Limundo Cafe
Predlozi i ideje za Limundo.com - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (https://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: Predlozi i ideje za Limundo.com (/thread-21.html)

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 18.09.2015

Ако рачунаш јединствене жалбе, пошто је онај лик у 3-4 теме писао жалбу, да случајно некоме не промакне.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - sharenko - 18.09.2015

A milionita od kada su uvedene, naročito ako zauzmu pola ekrana Tuzan

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - jugana - 18.09.2015

(18.09.2015 09:43)BitterLemon Piše: Ако рачунаш јединствене жалбе, пошто је онај лик у 3-4 теме писао жалбу, да случајно некоме не промакне.
Thumbs up

@Sharenko AdBlock!

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - slavicababic-1 - 22.09.2015

Već sam dugo na ovom sajtu i evo mojih predloga i ideja.
Prvo, mislim da treba uvesti opciju da sa Kupinda predmete automatski prebacujemo na Limundo, pokrenemo novu aukciju pa ako ne prođe, lepo je vratimo na Kupindo i čekamo kupca.
Drugo, pošto sam ja uglavnom prodavac ženske odeće, mislim da treba uvesti neke nove kategorije. Recimo, brushatere prodajemo u opciji kao donji veš. Wink Mislim da bi tu trebalo uvesti novu opciju.
Sve u svemu zadovoljna sam Bravo radom Limundo tima, uvek mi izađu u susret kada imam neki problem, ali kada bi uvađivli ova moja dva predloga, naročito onaj prvi bilo bi super.
Hvala i pozdrav iz Požarevca.
Slavica

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - dete007 - 22.09.2015

Pošto se često dešava da usredsrede postavljanja aukcija uletim u nedozvoljeni minus, pogotovo od kad je u toku ova odlična akcija "Kupi odmah za 1 din", i to baš u neko nemilo i nedrago doba kada su pošte već uveliko zatvorene, interesuje me da li je moguće vratiti onaj stari dobri d o z v o lj e n i minus makar -50 din,
barem nama redovnim izmiriteljima Limundo kredita ?
Naravno, ako je to uopšte sistemski izvodljivo...
Izvinjavam se ako je bilo sličnih predloga, ne stigoh da iščitam sve.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 24.09.2015

Да поновим пар предлога за чије увођење треба цирка 2 минута:
- ПАК поље у адреси. Много неспоразума са адресама, неки људи не знају ни своју адресу, али свака будала зна да прочита са рачуна који му стижу ПАК адресу.
- Начини за плаћање унапред(рачун, пост нет, мобилни кредит, остало). Сведоци смо неспоразума који се све чешће дешавају због овог недостатка.
- Поље које означава начин за контакт и то категорије: Лимундо поруке, телефон, СМС. Неки људи не могу да приуште разговор телефоном, пре подне раде а поподне деца спавају, или било који други разлог. Било би лепо да продавци означе како желе да буду контактирани. Тако се може и решити проблем са рекламацијама, ја бих први одабрао само контакт путем Лимундо порука.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - sharenko - 25.09.2015

(22.09.2015 19:54)dete007 Piše: Pošto se često dešava da usredsrede postavljanja aukcija uletim u nedozvoljeni minus, pogotovo od kad je u toku ova odlična akcija "Kupi odmah za 1 din",  i to baš u neko nemilo i nedrago doba kada su pošte već uveliko zatvorene, interesuje me da li je moguće vratiti onaj stari dobri d o z v o lj e n i  minus makar -50 din,
barem nama redovnim izmiriteljima Limundo kredita ?
Naravno, ako je to uopšte sistemski izvodljivo...
Izvinjavam se ako je bilo sličnih predloga, ne stigoh da iščitam sve.

BRAVO ZA PREDLOG  !!!

Dete 007 za PREDSEDNIKA Smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - bobshi - 26.09.2015

Da bi se predmet lakse prodao i neko ko ga zeli a nije uspeo ipak moze da ga uzme bilo bi pozeljno da se uvede novina da ako prvi kupac odustane onda drugi dobija sansu da ga otkupi za njegovu ponudu ili ponudu od koje je pobednik odustao .Tako bi svi bili zadovoljni i ne bismo morali ponovo da vracamo predmet na aukciju jer bi ovako sanse za prodaju bile vece Thumbs up

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - jugana - 26.09.2015

E, super ideja. Tako bi najzadovoljniji bili prodavci koji imaju podizace Big smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Unita - 28.09.2015

(26.09.2015 17:25)bobshi Piše: Da bi se predmet lakse prodao i neko ko ga zeli a nije uspeo ipak moze da ga uzme bilo bi pozeljno da se uvede novina da ako prvi kupac odustane onda drugi dobija sansu da ga otkupi za njegovu ponudu ili ponudu od koje je pobednik odustao .Tako bi svi bili zadovoljni i ne bismo morali ponovo da vracamo predmet na aukciju jer bi ovako sanse za prodaju bile vece Thumbs up

Ovo je već moguće, samo je potrebno da prodavac postavi predmet na Kupindo i da vam dostavi link ka prodaji, kako biste mogli da potvrdite kupovinu po toj ceni i kako biste mogli posle da ocenite saradnju.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - goran2485 - 28.09.2015

(28.09.2015 15:47)Unita Piše:
(26.09.2015 17:25)bobshi Piše: Da bi se predmet lakse prodao i neko ko ga zeli a nije uspeo ipak moze da ga uzme bilo bi pozeljno da se uvede novina da ako prvi kupac odustane onda drugi dobija sansu da ga otkupi za njegovu ponudu ili ponudu od koje je pobednik odustao .Tako bi svi bili zadovoljni i ne bismo morali ponovo da vracamo predmet na aukciju jer bi ovako sanse za prodaju bile vece Thumbs up

Ovo je  već moguće, samo je potrebno da prodavac postavi predmet na Kupindo i da vam dostavi link ka prodaji, kako biste mogli da potvrdite kupovinu po toj ceni i kako biste mogli posle da ocenite saradnju.

A da li moze da postavi na Oglasindo i da link ka predmetu? To je isto Limundo grad!! Hmm

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - bobshi - 28.09.2015

(26.09.2015 20:02)jugana Piše: E, super ideja. Tako bi najzadovoljniji bili prodavci koji imaju podizace Big smile

U pravu si za podizace ali uzmi u obzir da taj drugi koji licitira sa podizacem nece preci granicu koju ne zeli tako da ce predmet kupiti podizac ili drugi po redu a posto je podizac prodavcev prodavac gubi a to mu ne odgovara tako da ta opcija meni licno kao prodavcu ne odgovara i voleo bih cistu aukciju kako bih prodao predmet koji mi iz nekog razloga ne treba e sad da li ce to biti pobednik ili drugi po redu nije bitno bitno je da svi budemo zadovoljni

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - BitterLemon - 29.09.2015

Шта си ти сад пријатељу написао, сам Бог зна.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - blistok - 29.09.2015

Da mu nije bitno da li je pravi kupac pobedio ili je završio kao drugi na aukciji, bitno je da na kraju kupi ono što se nudi . A na taj način će svi biti zadovoljni, prodavac jer je prodao, podizač jer nije uzalud kuckao cifre, LK (jer su oni generalno zadovoljni) i kupac jer je ipak na kraju nasamario podizača Smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - bobshi - 29.09.2015

(29.09.2015 12:04)blistok Piše: Da mu nije bitno da li je pravi kupac pobedio ili je završio kao drugi na aukciji, bitno je da na kraju kupi ono što se nudi . A na taj način će svi biti zadovoljni, prodavac jer je prodao, podizač jer nije uzalud kuckao cifre, LK (jer su oni generalno zadovoljni) i kupac jer je ipak na kraju nasamario podizača Smile

kupac sigurno nece nasamariti podizaca jer ne zna jel to laznjak ili pravi kupac a drugo imace sansu da uzmer predmet u slucaju da pobednik odustane a zadovoljni ce biti i prodavci jer ce ipak prodati predmet.meni je bitno da prodam predmet da li za pocetnu ili vecu cenu to od kupca zavisi zato sluzi i aukcija...