Limundo Cafe
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (https://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: O Cafe-u (https://cafe.limundo.com/forum-23.html)
+--- Tema: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... (/thread-69.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - jugana - 20.10.2015

E ovo je smesno Smile Iznad Blistokovog posta gleda me Bitter, pise Banned i njegov odgovor na moj jucerasnji glitch "Forum je ljut na tebe" LOL Vidi sada na koga je ljut LOL

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - blistok - 20.10.2015

U nedostatku Bittera da ti ja odgovorim -
Ko se zadnji smeje ... zadnji je i shvatio Big smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - goran2485 - 20.10.2015

(20.10.2015 15:18)blistok Piše: Adminima koji ovde ne čitaju ni kada čitaju :
Dva člana ste suspendovali ... Nemam pojma zašto i nemam nikakvu nameru da ulazim u to da li su zaslužili ili ne.
Ono što je bitno, opet ste to uradili bez ikakve opomene, obaveštenja pa čak ni bez sendviča za usput. Da li smete to da uradite ? Ma smete, ko vam brani. A čak i da vam brani, koga se tiče da li ćemo biti u ovom Cafeu i da li će i njega uopšte biti. Da li će vas taj način postupanja sa članovima (smeo bih reći i klijentima) napraviti većim ljudima ili barem većim facama ? Neće. Izgledate sve manji i manji. Kada već uradite nešto (dobro ili loše) onda skupite herca pa izađite pred raju i glasno kažite - da, ja sam ta/j i uradi/o/la sam to i to. Imaćete poštovanje barem za taj čin ako već za ništa drugo.

Thumbs up Klanjam se Bravo Bravo Bravo

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - FULLSOUND - 22.10.2015

(20.10.2015 15:18)blistok Piše: Da li će vas taj način postupanja sa članovima (smeo bih reći i klijentima) napraviti većim ljudima ili barem većim facama ? Neće. Izgledate sve manji i manji.

Смер у коме је све кренуло ----->>>>>>>

Постојао Кафе, па га није било.
Сад опет постоји као и слобода у медијима :Д
Кафе је кварљива роба Smile
Зна се чије је ово двориште!  
"Ако ми се не свиђа твоје присуство, летиш из дворишта - просто..."

Блисток је све рекао. Колико ће све да траје?
Одох да спавам...

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - goran2485 - 22.10.2015

Sve tuznija je ova kafana. Vec drugi dan nema Blistoka sa vicevima, nema Gorkog, nema Leke.....sigurnost kupovine na sajtu sve veca (citava 2 lopova uvacena!!) ovi sa (-50 i vise negativnih) vise ne smetaju, shuma medju aukcijama vise nema, bivsem moderatoru sajta izbrisali sve zenine ocene i vise nema sta da se brise, "neponovljiva" se vise ne hvali da li ima 750.000 ili vec 800.000 clanova, zatvorenu temu na 15 dana ponovo otvorili posle 19 dana, copy-paste odgovori LT jos uvek isti....
Ostaje nam da se otvori tema "Pohvale upucene Limundu" pa da se raspisemo Angel
Na primer: imamo u kafani vec dva izvinjenja admina, sto je za svaku povalu Bravo

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - dealla - 22.10.2015

(20.10.2015 15:18)blistok Piše: Adminima koji ovde ne čitaju ni kada čitaju :
Dva člana ste suspendovali ... Nemam pojma zašto i nemam nikakvu nameru da ulazim u to da li su zaslužili ili ne.
Ono što je bitno, opet ste to uradili bez ikakve opomene, obaveštenja pa čak ni bez sendviča za usput. Da li smete to da uradite ? Ma smete, ko vam brani. A čak i da vam brani, koga se tiče da li ćemo biti u ovom Cafeu i da li će i njega uopšte biti. Da li će vas taj način postupanja sa članovima (smeo bih reći i klijentima) napraviti većim ljudima ili barem većim facama ? Neće. Izgledate sve manji i manji. Kada već uradite nešto (dobro ili loše) onda skupite herca pa izađite pred raju i glasno kažite - da, ja sam ta/j i uradi/o/la sam to i to. Imaćete poštovanje barem za taj čin ako već za ništa drugo.

Sine, veli, ko igra za raju 

i zanemaruje taktiku
zavrsice karijeru 
u nizerazrednom vratniku, fakat

UBR Kontaš baSmile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - blistok - 30.10.2015

Listam ovih dana malo po statistici pa sam utvrdio neke zanimljive, bar za mene, činjenice.
- Od aktivnih članova u Cafeu najduži staž imaju TajaNS, Ljubiša.va i Limubaj tako da ćemo od sada njih da zovemo - matori Big smile
- Remeo ima dupli nalog a bogami i još dosta admina Smile
- Tema SMESNI,ZANIMLJIVI KLIPOVI SA NETA je poslednjih desetak dana najposećenija jer stalno ima barem deset članova koji su u njoj ... Obzirom da je bio samo jedan post u toj temi u poslednje dve nedelje izgleda da ljudi sporo čitaju Smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - goran2485 - 31.10.2015

Mozes slobodno i mene da zoves "matori" Thumbs up

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - ljubisa.va - 31.10.2015

mnogi su registrovani sa slicnim brojem komentara 24.11. i pre... mislim ja sam medju "mladjima"

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - goran2485 - 31.10.2015

A i po ovome sam mator:
Vreme provedeno na Limundo Cafe-u: 1 Mesec, 1 Nedelja, 2 Dana, 14 Časova, 47 Minuta, 55 Sekundi

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - ljubisa.va - 31.10.2015

Smile

1 Nedelja, 5 Dana, 19 Časova, 34 Minuta, 48 Sekundi

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - blistok - 31.10.2015

@goran2485
Statistika se odnosila samo na ovaj Cafe. Nemam ja znanja da saznam statistiku od prvobitnog a i nisam toliko dugo na LKO da bi znao ko je sve bio prisutan u njemu. Eto, vas, koji ste bili i na prvom Cafeu ćemo zvati - časne starine Big smile

@ljubisa.va
Ti si registrovan 18.11 a ne 24 Smile No, to nije bitno, uzeo sam u obzir samo one koji su aktivni, tj. koji i dalje nešto napišu a ne i one koji su davno nestali u akciji Smile Njih uzimaju u obzir samo samo oni koji govore o 700000 naloga. Ako bih išao tom logikom onda bih i ja bio član na desetine sajtova gde sam se registrovao, pojavio jednom i nikada više. Uostalom, džabe se braniš, nikada više nećeš biti "mlađi" Big smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - jugana - 19.11.2015

Pitanje za admine: Bag?
Nakupilo mi se privatnih poruka (pp), usla u crveno sa vise od 70% potrosenog prostora.
Uhvatim juce i pobrisem bar pola, i dalje u crvenom. Reko', kasni, sredice se sledeci put kad udjem na pp, kad ono, danas i dalje crveno sa 78% popunjenog prostora.
Gde je bag? Da se izlogujem i ponovo ulogujem? Ispraznim kes (kod vas, ne kod sebe)?
Hvala unapred.

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - LiMuBaj - 19.11.2015

(19.11.2015 19:24)jugana Piše: Pitanje za admine: Bag?
Nakupilo mi se privatnih poruka (pp), usla u crveno sa vise od 70% potrosenog prostora.
Uhvatim juce i pobrisem bar pola, i dalje u crvenom. Reko', kasni, sredice se sledeci put kad udjem na pp, kad ono, danas i dalje crveno sa 78% popunjenog prostora.
Gde je bag? Da se izlogujem i ponovo ulogujem? Ispraznim kes (kod vas, ne kod sebe)?
Hvala unapred.

nisam admin ali obrisi kantu za otpatke

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - serjoza - 19.11.2015

(19.11.2015 19:25)LiMuBaj Piše:
(19.11.2015 19:24)jugana Piše: Pitanje za admine: Bag?
Hvala unapred.

nisam admin ali obrisi kantu za otpatke

LMB je admin - sad je jasno ko dan. LOL