Limundo Cafe
Predlozi i ideje za Limundo.com - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (https://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: Predlozi i ideje za Limundo.com (/thread-21.html)

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - miomirje - 17.11.2017

Da jeste ima zelena oznaka da je onlajn ali nema oznaka da je procitao poruku,otvorio.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - LiMuBaj - 17.11.2017

(17.11.2017 23:00)miomirje Piše: Da jeste ima zelena oznaka da je onlajn ali nema oznaka da je procitao poruku,otvorio.

pa i rekao sam da to jedino nema , da vidimo jel neko otvorio poruku

al njegov problem , mene uopšte nije briga jel otvorio ili nije, samo mi još fali da podsećam članove da čitaju poruke...

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - 1halogen - 17.11.2017

(17.11.2017 23:03)LiMuBaj Piše:
(17.11.2017 23:00)miomirje Piše: Da jeste ima zelena oznaka da je onlajn ali nema oznaka da je procitao poruku,otvorio.

pa i rekao sam da to jedino nema , da vidimo jel neko otvorio poruku

al njegov problem , mene uopšte nije briga jel otvorio ili nije, samo mi još fali da podsećam članove da čitaju poruke...
Limeni, dušo moja, znam da te baš briga za kupce, ali ti je stalo kad si ti taj koji nekome piše i nadaš se odgovoru, a to je slučaj sa svima nama koji i kupujemo pored toga što prodajemo.

(naprotiv naviše brinem o kupcima na planeti što se i vidi iz mojih ocena Smile ) i ja se nadam odgovoru i ovako i onako , ali neću saradniku uzjašiti za vrat da čita poruke , ako neće njegovo pravo da radi u korist svoje štete...

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - 1halogen - 17.11.2017

(17.11.2017 23:09)LiMuBaj Piše: pa ja se nadam odgovoru i ovako i onako , ali neću saradniku uzjašiti za vrat da čita poruke , ako neće njegovo pravo radi u korist svoje štete...

Ne moraš mu uzjašiti za vrat, ali bi bilo lepo od našeg sajta da nas obavesti da je druga strana primila k znanju naklon

(17.11.2017 23:12)1halogen Piše:
(17.11.2017 23:09)LiMuBaj Piše: pa ja se nadam odgovoru i ovako i onako , ali neću saradniku uzjašiti za vrat da čita poruke , ako neće njegovo pravo radi u korist svoje štete...

Ne moraš mu uzjašiti za vrat, ali bi bilo lepo od našeg sajta da nas obavesti da je druga strana primila k znanju   naklon

e to je drugo , ne može da škodi...

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - miomirje - 19.11.2017

najzad si shvatio.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - pccom - 04.12.2017

Ne znam da li se neko setio ranije, ali mislim da bi trebalo da postoji opcija "Obrisi aukcije koje su istekle" u sekciji "Lista zelja". Nije od presudne vaznosti, ali bi bilo veoma zgodno. Pozdrav

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - SmajliNS - 04.12.2017

pa ima onaj crveni x koji se pritisne pa se obrise... ne vidim razlog za dodatnu opciju koja radi isto

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - 1halogen - 04.12.2017

(04.12.2017 19:33)pccom Piše: Ne znam da li se neko setio ranije, ali mislim da bi trebalo da postoji opcija "Obrisi aukcije koje su istekle" u sekciji "Lista zelja". Nije od presudne vaznosti, ali bi bilo veoma zgodno. Pozdrav
Pobogu, ne!
Tu mi fino stoje razni poželjni modeli mobilnih telefona da ne moram da ih pišem u notes Smile

Istekle aukcije makneš na X ako ti smetaju.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - misko62 - 13.12.2017

Predlazem da se statistike o ocenama(prodavao, kupio, licitirao), koje su vidljive na licnom profilu ne beleze samo 90 dana, vec od dana registracije.

Razlog za ovo je sto je za Premium prodavce potrebno 100 jedinstvenih pozitivnih ocena od kupaca, a na licnom profilu moze se videti samo ukupan broj jedinstvenih pozitivnih ocena, ali ne i koji deo od toga je od kupaca.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - LiMuBaj - 13.12.2017

(13.12.2017 18:06)misko62 Piše: Predlazem da se statistike o ocenama(prodavao, kupio, licitirao), koje su vidljive na licnom profilu ne beleze samo 90 dana, vec od dana registracije.

Razlog za ovo je sto je za Premium prodavce potrebno 100 jedinstvenih pozitivnih ocena od kupaca, a na licnom profilu moze se videti samo ukupan broj jedinstvenih pozitivnih ocena, ali ne i koji deo od toga je od kupaca.

može se tačno videti koje su ocene od kupca a koje od prodavca ima filter pogledajte malo bolje

ali slažem se da treba malo deteljnija statistika i u 6 meseci unazad zbog premijum statusa

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - misko62 - 14.12.2017

Ima filter, ali on sluzi da ispise listu ocena od kupaca, sto i nije bas korisno za one koji su na pragu da postanu Premium prodavci, jer ne postoji ni redni broj ocene, pa bi onaj ko zeli da sazna koliko ocena ima od kupaca/prodavaca morao da broji jednu po jednu, imajuci u vidu koncept jedinstvenih ocena. Izuzetno neprakticno a verujem da bi moglo da se resi za veoma malo ulozenog vremena i truda...

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - jugana - 14.12.2017

Mislim da ces lakse sam da napravis algoritam da to proceslja nego da docekas da LT to uradi Wink Big smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - SmajliNS - 14.12.2017

ne mora jedan po jedan. na kupindu su 10 po strani a na limundu po 20. pa se to samo pomnozi sa brojem strana osim zadnjeg, koji se izbroji pojedinacno. i dobijes tacan broj za par sekundi. a to da moze da se resi za malo ulozenog truda i vremena, pa da kao i svasta drugo ali... ali...