Limundo Cafe
Novi "Responsive" dizajn Limunda - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (https://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: Novi "Responsive" dizajn Limunda (/thread-450.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Novi "Responsive" dizajn Limunda - gevara - 20.05.2015

Na Limundu je upravo postavljen novi responzivni (prilagođen mob. telefonima i tabletima) na  stranicama:
  • strana aukcije,
  • login strana,
  • strana nudjenja i
  • strana kupi odmah

Ovde možemo da diskutujemo o njemu i pišemo sugestije, predloge i kritike. :)
Primer:

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - smuk88 - 20.05.2015

BEZVEZE!

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - serjoza - 20.05.2015

Lepo. :bravo:
Samo da nisu dugmići NUDI i KUPI ODMAH malo preblizu jedan drugom? Mislim ako je već pravljeno za mobilne - lako se pogreši dugme.

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - gevara - 20.05.2015

@serjoza
Hvala na konstruktivnom predlogu. :)
Dizajn ne izgleda baš identično na mob. telefonu, možete da pogledate preko svog mobilnog telefona.
Mada, tu smo pa ćemo pratiti da li će biti takvih grešaka. :)

(20.05.2015 11:58)gevara Piše: @serjoza
Hvala na konstruktivnom predlogu. :)
Dizajn ne izgleda baš identično na mob. telefonu, možete da pogledate preko svog mobilnog telefona.
Mada, tu smo pa ćemo pratiti da li će biti takvih grešaka. :)

Pa na mom malo teže - ja volem mali telefon sa tastaturom. :lol:
Ali pogledao sam na tabletu od 7 inča što mu dođe kao veliki mobilni - tu je još i ok, ali pretpostavljam kad je neko u žurbi da stigne na zadnji minut na 4 inča ekranu može da se desi omaška. Ali dobro - uz malo pažnje...
A evo kako je MENI preglednije. Naravno uz malo dorade oko dizajna - ovo je samo ilustracija od ovih elemenata.

[Slika: ko-responsiv.jpg]

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - BitterLemon - 20.05.2015

(20.05.2015 11:44)smuk88 Piše: BEZVEZE!

Слажем се, лоша шминка. Подједнако лоше као нови дизајн Б92 сајта.

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - Emot - 20.05.2015

Da li ste primetili da se na izgledu ovog sajta svako malo menja nešto? Taman se priviknemo na prethodni izgled i eto ti promene

Sad kad pogledam na desktop računaru nekako mi... krezubo izgleda. Razmaci između linija teksta kad se posmatra aukcija su mnogo povećani, a time se baš i ne dobija na preglednosti jer su elementi nekako raštrkani - potrebno je skrolovanje da se vide elementi koji su ranije odmah bili uočljivi, racimo načini slanja i plaćanja. Kad iskljućim blokator reklama situacija je još gora - da te Bog sačuvaj. :facepalm:
Za mobilne sprave je možda i poboljšanje, ali za PC - što se mene tiče promašaj. nadam se da bar nije bilo skupo. :hihi:
Mada navikne se čovek i na teže stvari.

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - gevara - 20.05.2015

@Emot
U pravu ste. Trudićemo se da bude puno izmena i u narednom periodu i to promena na bolje.
Takođe, hvala svim Limundovcima koji su nam svojim dobrim i konkretnim predlozima i sugestijama pomogli da Limundo bude bolji. LimundoSmajli

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - BitterLemon - 20.05.2015

(20.05.2015 13:23)serjoza Piše: Sad kad pogledam na desktop računaru nekako mi... krezubo izgleda. Razmaci između linija teksta kad se posmatra aukcija su mnogo povećani, a time se baš i ne dobija na preglednosti jer su elementi nekako raštrkani - potrebno je skrolovanje da se vide elementi koji su ranije odmah bili uočljivi, racimo načini slanja i plaćanja. Kad iskljućim blokator reklama situacija je još gora - da te Bog sačuvaj.  :facepalm:
Za mobilne sprave je možda i poboljšanje, ali za PC - što se mene tiče promašaj. nadam se da bar nije bilo skupo.  :hihi:
Mada navikne se čovek i na teže stvari.

Исто сам то хтео да напишем, али буквално, само ме је мрзело. :)
А хтео сам и да сачекам да видим да ли ћу се навићи, јер за сада делује врло лоше.

Да додам још и да се надам да неће дирати у Купиндо на исти начин.

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - Miloske7 - 20.05.2015

Slazem se...
Ne svidja mi se...valjda cu se navici

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - msjevtic - 20.05.2015

Jao, ljudi, šta mi uradiste! Ja trenutno sve radim preko telefona i ovo mi se uopšte ne dopada. Nije pregledno i mora mnogo da se skroluje, jer se ne vidi cela stranica....stvarno niste humani  :dislike:

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - Sergioking - 20.05.2015

Jel moze stara boja,ona od pre 5-6 godina?

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - zex_91 - 20.05.2015

Lepo je to sto sve izmenili dizajn i sminku ali mene iskreno nervira sto danas, ne samo limundi nego i svi sajtovi hoce da budu u fazonu win8.1.
Ista sminka.

RE: Novi "Responsive" dizajn Limunda - urolog - 20.05.2015

Bilo bih vam najpametnije da ubacite svetliju pozadinu a smanjite fomat jer je ovo preveliko i presiroko i vratite ovo vam i nije neka novina niti je trebalo uopste praviti.Bolje uradite svetliju pozadinu a da bude sredni format a ne ovo pa to ni u snu ne bih dizajnirao a struka mi je graficki dizajn ovo bode oci slanjajte to s limunda i ne kopirajte druge budite svoji.