Limundo Cafe
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (https://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: O Cafe-u (https://cafe.limundo.com/forum-23.html)
+--- Tema: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... (/thread-69.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - TON111 - 06.08.2017

Ето, па видим ја да је мало коментара а Лимундај је овде, па ми се не уклапа. Smile
Драго ми је да се предлажу исти предлози, то само значи да су били прави, а за коју годину можда буду и усвојени. Блисточе знао сам да ћеш ми ти све објаснити потанко. Smile Smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - LiMuBaj - 06.08.2017

pozdravljam Smile .mada sam mahnuo za šankom odmah sam skontao ko je Smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - jugana - 24.10.2017

Hallo, Goodbye Big smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - jugana - 03.03.2018

Ovo nije tema za sistematsko banovanje, iako bi tako nesto moglo da se pomisli na osnovu poslednje strane. Ovo je tema za pitanje:
Zasto se deo Cafea ne vidi?
A osim toga, dosli smo na jednu pakosnu ideju - nas nekoliko. Da li bi mogli delovi da zakljucaju za neulogovane? Msm, znam da mogu, ne znam da li biste hteli Poljubac i cvece Predlazem zakljucavanje profila i pricaonice Smile
'Ajd' sad drvlje i kamenje Juhu Big smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - 1halogen - 03.03.2018

(03.03.2018 13:24)jugana Piše: A osim toga, dosli smo na jednu pakosnu ideju - nas nekoliko. Da li bi mogli delovi da zakljucaju za neulogovane? Msm, znam da mogu, ne znam da li biste hteli Poljubac i cvece Predlazem zakljucavanje profila i pricaonice Smile
A što drvlje? Podrška Bravo
Ja sam oduvek za gvozdenu zavesu, nek misle šta mi to krijemo u kafani Hihi

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - serjoza - 03.03.2018

(03.03.2018 13:24)jugana Piše: Ovo nije tema za sistematsko banovanje, iako bi tako nesto moglo da se pomisli na osnovu poslednje strane. Ovo je tema za pitanje:
A osim toga, dosli smo na jednu pakosnu ideju - nas nekoliko. Da li bi mogli delovi da zakljucaju za neulogovane? Msm, znam da mogu, ne znam da li biste hteli Poljubac i cvece Predlazem zakljucavanje profila i pricaonice Smile

Podržavam u potpunosti pakosnu ideju i pošto sam jedan od nas nekoliko dozvolite da elaboriram - šank (pričaonica) je jedno zadimljeno i neprijatno mesto i ne treba opterećivati prolaznike praznim pričama - zato se u ozbiljnim kafanama šank nalazi daleko od ulaza. Big smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - LiMuBaj - 03.03.2018

(03.03.2018 13:24)jugana Piše: Ovo nije tema za sistematsko banovanje, iako bi tako nesto moglo da se pomisli na osnovu poslednje strane. Ovo je tema za pitanje:

bilo bi zanimljivo i da stoji natpis da bi ćaskali ili postavili pitanje morate se logovati tako nešto ...

podrška Smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - Inspektor_Nagib - 04.03.2018

Наравно, против сам "закључавања"... зашто побогу...

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - jugana - 04.03.2018

Povodom ovog pitanja:
(03.03.2018 13:24)jugana Piše: ...
...

Ne vidi se (lista poslednjih aktivnosti) ni na frisko apdejtovanom hromom novog telefona sa nugatom Biggrin

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - LiMuBaj - 04.03.2018

kod me ne se sve vidi na svim mogućim windowsima i androidima Big smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - jugana - 04.03.2018

E tooo mi je misterija sad stvarno LOL Def postoji neka tajna veza izmedju LiMuBaja i Limunda Wink Big smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - Branka030025 - 05.03.2018

nema poslednjih aktivnosti i dalje.
Sto ste me sankcionisali? Sta sam skrivila?

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - jugana - 05.03.2018

Brankic, sve su nas sankcionisali, evo meni se kafic gasi na jednom za drugim browserom Big smile

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - LiMuBaj - 05.03.2018

stiže demant da sve radi ko sat na svim kompovima i na telefonima i sistemima Big smile

[Slika: oIF7lp4.jpg]

RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - jugana - 05.03.2018

Da ponovim, za clanove Limundo-tima Smile
Ne vidimo listu poslednjih aktivnosti i ne rade drop down meniji i smajliji u Kafeu, helooou Poljubac i cvece
Da, i smajliji nestaju, evo ja vise ne vidim ovoga Kiša