Limundo Cafe
Predlozi i ideje za Limundo.com - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (https://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: Predlozi i ideje za Limundo.com (/thread-21.html)

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - LiMuBaj - 07.11.2018

(07.11.2018 10:08)goksy Piše:
(06.11.2018 17:47)serjoza Piše:
(06.11.2018 17:35)goksy Piše: Pozdrav, da li imate u planu da kod opcije U pripremi ubacite i opciju "pokreni sve" tj. kad selektujem sve aukcije koje su mi U pripremi da mogu jednim klikom da ih pokrenem, a ne da ulazim u svaku i tako da je pokrecem

A kako ćeš ih pokrenuti ako nisi uneo na primer slike? Ili vreme početka?

Svaku aukciju sam potpuno pripremila (slike,trajanje, opis) i sada bi mi recimo bilo najlakse da sve selektujem i odjednom pokrenem

Odličan predlog Smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Branka030025 - 07.11.2018

@goksy

da li su aukcije u pripremi rasporedjene po vremenu-prva je ona koja prva treba da pocne

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - serjoza - 22.11.2018

Dali bi moglo da se izvede duplo sortiranje - ovo sadašnje, ali da se doda i polje Sa ponudama/bez ponuda?
Ili sadašnje sortiranje, ali da se doda sa ponudama. po ceni rastuće samo sa ponudama, po ceni opadajuće samo sa ponudama
Jer evo šta je - mene na primer zanima najskuplja poštanska markica, ali ne šta neko samo TRAŽi već šta je neko PONUDIO.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - acakosmos - 23.11.2018

(18.11.2014 10:23)gevara Piše: Šta treba menjati na Limundo sajtu?

OVAJ SAJT SE POLAKO PRETVARA U OBICAN SAJT ZA OGLASAVANJE PO FIXNIM CENAMA A NE KAKO JE ZAMISLJEN ZA LICITACIJU
Trci ,trci pa pocetna cena 10 ili 100 din.
Likovi stavlaju na prodaju nesto sto realno vredi ispod pocetne cene i ocekuju da se neko nadmece
Neverovatni entuzijasti ili b...
Mozda da ogranicite pocetnu cenu na 100 din pa ko voli.
Imaju druge sajtove za oglasavanje po fiksnim cenama

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - vegeta9 - 24.11.2018

Hvala vam na predlogu, prosledićemo ga kolegama.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - dynoforce - 29.11.2018

Da li vi u opste usvojite neki predlog ? Dzaba mi ovde pisemo ako sve zavrsi "prosledićemo ga kolegama"
Crna lista clanova tj ignorisanje odredjenih clanova i dalje ne postoji , a limundo bi trebalo da bude ozbiljan sajt , ova opcija postoji na svim sajtovima za licitaciju i trgovinu

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - Branka030025 - 29.11.2018

Imate blok listu

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - LiMuBaj - 29.11.2018

(29.11.2018 11:40)Branka030025 Piše: Imate blok listu

neće blok listu nije se dobro izrazio već ignore listu Poljubac

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - SmajliNS - 02.12.2018

slike se sami od sebe brisu iz aukcija u pripremi!!

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - 1halogen - 02.12.2018

(02.12.2018 18:22)SmajliNS Piše: slike se sami od sebe brisu iz aukcija u pripremi!!

Tačno, a neke od aukcija u pripremi se dupliraju/tripliraju.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - SmajliNS - 02.12.2018

da, ispravka, troduplirala mi se aukcija i na tim duplikatima se brisala slika. sad sam video da mi je original ispod njih.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - fox_87 - 08.12.2018

Mozda je neko pametan vec predlozio, kod aukcija u pripremi, ako vec postoji da se sve selektuju, onda bi bilo lepo da postoji i dugme da se sve aktiviraju, a ne da se ide ponaosob u izmeni pa odatle svaka pokrece.

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - LiMuBaj - 08.12.2018

(08.12.2018 23:05)fox_87 Piše: Mozda je neko pametan vec predlozio, kod aukcija u pripremi, ako vec postoji da se sve selektuju, onda bi bilo lepo da postoji i dugme da se sve aktiviraju, a ne da se ide ponaosob u izmeni pa odatle svaka pokrece.

jašta već je predloženo i podržavam Smile

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - dynoforce - 21.12.2018

ali ljudi molim vas ...napravite vise opciju za ignore trgovca , sve je vise clanova koji bukvalno ubijaju limundo , po 5 uzastopnih stranica u svakoj kategoriji su njihovi , cisti su prodavci za proviziju (pocetna 499 kupi odma za 500)
Jezivo je nezanimljivo i garantovano stetno za sajt... pogledajte durlanac2929 (7941) covek je kao karcinom
...

RE: Predlozi i ideje za Limundo.com - alexvuk - 24.12.2018

Oko dva meseca posle promene cenovnika, da se upiše kako mislim sve najbolje o datoj promeni, još malo pa će se možda vratiti i ono neko "zlatno doba" limunda. Ipak sam više sklon da mislim kako će se sajt kasnije ili pre zagužvati, pa će se opet slabo prodavati. Predlog - kad se to desi, umesto paketa za ponavljanje omogućiti broj besplatnih aukcija, srazmerno tome koliko je član prodavao u zadnjih 30 ili 90 dana. Koliko je imao realizovanih aukcija, u odnosu na to koliko je predmeta ukupno postavio, pa iz tog odnosa izvući neki količnik.