Limundo Cafe
Limundo pravila - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Prodaja (https://cafe.limundo.com/forum-7.html)
+--- Tema: Limundo pravila (/thread-376.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: Limundo pravila - PRODAVNICA...MUZIKE - 16.03.2015

Posto pratim ploce evo primera velikog prodavca ploca ZORANLP koji u svakoj svojoj aukciji navodi tekst: dodatni izbor ploca mozete videti na profilu mog sina i onda link prema drugom nalogu

RE: Limundo pravila - LiMuBaj - 16.03.2015

ispada da svi trebaju da otvore jedan nalog za knjige jedan za ploce jedan za patike jedan za cipele jedan za racunare jedan za namestaj jedan za auto opremu i tako koliko god kategorija u nedogled

i onda kao 650.000 clanova a ono prosek po clanu 20 naloga Smile

Meni i zvuci neverovatno da nemate vise naloga ukoliko vas je vise punoletnih na istoj adresi.

RE: Limundo pravila - BitterLemon - 16.03.2015

Нека наша питања овде стоје недељама(нека и дуже) без одговора, неке теме неудостојене ни назнаке да су примећене. Са друге стране имамо теме где они(ЛТ) нас нешто питају и ми културно у највећој брзини одговарамо, онако како су нас родитељи, баке и деке, учили. Није то фер.

RE: Limundo pravila - dealla - 16.03.2015

@PRODAVNICA...MUZIKE
Sve što sam napisao prethodnih dana a vezano za vaš slučaj i dalje stoji.
Sad ovi poslednji komentari... i iza njih stojim jbg.
Meni je delovalo krajnje smešno u prvi mah.
Nisam se poveo ni za kim već sam se istakao u društvu a to umemSmile
Kod mene u kući samo ja imam nalog a svi gledaju i biraju.Ja licitiram i plaćamTuzan
Za suštinu ste u pravu.

UBR Ja se slatko ismejah,sad dal vašoj nesmotrenosti il mojoj ...nije važnoFacepalm

Ma opusteno, mozemo i o nalozima, nije problem nista, nego druga je tema a maglimo sustinu price koja je fokusirana na pravilniku

RE: Limundo pravila - BitterLemon - 16.03.2015

Овде се у последње време ради по неком неписаном, будућем, Правилнику. Овај "важећи" служи за украс. Све што смо мислили да важи - не важи, или можда важи, зависи на ког члана ЛТ налетиш. Можда је боље онима који не посећују кафе, они нити знају правила сајта нити их интересују, кад им нешто затреба контактирају подршку, скроз им је свеједно да ли је савет подршке по Правилнику или не, јер исти и не знају. Незнање је благослов.

(16.03.2015 20:43)BitterLemon Piše: Овде се у последње време ради по неком неписаном, будућем, Правилнику. Овај "важећи" служи за украс. Све што смо мислили да важи - не важи, или можда важи, зависи на ког члана ЛТ налетиш. Можда је боље онима који не посећују кафе, они нити знају правила сајта нити их интересују, кад им нешто затреба контактирају подршку, скроз им је свеједно да ли је савет подршке по Правилнику или не, јер исти и не знају. Незнање је благослов.

Slazem se, ja sam vec digao ruke od svega, pa tek ovde video da ima sanse da se cuje istina. Na primer, na blogu ostavis poruku pa cekas da je odobre, ovde izlaze poruke onako kako ih pises bez cenzure. Zalosno je da smo mi strana koja brani pravilnik od onih koji su ga smislili.

RE: Limundo pravila - the_quince - 17.03.2015

Vidim da su i Gdjici i Prodavnici muzike obrisane negativne ocene, ali bih volela da od nekog Admina cujem po kom clanu Pravilnika su isprva tumacili jedno, a na osnovu koje klauzule su kasnije ponistili prvobitnu odluku.
Nego, pre cca pet dana sam postavila pitanje preko kontakt strane, dobila sam odgovor da moraju naciniti odredjene provere kako bi mi odgovorili. Evo, peti dan vrse provere, a meni je odgovor veoma bitan. Pa, ako nekog admina put nanese na ovu temu, de nek bude drug da mi odgovori.

RE: Limundo pravila - jugana - 17.03.2015

(17.03.2015 10:30)the_quince Piše: Vidim da su i Gdjici i Prodavnici muzike obrisane negativne ocene, ali bih volela da od nekog Admina cujem po kom clanu Pravilnika su isprva tumacili jedno, a na osnovu koje klauzule su kasnije ponistili prvobitnu odluku.
...

I ja.

RE: Limundo pravila - neponovljiva - 17.03.2015

(16.03.2015 20:29)BitterLemon Piše: Нека наша питања овде стоје недељама(нека и дуже) без одговора, неке теме неудостојене ни назнаке да су примећене. Са друге стране имамо теме где они(ЛТ) нас нешто питају и ми културно у највећој брзини одговарамо, онако како су нас родитељи, баке и деке, учили. Није то фер.

Suština Cafea nije da razgovarate sa administratorima već međusobno i ka delite znanja i iskustva. U skladu da prioritetima i organizacijom se pročita šta se piše u Cafeu i odgovori se. Ukoliko nije odgovoreno ne znači da nije pročitano.

Mi ovde upravo to radimo - delimo znanja i iskustva. Samo, problem nastane kada se javi vise clanova sa razlicitim znanjima i iskustvima (prvenstveno iskustvima), a o istom pitanju.

RE: Limundo pravila - BitterLemon - 17.03.2015

Схватио сам ја приоритете одлично. Само нећу сад да пишем о томе, биће једном подугачак текст о томе, можда и тема, само не сад.

RE: Limundo pravila - gunner14 - 17.03.2015

(17.03.2015 10:30)the_quince Piše: Vidim da su i Gdjici i Prodavnici muzike obrisane negativne ocene, ali bih volela da od nekog Admina cujem po kom clanu Pravilnika su isprva tumacili jedno, a na osnovu koje klauzule su kasnije ponistili prvobitnu odluku.
Nego, pre cca pet dana sam postavila pitanje preko kontakt strane, dobila sam odgovor da moraju naciniti odredjene provere kako bi mi odgovorili. Evo, peti dan vrse provere, a meni je odgovor veoma bitan. Pa, ako nekog admina put nanese na ovu temu, de nek bude drug da mi odgovori.

U pitanju je bila specifična situacija pa ste zbog toga malo duže čekali na odgovor.
Koleginica vam je danas prosledila potrebne informacije.
Hvala vam na strpljenju. Smile

Taman sam pomislila da ste me zaboravili, pa pomislih da podsetim u cafeu. Smile
Hvala na odgovoru i tebi i koleginici.