Limundo Cafe
Predlozi i ideje za Limundo.com - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (https://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: Predlozi i ideje za Limundo.com (/thread-21.html)

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - blistok - 02.04.2015

Interesantno Smile
Da nisi ovo sad napisala ne verujem da bih ikada to proverio. U običnom govoru se stalno to koristi a u stvari treba flegmatik. Usput sam saznao i kako je nastala reč. Bljak Smile Jedino nisam siguran u koje od ta četiri tipa (kolerik, flegmatik, melankolik, sangvinik) ja spadam. Najmanje se nalazim u četvrtom ali ...
UBR tvoje pitanje za 999 sada posmatram u drugom svetlu LOL

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - the_quince - 02.04.2015

Sad me bas zanima koju je definiciju 999 imao u vidu.

Hm, ti si blistoce kombinacija kolerika i sangvinika, jer ne mozes da budes suvi kolerik, zato sto je to sasacv68. Smile
A Bitter nije ni prosao pored flegmatika, on je melankolik Smile
A sirovi spiritus ko je?

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - serjoza - 02.04.2015

Vi ste svi egocentrično opsesivno-kompulzivni sa hipotenacitetom i hipervigilitetom pažnje.  LOL  Ovo je tema PREDLOZI I IDEJE ZA LIMUNDO.COM, đava vas u šumu naperio.  :rolf:

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - 999 - 02.04.2015

The quince, živim u Srbiji i koristim ovdašnji žargon i Gorki je  lepo bjasnio šta ta reč znači....hladnokrvno, bez uzbuđenja....ne šetkam se po Grčkama, Italijama i štatijaznam Europama da skupljam reči i izraze........sestro mila pa ja i kad psujem, psujem po Srpski da me ceo svet razume....

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - smuk88 - 02.04.2015

Citat:Hm, ti si blistoce kombinacija kolerika i sangvinika, jer ne mozes da budes suvi kolerik

Blistok ima koleru!

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - makigzr - 08.04.2015

ja bih preporucio da omogucite chat ako je prodavac onlajn a ako nije onda kao poruka da se otvori

a sta vi kazete?

(08.04.2015 17:43)makigzr Piše: ja bih preporucio da omogucite chat ako je prodavac onlajn a ako nije onda kao poruka da se otvori

a sta vi kazete?

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - blistok - 08.04.2015

Nisam siguran kako bi to tehnički izveli ali sam siguran da bi za dosta članova bio problem da to koriste. Ako je za dosta njih problem i poruku da napiše... Da ne govorim o onima za koje ti treba prevodioc da ih shvatiš... Smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 08.04.2015

Управо тако. Ни ја нисам неки љубитељ чаврљања. Више волим поруку, могу да размислим пре него што одговорим, нико ми не скаче заврат.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - jugana - 09.04.2015

Tuzan Volela bih da se omoguci chat. Ali vec vidim (u uslovima) "NE ODGOVARAM NA CHAT MOLIM VAS NEMOJTE MI SLATI POZIVE I PORUKE"...

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - onemilan - 09.04.2015

Pozdrav, ne znam da li je bilo predloga ali hajde da pitam:
Zbog cega ne biste stavili opciju da se filtriraju samo oni proizvodi koji imaju vazecu, domacu garanciju i racun? Smile
Jer znam brdo ljudi koji bi kupili polovnu stvar samo ako iole poseduje neku garanciju, makar i 2 meseca...a i ja sam jedan od tih.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - s.bogi - 11.04.2015

Uvođenje trajanja aukcije na 2 i 4 dana.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BooMKidZ - 12.04.2015

Ne radi link ka Kupindu kada ste na Limundu i obratno... Već izvesno vreme... Pretpostavljam da to znate? Tj. radi, ali me automatski izloguje, što pre nije bio slučaj.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - tatamisa2004 - 15.04.2015

(18.11.2014 10:23)gevara Piše: Šta treba menjati na Limundo sajtu?

Jednostavno, svaka aukcija pocinje sa cenom od 10 din!

(15.04.2015 07:54)tatamisa2004 Piše:
(18.11.2014 10:23)gevara Piše: Šta treba menjati na Limundo sajtu?

Jednostavno, svaka aukcija pocinje sa cenom od 10 din!
Ukinite postavljanje neispravne ili neispitane robe, samim tim potezom nepravite smetliste od sajta.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 15.04.2015

Не бих рекао да је то фер, доста сервисера снабдева се деловима овде, а због тога и постоје припадајуће категорије. Много већи проблем је непоштовање истих, то јест сврставање неисправне робе у категорију половно.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - fox_87 - 18.04.2015

Ja saznao da je dozvoljeno reklamiranje usluga na limundu/kupindu, tako im kazu advokati
Jel bilo negde obavestenje , blog, forum post ???