Limundo Cafe
Predlozi i ideje za Limundo.com - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (https://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: Predlozi i ideje za Limundo.com (/thread-21.html)

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - 1halogen - 20.03.2017

Zato i kažem nek uvedu tu opciju, ne može da škodi.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - magruba - 29.03.2017

Pod HITNO treba razmotriti da se uvede dve ili čak šta nebi bilo loše i 3 potvrde za kupi odmah na limundu (mada mislim da je moguće i za aukcije to uraditi) dakle nakon što kupac klikne da kupi predmet, da ga sistem jos 2 puta pita da li je siguran i naposletku da potvrdi kupovinu, na ovaj način će pasti u vodu izgovori tipa: "jaoj slučajno sam kliknuo" " jao nabrzaka sam kupio nisam gledao sta stiskam" i slične stvari koje se inače sve češće događaju jer nekim članovima nije mesto ovde!
P.S.: Predlažem ovo i za Kupindo

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - 1halogen - 29.03.2017

Meni takvi najčešće kažu "dete kliknulo", a dete je dete, dobro se hrani i nema druga posla, pa mu nije teško da klikne ni tri ni pet puta zaredom.
Dakle, takvima negativnu pa nek šalju dete u popravni.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - jugana - 30.03.2017

Tako je 1halogen. Svasta, da se uvede jos provera. Pismenom je i jedna dovoljna. Ako je nepismen nema sta da trazi ovde. Mnogo slova. Meni i dalje svaki put prenerazi "Da li ste sigurni da zelite da date pozitivnu ocenu".
Sto se tice obelezavanja procitanog, to bi trebalo da je normalno. Samo da dodam da poruka moze da bude procitana i u mailu bez ulazenja na sajt Wink

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Gordanagoca854 - 02.04.2017

(20.11.2014 03:43)BooMKidZ Piše: Ne dopada mi se što me limundo automatski izloguje ako neko vreme nisam aktivna na sajtu. Čini mi se da je u pitanju 40-tak minuta, što je prilično malo vremena. Ako ulogovani korisnici "guše" rad sajta, donekle i razumem, ali ako to radite isključivo zbog naše zaštite (da ne bi slučajno ostali ulogovani na tuđem kompjuteru), dajte nam barem opciju da sami štikliramo da li želimo ili ne želimo automatsku odjavu, i ako želimo, da sami odredimo vreme kada da nas odjave - neko realnije - 2 ili 3 sata.

Izvinjavam se ako spamujem, setih se još nečeg - nigde nisam videla da prilikom postavljanja predmeta na prodaju možemo da predložimo kategoriju koja eventualno fali, pa smo primorani da predmet stavljamo pod "ostalo", što u mom slučaju duplira procenat provizije. Konkretan primer - gde postaviti portiklu za bebu? To, realno, nije odeća za bebu. Možda aksesoar, ali te kategorije nema. Pametniji od mene svrstali pod odeću i izbegli proviziju od 10%, a ja glumim poštenje pa pošteno i platila Big smile

Dobra ideja. Samo što mene izloguje tek kad zatvorim pretraživač ili se sama izlogujem.

Imam predlog. Mogli bi da za jednu stvar u (da tako kažem) spisku troškova ne odvajate za jednu licitaciju ako sam naprimer stavila i kupi odmah na dva dela, nego na jedan deo, jer bi tako bilo preglednije.

[Slika: wpPU13.jpg]

(30.03.2017 11:27)jugana Piše: Tako je 1halogen. Svasta, da se uvede jos provera. Pismenom je i jedna dovoljna. Ako je nepismen nema sta da trazi ovde. Mnogo slova. Meni i dalje svaki put prenerazi "Da li ste sigurni da zelite da date pozitivnu ocenu".
Sto se tice obelezavanja procitanog, to bi trebalo da je normalno. Samo da dodam da poruka moze da bude procitana i u mailu bez ulazenja na sajt Wink

Naravno da smo sigurni da dajemo pozitivnu kad dajemo pozitivnu. Skace od srece LOL LOL LOL

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Gordanagoca854 - 18.04.2017

Evo predlog: Da se aukcije premijum prodavaca NE REKLAMIRAJU NA NAŠIM AUKCIJAMA ukoliko je ista stvar u istoj kategoriji

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Viki71 - 06.05.2017

Dobar dan,

Iako sam nova ovde imam predlog da se u poslednjih 5 minuta uvede pravi sat na licitacijama da bude vidljiv sa sve sekundama, da bi mogao da se navije sopstveni sat prema njemu na vreme, jer su ti poslednji minuti i sekunde kako vidim odlucujuci pa je nezgodno kad se ne poklapaju satovi.

U prilogu je slika jedne licitacije i kako je taj poslednji minut vazan, pa i sekunde, a volela bih da sam bila na mestu pobednika.

http://oi67.tinypic.com/2zfqtew.jpg

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - skak - 07.05.2017

Mislim da bi bilo dobro da se npr. na vasoj pocetnoj stranici postoji neki filter ili opcija pretrage po mestu, gradu tj. pretraga za sve aukcije i sve kategorije. Npr. ja uglavnom kupujem ili gledam stvari koje se prodaju a koje su iz istog mesta ili u blizini. Konkretno Novi Sad. Znaci bilo bi dobro sa se tako napravi neki filter da se izabere grad i da se po tome odmah izbaci sve pokrenute licitacije za grad Novi Sad ili po okruzima... Sad je to moguce samo kada se izabere kategorija.
Isto tako i za stranu "Svi dućani" isto da postoji neko sortiranje po gradu ili oblasti. Strana Najpovoljnije aukcije, Najtrazenije aukcije ista stvar... Ima jos par stvari koje bi se mogle izmeniti... Al sad ne mogu da se setim... trenutno ?

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - LiMuBaj - 07.05.2017

(07.05.2017 21:50)skak Piše: Mislim da bi bilo dobro da se npr. na vasoj pocetnoj stranici postoji neki filter ili opcija pretrage po mestu, gradu tj. pretraga za sve aukcije i sve kategorije.  Npr.  ja uglavnom kupujem ili gledam stvari  koje se prodaju a koje su iz istog mesta ili u blizini.  Konkretno Novi Sad. Znaci bilo bi dobro sa se tako napravi neki filter da se izabere grad i da se po tome odmah izbaci sve pokrenute licitacije  za grad Novi Sad ili po okruzima...  Sad je to moguce samo kada se izabere kategorija.
Isto tako i za stranu "Svi dućani"  isto da postoji neko sortiranje po gradu ili oblasti. Strana Najpovoljnije aukcije, Najtrazenije aukcije ista stvar... Ima jos par stvari koje bi se mogle izmeniti... Al sad  ne mogu da se setim... trenutno ?

pa nije istina moguća je pretraga po gradu bez odabira kategorija dovoljno je stisniti plavo dugme traži

Setih se jos nesto isto u vezi pretrage a vezano je za prodavce, primer... lpretraga po imenu prodavaca ili neka opcija ili dodatna stranica za memorisanje prodavaca aa kojima smo imalli saradnju a bili bili smo zadovoljni ili ne znam nesto na taj fazon... Sad postoji opcija javljanja putem mail- kad prodavac koji je stavljen na mail listu obavestenja. Ali mislim da to mozda previse opterecuje mail inbox i mislim sa bi to trebalo malo drugacije srediti... A mislim da vam tako to ne bi opteretilo stranicu. Opcija za memorisanje prodavaca... I jedno prazno polje ili napomena u koje bi mi mogli da unesemo sta prodaje ili sta smo kupili... Ovako memorisemo gde stognemo i u pretrazivacu na bookmarks ovako ceprkamo po porukama ili prodatim ili kupljenim predmetima..

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - LiMuBaj - 07.05.2017

(07.05.2017 22:06)skak Piše: Setih se jos nesto isto u vezi pretrage a vezano je za prodavce, primer... lpretraga po imenu prodavaca ili neka opcija ili dodatna stranica za memorisanje prodavaca aa kojima smo imalli saradnju a bili bili smo zadovoljni ili ne znam nesto na taj fazon... Sad postoji opcija javljanja putem mail- kad prodavac koji je stavljen na mail listu obavestenja. Ali mislim da to mozda previse opterecuje mail inbox  i mislim sa bi to trebalo malo drugacije srediti... A mislim da vam tako to ne bi opteretilo stranicu. Opcija za memorisanje prodavaca... I jedno prazno polje ili napomena u koje bi mi mogli da unesemo  sta prodaje ili sta smo kupili...  Ovako memorisemo gde stognemo i u pretrazivacu na bookmarks ovako ceprkamo po porukama ili prodatim ili kupljenim predmetima..

pa postoji i pretraga po imenu prodavca, a svakog prodavca možete posebno bukmarkovati u vašem pretraživaču

[quote pid='58612' dateline='1494186811']

pa nije istina moguća je pretraga po gradu bez odabira kategorija dovoljno je stisniti plavo dugme traži
[/quote]
Vidi stvarno,, al to mi nikako nije logicno... Nikad nisam probao trazim a da ostavim prazno polje... bzv mi je resenje zar ne bi bilo elegantnije udjes na sajt obelezis GRAD koji zelis ili Okrug i puf svi predmeti iz zeljenog grada . Ako nas znaimaju sve kategorije naravno  uvek ima zanimljivih stvari.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - skak - 08.05.2017

Jeste da moze da se memorise tako ali bi ovako bilo lakse i elegantnije

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - LiMuBaj - 08.05.2017

(08.05.2017 18:19)skak Piše: Jeste da moze da se memorise tako ali bi ovako bilo lakse i elegantnije

pa memorišete sami u vašem pregledaču browseru - bookmarkujete

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - kvazigale - 12.05.2017

Imam nekoliko predloga. Da dozvolite da cena proizvoda moze da bude decimalna. Na primer 3499.99 da se podrazumeva da je cena zaokruzena. Ali cisto zbog vizuelnog efekta.

Drugi predlog da se omoguci rotacija slike na samoj aplikaciji limundo, prilikom pokretanja aukcije. Ako se brzinski slika sa moba pa da se ne obradjue fotografija nekim programom.

I treci predlog. Da ako limundova poseduje sretstva na racunu, a za pokretanje dodatka top aukcija ili nekog drugog mu nedostaje desetak dinara. Da aplikacija dozvoli pokretanje aukcije i uvodjenje clana u minus. A on ce ako je aktivan to uplatiti ubrzo. Posto je mozda u datom trenutku potrebno pokrenuti takvu aukciju, i iz tih razloga se njeno pokretanje odlozi ili prodaja bude loša zbog slabije posećenosti.

Unapred hvala. Pozdrav svima na limunu i caffe-u.