Limundo Cafe
Najbolje rešenje - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ostalo (https://cafe.limundo.com/forum-15.html)
+--- Tema: Najbolje rešenje (/thread-244.html)

RE: Najbolje rešenje - BitterLemon - 20.05.2015

Лоше одабрана реч, шта значи безбрижно ако се трансакција завршила рекламацијом која није била пријатна а обе оцене су позитивне јер мора тако да буде? И то врло често код оправданих рекламација купца кошта једна поштарина, то није безбрижно, то је стресно. Са друге стране разумем игнорисање истине(мора нека овако фина реч да не прођем као магруба и гибица), јер је циљ рекламирање сајта а не одбијање корисника.

"Испирање мозга почиње пуњењем ушију."

RE: Najbolje rešenje - kristiola - 20.05.2015

Mozda se neko ne sekira sto je platio jednu postarinu, sto predmet nije u opisanom stanju, i to spada u bezbrizno. A koliko vidim Vesic se vise ni malo ne sekira oko Bezobraznih kupaca, pa su to Big smile tzv. bezbrizne transakcije.

RE: Najbolje rešenje - BitterLemon - 20.05.2015

Код продаје половне робе нормално је да не буде све увек у складу са очекивањима, људи који се дуго баве тиме то знају, проблем је што Лимундо таквим текстовима намеће нереална очекивања код чланова. А нису реална јер нису заснована на истинитом приказу стања на терену.

RE: Najbolje rešenje - kristiola - 20.05.2015

U uputstvima za kupovinu na limundu je negde lepo napisano:

Polovno je polovno, budite realni u svojim ocekivanjima.

Tako nekako. Medjutim to niko ne cita,naravno.
*
Ja sam, kad sam se registrovala na Limundu, to prilicno ozbiljno shvatila, kupila sam polovne patike (koje su delovale super) i nisam bila zadovoljna, izgledale su mnogo,mnoooogo losije.
Medjutim, smatrala sam da je moja krivica i da je polovno -polovno, kako je Limundo napisao u uputstvu i da sam ocekivala previse. Prodavcu sam dala pozitivnu, i nisam joj ni javila da sam nezadovoljna. Smatrala sam da je moja greska sto sam uopste kupila polovne patike.

Najbolje resenje:

Patike sam postavila na Limundo sa svim manama, lepo slikala, i dobila iste pare koje sam i dala.

Nisam se iznervirala, ali zaista. .

RE: Najbolje rešenje - dealla - 21.05.2015

Znači Najbolje rešenje za povećanje % neuspeš......ovaj smanjivanje % uspeš....ovajCool ...

...šta uvećavamo a šta smanjujemoSmile

RE: Najbolje rešenje - dealla - 25.05.2015

Dakle Hmm nabrijani čekamo i...

Puno se radi tamo kod vasSmile

RE: Najbolje rešenje - dealla - 02.06.2015

Dobih danas poruku od vas LT pa ko rekoh malo da prodiskutujemoSmile

Citat:Uključite se u Cafe

Samo u prvih mesec dana otvoreno je više od 220 tema u Cafe-u. Vruća tema je novi responsive dizajn. Za vas je tu i uvek aktuelna temanajboljeg rešenja spora, kao i saveti kako stati na kraj osvetničkim negativnim ocenama. Uključite se i vi!

Ovo je deo poruke al to znate,ali možda ne znate da uvek aktuelna već neko vreme to nije.Nije da sad ja nešto tupim al ko rekoh malo onakoHihi

A kad  će biti ponovo aktuelna samo zvezde znaju.

I AlduinSmile

RE: Najbolje rešenje - Vesic1 - 02.06.2015

Nista ne brinite za ovu temu dok sam tu ja Hihi

RE: Najbolje rešenje - blistok - 02.06.2015

@ Dealla
Kako ja nisam dobio tu poruku ili si ti povlašten ili misle da sam ionako previše ovde Smile
Deluje mi da je Alduin na godišnjem tako da ova tema neće skoro biti aktuelna.

@ Vesic1
Uzdamo se u tebe !!

RE: Najbolje rešenje - dealla - 02.06.2015

@blistok
Si proverio mailSmile
Ako sam im ja povlašten Facepalm crno im se piše.Od mene se neće leba najestSmile
Mada...Hmm kad bolje razmislim možda si i u pravu.Ja kao pravi kupac nezavisan i samostalan trebalo bi da imam neke benefite.Ovde sam ipak manjina koja prestavlja većinu...onu bolju,lepšu,iskreniju i po po po...LOL

@Vesic1
Na tebe uvek možemo da računamo.Ajd malo nas  uposliSmile

RE: Najbolje rešenje - dealla - 08.06.2015

Moram malo da dosađujemWink
Pošto Vesić neće da nas uposli ajde neko iz LT da baci neki mamac.
Počeli smo neki mnogo da pišemo a to neje dobroSmile

RE: Najbolje rešenje - blistok - 08.06.2015

Ako nam ne date novi zadatak, hukaćemo i puhaćemo i oduvaćemo vam kuću Smile

RE: Najbolje rešenje - dealla - 13.06.2015

Pošto vi već nećete evo ja imam jedan predlogSmile
Naime imamo jednu novu članicu kojoj je nalog vrlo brzo po otvaranju trajno zatvoren.
Razlog nepoznat ili barem mi neznamoWink

Pošto ona već danima piše da bi volela da sazna razlog a tvrdi da namerno nijednu grešku nije napravila lepo bi bilo da iznesete razloge pa da bistrimo maloSmile
Članica je:micropterus80

Ili ko što reče blistok da počnemo da hukćemo i puhćemo Smile

RE: Najbolje rešenje - BitterLemon - 13.06.2015

Да, јер је оних неколико тема у којима разглаба о томе премало, па ајде још у једној да почнемо.

RE: Najbolje rešenje - dealla - 13.06.2015

Ali ova odavno nije korišćenaSmile

I ako se uključe admini ograničićemo raspravu na samo ovu temu.