osoba dolazi u obzir. Ako je druga asocijacija neuspešna, moraš jasno to da navedeš, meni je ova izgledala dvosmisleno. Eto...toliko.

Nije valjda opet slovna greška Hihi

[Slika: 2ytwadu.jpg] –  [Slika: 33blnnn.png]  Bravo  Guti1 +1 odlicno rezonovanje
i upravo tako i druga fotka, jeste bila asocijacija, s pokusajem odvlacenja paznje ... a ostale asocijacije bi bile
[Slika: 2ql6agj.jpg] [Slika: 2wr3hjq.jpg] [Slika: 24q66tc.jpg]
Zato sto je i sam Mrazic (bane-lt) buca, jer ga nema na zajednickoj fotki - nije slikao sa ostalima iz LT(http://cafe.limundo.com/thread-165-post-5399.html?highlight=baneta#pid5399) - pa je zato i bio negativ -negacija grupne fotke - jer nije ni potrebna za ovog admuna, sto je potvrdjeno i drugom asocijacijom - slika nije dostupna, jer  vodi racuna o finansijama kao sef racunovodstva,  jer mu je na profilu fotka i citat iz legendarne serije. (slovna greska je ovaj put zanemarljiva, kao kad su se mesala slova ...)
Eto hteo sam da ispostujem i ovog admina - koga nismo pogadjali u prvom ciklusu ... evo i pesme za njega

RE: Upoznajmo Cafe tim - pezzys - 11.01.2015

sasacv68 novi zadatak?

RE: Upoznajmo Cafe tim - dealla - 11.01.2015

Nisam se igrao od početka tako da se samo ističem ovdeSmile
Ala se nalupahWink
baš se nalupah

Opusteno kolege, ipak je ovo samo igra ... vazno je ucestvovati ...

Obzirom da admini imaju jelku sa Cafe Mrazićima kod sebe, u prirodnoj velicini, a tako i blagu prednost u odnosu na ostale Limundovce, evo postavicu ovde vecu fotku jelke:
[Slika: fp6r7n.jpg]
... kako bi i ostali, mozda mogli unapred da ˝identifikuju˝ neke prepoznatljive admine - Cafe Mraziće. Napominjem da se nece pogadjati svi Mrazići sa jelke, vec samo njih 20.
Novi zadatak veceras oko 20h

RE: Upoznajmo Cafe tim - zadatak 1 - sasacv68 - 11.01.2015

Do sada su pogodjeni Cafe Mrazici: gevara, neponovljiva, limun_diz, SenSei (Badadmin), oblacak, nkolarevic82, Frajlla, bane-lt.
Zadatak br. 9:
Koji je admin ovaj Cafe Mrazić ?
[Slika: 23mjyiv.jpg] - [Slika: 16ib190.jpg]  - [Slika: 11149zp.jpg]
asocijacija na admina  Hmm

u odgovoru treba navesti nick admina i kratko objasnjenje sta vas je asociralo bas na taj odgovor, ili neki saljivi komentar na izgled i dodatnu asocijaciju na Cafe Mrazića, obzirom da je igrica zabavnog karaktera

Guti1 ne moze pogadjati prvi u ovom krugu.