Limundo Cafe
Predlozi i ideje za Limundo.com - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (https://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: Predlozi i ideje za Limundo.com (/thread-21.html)

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Dudadunja - 16.01.2015

@ Branari
Možda bismo time dobili manje strana za neki rezultat pretrage, ali biste morali da skrolujete neprestano kako biste videli aukcije, stranica bi prosto bila predugačka.

@ Olja. Olja
- crna lista - u izradi, biće uskoro Smile
- besplatan ptt - trenutno nije u planu, svakako ćemo pratiti reakcije i potrebe članova
- "sumiranje kupljenih/prodatih predmeta od jednog clana" - molila bih vas samo za detaljnije pojašnjenje predloga, tj. kako mislite da vi to trebalo napraviti?
- kada se pravilnik menja, šalje se putem e-maila i član treba da pročita i da se složi sa tim Uslovima korišćenja ako želi da nastavi da koristi Limundo, odnosno ima pravo da se sa istim ne složi ukoliko ne želi

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Olja.Olja - 16.01.2015

(16.01.2015 10:13)Dudadunja Piše: @ Olja. Olja
- crna lista - u izradi, biće uskoro Smile

Poljubac Thumbs up Rukovanje Skace od srece

(16.01.2015 10:13)Dudadunja Piše: - "sumiranje kupljenih/prodatih predmeta od jednog clana" - molila bih vas samo za detaljnije pojašnjenje predloga, tj. kako mislite da vi to trebalo napraviti?
Recimo u odeljku (posto sam prodavac) - Prodate, klikom pored nicka clana da se sumiraju sve kupovine od jednog clana. Moze i da se sabere suma ali i ne mora. Smile
Ili kupcima svi kupljeni predmeti od jednog clana. Neki kupci se malo pogube kada vise pazare.

(16.01.2015 10:13)Dudadunja Piše: - kada se pravilnik menja, šalje se putem e-maila i član treba da pročita i  da se složi sa tim Uslovima korišćenja ako želi da nastavi da koristi Limundo, odnosno ima pravo da se sa istim ne složi ukoliko ne želi

Da, saljete ali samo kada su vece promene u pitanju.

Recimo za opciju prikazivanja aukcija vidi se da mnogi clanovi i ne znaju za nju.

Tako neke olaksice i novine, trebalo bi slati obavestenjem putem poruka, svima.

Za mogucnost lakse promene podataka, cak i imena i prezimena u delu - Moji podaci, verujem da jos uvek mnogi clanovi ne znaju. Itd.

I za listu zelja kod Limunda, mozete da javljate kada se spusti cena i sl.

Ali dobro, otom potom. Smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 16.01.2015

[Slika: theforeigner.jpg]

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Dudadunja - 16.01.2015

"Crna lista" je u izradi, zaista vam ne bismo pružali informacije koje nisu tačne. Izrada nije nimalo jednostavna, ali verujem da ćete biti zadovoljni. Ostaje mi samo da vas zamolim za još malo strpljenja.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 16.01.2015

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - dimitrijevic75 - 16.01.2015

(18.11.2014 10:23)gevara Piše: Šta treba menjati na Limundo sajtu?

Pod hitno ukinuti samozadovoljavajuće patetične banere podrške - daju lošu sliku firmi koja nije otovrena u prošli utorak pa se služi ovakvim metodama.

"Fala Limundu što ne moram da nosam karton kutiju po bulevaru i da skupljam komunalne kazne
Maca - NBGD" LOL

"Mene je prodavac reko da je malo erlavo a mene stiglo krljavo
Fala Limundu što smo utvrdili da je skembano
Djoša - Vrčin" Bravo

"Bolji ste od svakog SecondHand shopa, čak poštar donese
Ljilja - N. Pazar" Rukovanje

"O kako sam mogao da živim bez Limunda, kuća mi izgleda šašavo al jbg ušteda
Bane - Surčin" Klanjam se

i slične budalaštine Facepalm

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - fox_87 - 17.01.2015

[Slika: og4KeI4.jpg]

Ni ja ovo dimitrijevicu ne bih bolje mogao da srocim, uvredice se strucni fakultetski obrazovani ljudi, ali ponekad imam osecaj da sam na sajtu nekih klinaca koji se igraju biznisa.
Ja kad ovo vidim , nije mi dobro, hvaliti sebe kako te drugi hvale  Facepalm ,sve bolje od boljeg

A ni ovaki snimci mi nisu simpaticni ni malo, kad vec nema nikakve vajde od YT kanala onda bolje ne postavljati ovakve stvari. Koliko ljudi je nezaposleno, radi ocajne poslove, krpi kraj sa krajem, i onda vidi na limundu, kako se zaposleni igraju, zezaju, i kopiraju google work environment.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 17.01.2015

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - the_quince - 17.01.2015

(17.01.2015 00:15)fox_87 Piše: [Slika: og4KeI4.jpg]

Ni ja ovo dimitrijevicu ne bih bolje mogao da srocim, uvredice se strucni fakultetski obrazovani ljudi, ali ponekad imam osecaj da sam na sajtu nekih klinaca koji se igraju biznisa.
Ja kad ovo vidim , nije mi dobro, hvaliti sebe kako te drugi hvale  Facepalm ,sve bolje od boljeg

A ni ovaki snimci mi nisu simpaticni ni malo, kad vec nema nikakve vajde od YT kanala onda bolje ne postavljati ovakve stvari. Koliko ljudi je nezaposleno, radi ocajne poslove, krpi kraj sa krajem, i onda vidi na limundu, kako se zaposleni igraju, zezaju, i kopiraju google work environment.

Ja kad sam videla ovu crvenu poruku, mislila sam da sam nesto strasno uradila, u najmanju ruku da su me proterali sa sajta.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - serjoza - 17.01.2015

(17.01.2015 00:47)BitterLemon Piše: ...
Да не причам о тој црвеној боји, кад год ми се зацрвени тај банер помислим на нешто лоше а не на нешто добро.

Baš iritira - kao neko upozorenje - takve su boje. A i žuti tekst za linkove u blogu... Facepalm Ja jesam ćorav, ama žuto na belo se ne vidi dobro.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - the_quince - 17.01.2015

A snimak mi se bas dopada, i bas im zavidim Smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - fox_87 - 17.01.2015

BitterLemon, izvlacis ono sto sam rekao iz konteksta i pogresno si shvatio, zato ti je mozda i smesno
Mislim da je the_quince objasnila poentu videa, to je da im se zavidi i tezi takvom radnom okruzenju, jeste da je kopija, ali dobra kopija

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 17.01.2015

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - dimitrijevic75 - 18.01.2015

(17.01.2015 00:55)the_quince Piše:
(17.01.2015 00:15)fox_87 Piše: [Slika: og4KeI4.jpg]

Ja kad sam videla ovu crvenu poruku, mislila sam da sam nesto strasno uradila, u najmanju ruku da su me proterali sa sajta.

e baš to - crveni baner obično znači "zabranjen vam pristup do daljnjeg"
vidi se da ste iskusan forumaš sa ko zna kojih još foruma
znate ono kada vas isključe zbog sujete....
pa nit vi zadovoljni nit oni srećni

ali opet, drago mi je da ovde ljudi nisu sujetni
komentar ostao, baneri takodje
za sada imaju dve pohvale i vrte ih besomučno
kao i one knjižice o modernom fensi megi trendi poslovanju
kao da se mi zakopčavamo na ledja pa je istina samo šta oči vide
sublimirajuće poruke koje deluju podsvesno
a mogu da kažem da podsvesno deluje - odbija me da se logujem više puta dnevno
možda jednom do dva put čisto iz navike
zanima me ko je autor brošure kako se manipuliše masom preko interneta, radno iskustvo i sl.

(17.01.2015 12:44)BitterLemon Piše: Ја сам схватио онако како је написано, поново сам прочитао јутрос и има тотално исто значење као и јуче. Можда ниси највештије написао оно што си желео. Није ни битно.

Ja sam shvatio iz spota da nemaju puno para obzirom na nameštaj, da čukaju po tastaturama na normu
Neki od njih vataju krivine preko mobilnog, radni ambijent jeftino odradjen
Zaposleni mogu da igraju mini golf za uzrast do 7 godina jer imate mnogo bolji na nintendo wii al tu treba i televizor da se kupi

a samo dvoje primaju pare što se iz spota moglo zaključiti i to u stilu LETE EVRIĆI

(17.01.2015 00:47)BitterLemon Piše: Овај Фоксов коментар ме је баш насмејао - због тога што има незапослених и оних који раде очајне послове сви треба да обучемо црнину и да гледамо на YT само камерну музику, а радни простор требамо прилагодити ентеријеру породице Адамс а ако смо срећни треба да се смејемо у себи да не би повредили оне што су тужни... ма дај, молим те. Мени је лепо када видим да је њима лепо.

Што се тиче овог самохваљења Лимунда то ми је исто смешно, Џони Браво фазон. Да не причам о тој црвеној боји, кад год ми се зацрвени тај банер помислим на нешто лоше а не на нешто добро.

Niti su svi siromašni jer su nesposobni ili neškolovani
niti su svi dobrostojeći zato što su sposobni i vredni
niti je život samo ono što oči vide

(17.01.2015 12:22)fox_87 Piše: BitterLemon, izvlacis ono sto sam rekao iz konteksta i pogresno si shvatio, zato ti je mozda i smesno
Mislim da je the_quince objasnila poentu videa, to je da im se zavidi i tezi takvom radnom okruzenju, jeste da je kopija, ali dobra kopija

meni ono više liči na tašna-mašna poslovni prostor, studentska zadruga isprazni sve ono za 28 minuta
mada se češće dešava da to rade zaposleni a studentska zadruga čeka ozbiljniju firmu

nisam ja pesimista
nego optimista sa lošim iskustvom

a opet...
a šta da stave obzirom čime se bave?
Ili ako imaju dvorište ispred firme da licitiraju onaj veliki gumeni bazen pa da se i mi korisnici iz BG-a malo brčkamo sa njima... i svako ko dodje po lično preuzimanje...

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - fox_87 - 19.01.2015

[Slika: fNWI6VY.jpg]

Umetnicka sloboda Angel