Limundo Cafe
Najbolje rešenje - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ostalo (https://cafe.limundo.com/forum-15.html)
+--- Tema: Najbolje rešenje (/thread-244.html)

RE: Najbolje rešenje - BitterLemon - 13.06.2015

Било би лепо. Овако се свуда говори о истом, а админи ћуте.

RE: Najbolje rešenje - blistok - 13.06.2015

Sasvim je moguće da ću sada napraviti grešku koju često drugima prebacujem i optužiti nevinu osobu.
No, meni se čini da je najbolje rešenje već nađeno.

To što admini, po običaju, ne reaguju na javno prozivanje od strane nekog člana je deo poslovne politike firme (u prevodu, ne smeju) i time se, u suštini najveća šteta nanosi samo njima. Jer čak i kada jesu u pravu, a dešava se i to često Smile, deluje kao da imaju nešto da kriju pa tu samo njihova reputacija strada.

Što se tiće članice ?? koja je pisala o svom problemu u više tema i koja je banovana, iskreno, mislim da nas još od lokomotive. Možda admini javno ne odgovaraju ali iz Foxovog primera vidimo da u svakom slučaju obrazlože članu zašto je kažnjen. Ako ništa drugo a ono zato što ih zakon obavezuje na to. Tako da sumnjam da ovde nije bilo objašnjenja.

Članica ?? je počela priču ovde sa nekim početničkim pitanjima (i ja sam poverovao u njih) da bi se ustanovilo da je u tom momentu već imala par aukcija na kontu. Potom je u više tema raširila vest o svom "bezrazložnom" ukidanju nalogu. I to sam poverovao. A onda čitam njene ?? poslednje poruke i shvatam da tu nema nikakve strasti (ma koliki da si stoik, nepravda mora da te iznervira) i da je uvek isto napisano, bez ikakvih daljih argumenata tj. da je bilo šta pokušala ?? dalje. Sve u svemu mislim da je ovde istina u najboljem slučaju prećutana, tako da ... mislim da je najbolje rešenje nađeno.

RE: Najbolje rešenje - dealla - 13.06.2015

Ma jasno je to meni,nego hteo da i ja znamWink
Mislio možda će nekom od admina pući film pa će nam reći:

"Molim vas da se držimo načela pristojne komunikacije a članu micropterus80 je suspendovan nalog iz razloga....
..."
Onako neki abar da protureHihi

RE: Najbolje rešenje - blistok - 13.06.2015

LOL Pa daj neki tajni signal sledeći put da ne kucam poruku bezveze. Vidiš da kada su takve stvari u pitanju se uvek primim ko pitbul na poštara Smile

RE: Najbolje rešenje - LiMuBaj - 13.06.2015

ja sam shvatio da je sestra sasvim slucajno otvorila nalog bas kad je brat suspendovan

mada je opste poznato da suspendovani clanovi otvaraju nove naloge na clanove familije,komsije itd...

RE: Najbolje rešenje - dealla - 13.06.2015

Big smile Može "popokatepetlSmile

Mada sam primetio da uvek nekolicina koja gubi sate na ovoj platformi krene fino i iskreno da razmatra,savetuje...
i prečesto nam se dešava da hodamo ki guske u magli.
Nešto treba menjati al štaSmile

RE: Najbolje rešenje - alexvuk - 13.06.2015

Ih, šta je bilo poznatih i kvalitetnih članova, koji su suspendovani a niko ne zna zbog čega, niti se o tome raspravljalo... Smile

Ja sam za jednog preko spajalice danima molio da ga vrate, kao fazon "Ajdeee molim vas, on je dobar, pa uvek mi napravi skoro 5000 pazara..."  al džabe, našla se neka začkoljica u pravilima i eto... A jeste bio malo čudan lik, posle sam saznao da su se drugi žalili na njega, kupovao je kao sumanut i imao neke svoje uslove, ali uvek je plaćao i preuzimao u roku.

Valjda je poenta kao i sa ovim ovde popularnim članom, već je imao neki stari nalog, to se saznalo i eto suspenzije....u stvari nije imao sreće, jer dupla registracija i može nekad da prođe na Limundu. Kada vidim da je nekom neozbiljnom članu uspelo da se ponovo registruje ja ga prijavim pa ga blokiraju.. a kada je to neki dobar član, kao onaj što sam ga spomenuo gore - ja onda ćutim.  Wink

RE: Najbolje rešenje - BitterLemon - 13.06.2015

Не сметају њима дупли налози, него је тај њен "брат" вероватно остао дужан новце за провизију, они то не праштају а не отварање нових налога, јер како би онда ацабг могао да послује на Лимунду? Па он је имао и има више стотина налога, још од старог кафеа, када су га ухватили да напише коментар па подржава сам себе са осталих налога. Овде је случај да је остао дужан паре па отворио нов налог и постао жена. И лепо је Блисток приметио ту почетну наивност а онда извиру пламичци истине. И поврх свега злоупотреба кафеа, где у свакој теми започиње причу о својој ситуацији, речником 15-огодишњака. Недостаје ми оно време када је регистрација била са личном картом и кодовима.

RE: Najbolje rešenje - SuzanaRil - 14.06.2015

(13.06.2015 22:38)BitterLemon Piše: ................................................. Недостаје ми оно време када је регистрација била са личном картом и кодовима.

Moja podrska i glas za registraciju sa lic.kartom

RE: Najbolje rešenje - dealla - 24.06.2015

Трачара 1: чула си сигурно како су се Милева и Стојадин посвађали, све пљуштало! Smile
Трачара 2:јаоо женооо, па ко ти то рек'о? Wink
Трачара 1: комшиница Илинка, каже ишла по хлеб па их чула. Cool
Трачара 2: и је л' поменула нешто Милева о томе, а? Big smile
Трачара 1: ма ни абера жeno , ал' би волела да чујем....LOL

RE: Najbolje rešenje - Vesic1 - 02.07.2015

Nema smisla da nam se ugasi tema, moramo malo da je pokrenemo.

Pa kaze...

Kupac je dao ponudu i obratio se porukom:
''ako budem pobedila nemojte slati na adresi sa limunda,cucemo se pozdrav'' .

I pobedila je. Aukcija je zavrsena - 28. Maj. 15. 21:07

Obecava uplatu i kaze da ce naknadno dostaviti adresu za slanje. Uplata je izvrsena 02. Jun. 15. 18:14
Adresa nije dostavljena, jer jos nije znala na kojoj ce adresi biti. Kaze da ce javiti, ja kazem da nije problem i cekam. Nista se ne desava.
16. Jun. 15. 10:20 - Saljem poruku i zamolim je za adresu kako bih poslao predmet. Dobijam odmah odgovor i kaze da ne zna jos uvek. Kaze da ne brinem i tako to.

Evo, danas je 02.07.2015. Proslo je vec vise od mesec dana, kupac se i dalje ne javlja.

Ima 760 pozitivnih, 212 jedinstvenih, ljubazna je, sve ok, ali mi je situacija nekako cudna. Sta sada raditi?
Cena je smesna, 200din, ali moram misliti o tom predmetu, a imam i ja obaveza, mozda cu uskoro malo i van zemlje, a tamo ne bih da se majem po Limundu Smile

RE: Najbolje rešenje - kristiola - 02.07.2015

A post restant? Ja sam nekom tako slala, stize u postu u njen grad, i ima mesec dana da pokupi (cini mi se). Dobra opcija. Pitaj je sta misli o tome, pa nek sama uzme u posti kad joj je zgodno.

RE: Najbolje rešenje - sasacv68 - 02.07.2015

Imao sam slicnu situaciju ... prodat predmet za 99,00 zena uplatila brzo, ali trazila da sacekam sa slanjem, jer trenutno nema da plati postarinu. Nikad se nije javila. Verovatno nije ni zelela predmet. Koliko se secam, mislim da smo i ocene razmenili.
Posle par meseci, sredjujuci po kuci, nabasam na taj predmet, okacim ponovo i prodam ... ovaj put stvarno ... sta drugo Hmm  ?

RE: Najbolje rešenje - Vesic1 - 02.07.2015

I meni je palo napamet da iz nekog razloga ne zeli predmet, mada ko zna, mozda se i javi, videcemo Smile
Nadam se samo da nece bude kao sa onim clanom koji je uplatio 99din i poslao poruku ko zna koliko posle ''kace stigne predmet'' Big smile

RE: Najbolje rešenje - kristiola - 02.07.2015

Desavalo mi se da neko plati predmet i kaze da sacekam sa slanjem, al najdalje do 20 dana. I uvek su svi preuzeli.
Jednom mi se desilo da je neko uplatio predmet, ali me je posle par dana zamolio da tako i ostane predmet kod mene,tj da mu ne saljem jer mu predmet ne treba, a nije hteo negativnu, pa je zato uplatio.