Limundo Cafe
Cenovnik - novosti i izmene - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ostalo (https://cafe.limundo.com/forum-15.html)
+--- Tema: Cenovnik - novosti i izmene (/thread-765.html)

Stranice: 1 2

Cenovnik - novosti i izmene - serjoza - 15.07.2016

Sad - po cenu da me grde ja moram da otvorim novu temu sa istim naslovom jer mi je prethodna zatvorena, ona u koju je post prebačen nije adekvatna, a za novosti na Limundu ne postoji tema, a ako novi cenovnik nije dovoljan razlog za temu onda izvin'te, moliću lepo.
Elem, dakle, kao što i inače čine Lteam nas je i ovaj put na isti način obavestio o novom cenovniku od pre tri dana - svi ste verovatno dobili imejl obaveštenja o izmeni jednog od temeljnih dokumenata:
https://limundo.zendesk.com/hc/sr/articles/202478812
Pa, kolege, primite na znanje i imajte u vidu.

A za admine iz Limunda i ostala odgovorna lica - ispod teksta cenovnika imate komentrare stare preko 2 godine. Neke od njih su dali vaši ljudi - službenici i sadrže netačne navode.

RE: Cenovnik - novosti i izmene - drzoidbergsbaby - 16.07.2016

Ja nisam dobio nikakvo obaveštenje ni o kakvom promenjivanju cena. Osim ako sam zaboravio. A ako nisam zaboravio zaista je sramno da promena načina na koji je oblikovan jedan od stubova na kojima počiva ovaj sveti kolektiv ne bude obnarodovana porukom na limundu i kupindu istovremeno, kao i mejlom.

Sad, nešto nisam uočio da se išta promenilo a da nisam tome doakao kroz neki od kanala (ovo sve, potpuno nenamerno ima neki pogan prizvuk), uglavnom, ne vidim neku promenu o kojoj ne znam. Ali, nije svaki blesav da prati stvari koje ga ne zanimaju pa bi stvarno bilo ok da umesto raspalih aukcija koje dodajete u svaki mejl da me dražite ne bih li nešto kupio tu date i neki informacion...

Ne znam...skoro pa da se razočaram

RE: Cenovnik - novosti i izmene - fox_87 - 16.07.2016

Sta je konkretno izmenjeno u cenovniku u odnosu na stari posto sam uskracen za obavestenje . Izgleda je mailing servis zatajio.

Ovaj "paket" za prekidanje aukcija je genijalan, ako dobro shvatam, nekome se nije isplatilo da opciju implementira u sajt, vec prodavac javi LT da mu aktiviraju paket, oni skinu 375din , zabeleze datum do kada traje paket, zatim on prekine neku aukciju, javi njima da je uplatio paket i da mu refundiraju 100din, oni refundiraju, zatim on prekine opet neku aukciju, opet javi, oni refundiraju.... prekine-javi-refundiraju . . , genijalno

RE: Cenovnik - novosti i izmene - fiorellino - 18.07.2016

U cenovniku je 12. jula dodata samo informacija da su cene izražene sa PDV-om, pa je zbog toga pri vrhu strane promenjen i datum. Uvek posebno obavestimo članove kada je neka izmena u naplati u pitanju.

RE: Cenovnik - novosti i izmene - serjoza - 17.06.2018

Sigurno ste svi kao ja obavešteni da je od 28.05.2018 na snazi novi cenovnik kako na Limundu tako i na Kupindu pa me u tom smislu zanima sledeće jer nisam siguran:
Da li su i ranije u kategorijama odeća i obuća provizije bile 8 posto?
Pa ako bi kolege koje prodaju u ovim kategorijama bile ljubazne da odgovore.

RE: Cenovnik - novosti i izmene - Melodi - 17.06.2018

Provizije za prodaju nisu menjane. Izmena koja je uneta u Cenovnik 28. maja tiče se Limundo Cash-a (pošto je ukinut, iz Cenovnika je obrisan deo koji se odnosio na njega).

RE: Cenovnik - novosti i izmene - drzoidbergsbaby - 18.08.2018

[img][Slika: image.png][/img]
U pitanju je kategorija Knjige, nemam više ni jednu od 10 aukcija sa „besplatnim pokretanjem“.
I ništa mi nije jasno kakve su ovo cifre.
Na telefon vas ne zovem, jer se osetim loše svaki put kada to učinim. Molim za odgovor ovde.

(18.08.2018 16:00)drzoidbergsbaby Piše: [img][Slika: image.png][/img]
U pitanju je kategorija Knjige, nemam više ni jednu od 10 aukcija sa „besplatnim pokretanjem“.
I ništa mi nije jasno kakve su ovo cifre.
Na telefon vas ne zovem, jer se osetim loše svaki put kada to učinim. Molim za odgovor ovde.

Shvatio...izvinjavam se.

RE: Cenovnik - novosti i izmene - serjoza - 10.04.2019

Verovatno ste svi kao i ja obavešteni imejlom da je od juče 09.04.2019. na snazi novi cenovnik Limunda. Pa da vidimo ko će naći najviše izmena.
https://pomoc.limundo.com/hc/sr/articles/202478812

RE: Cenovnik - novosti i izmene - LiMuBaj - 10.04.2019

ja nijednu izmenu nisam našao Smile

(10.04.2019 14:13)LiMuBaj Piše: ja nijednu izmenu nisam našao Smile

Čestitam - za sada vodiš.

RE: Cenovnik - novosti i izmene - prodavac-kupac - 10.04.2019

Јел има награда ко нађе.? Измена је што сад има и ценовник за предмете са фиксном ценом, а пре није било.

(10.04.2019 17:20)prodavac-kupac Piše: Јел има награда ко нађе.? Измена је што сад има и ценовник за предмете са фиксном ценом, а пре није било.

bilo je i pre to , netačan odgovor

(10.04.2019 17:23)LiMuBaj Piše:
(10.04.2019 17:20)prodavac-kupac Piše: Јел има награда ко нађе.? Измена је што сад има и ценовник за предмете са фиксном ценом, а пре није било.

A kako znaš da je bilo - jesi li sačuvao prethodnu verziju cenovnika?

(10.04.2019 17:58)serjoza Piše:

pa znam čim su uveli fiksnu cenu dodali su to u cenovnik i ja pročitao svojim očima , jedino sad ne znam tačno koji je datum bio Smile

(10.04.2019 17:59)LiMuBaj Piše:
(10.04.2019 17:58)serjoza Piše:

pa znam čim su uveli fiksnu cenu dodali su to u cenovnik i ja pročitao svojim očima , jedino sad ne znam tačno koji je datum bio Smile

Znači u odnosu na ono kako se TI SEĆAŠ nema izmena?