Limundo Cafe
Tako je govorio LiMuBaj - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (https://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: Druženje, i samo druženje (https://cafe.limundo.com/forum-19.html)
+--- Tema: Tako je govorio LiMuBaj (/thread-784.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6

RE: Tako je govorio LiMuBaj - Inspektor_Nagib - 06.11.2017

pa čoveče i ptice se kupuju kao i ljudi

RE: Tako je govorio LiMuBaj - Inspektor_Nagib - 06.11.2017

nije sve oglas i oglašavanje postoje i druge stvari Smile 06 Nov 20:05
LiMuBaj ono šetam se ulicom da me vide dakle oglašavam se po panoglašivačima 06 Nov 20:05
LiMuBaj pa ropsto u americi je do skora postojalo a trgovina ljudima i dalje postoji takozvani trafficing , i sad ja šetam ulicom i ovaj što prodaje ljude kaže ono ga oglas Big smile 06 Nov 20:04
LiMuBaj sad ima novih tehnologija koje po nebu mogu da ispisujeu oglase 06 Nov 19:59
LiMuBaj pan oglašivači koja sekta jbt Big smile 06 Nov 19:58
LiMuBaj jer po nekima i nebo je izlog jebiga ima i na nebu oglasa (kas avion baca letke ili vuče neki natpis ) 06 Nov 19:58
LiMuBaj Big smile 06 Nov 19:56
LiMuBaj ja pustim da moja ptica leti i naože lovac i kaže vidi oglas i ubije je

RE: Tako je govorio LiMuBaj - jugana - 13.11.2017

LiMuBaj: ja kad mi koristi malo više znanja što poseduujem nebi me ništa razumeli i sad to jedva radite
LOL LOL LOL
(Prevod: LiMuBaj: kad bih koristio malo više znanja što posedujem ne bi me ništa razumeli, i sad to jedva radite)
Car Klanjam se Apsolutni car Bravo Klanjam se Big smile

RE: Tako je govorio LiMuBaj - jugana - 21.11.2017

Povodom nove reklame posred Kupinda:
avatar LiMuBaj kupindo je kao neka super ženska koja semnogim sviđa al i naplaćuje Big smile al aj što naplaćuje već mora i zaštita da se koriti pre nego što joj priđeš jer te bmbarduje kojekavim neželjenim sadržajem Big smile
Bravo Big smile

RE: Tako je govorio LiMuBaj - serjoza - 28.11.2017

SmajlijuNS:
LiMuBaj Kad se i meni desi da ne znam nešto onda se nečudim ni tebi Smile 28 Nov 12:11

Skromnost pre svega.  LOL

RE: Tako je govorio LiMuBaj - Branka030025 - 28.11.2017

Tacno sam znala da si ovo citirao.

RE: Tako je govorio LiMuBaj - jugana - 03.12.2017

Na pitanje zar mu ljubakanje vise nije na pameti:
avatar LiMuBaj jeste al nemaš skim više ljudi vole da se prepiru nego ljubakanje pa štaš odusto Big smile

RE: Tako je govorio LiMuBaj - Branka030025 - 04.12.2017

O onim dvema rakijicam koje nije odbio

LiMuBaj
ja nikoga ne nudim radi reda kad ponudim volim da se prihvatimo Smile
04 Dec 17:37

RE: Tako je govorio LiMuBaj - jugana - 06.12.2017

avatar prodavac-kupac После свега отићи ко господин човек у књижару па купити као господин човек и бити испоштован за своје паре, него претурати по овом бувљачком смећу и још бити вређан и понижаван.
avatar LiMuBaj Javite se iz knjižare da čujemo kakvu su vam ponudu dali cao 06 Dec 07:37

RE: Tako je govorio LiMuBaj - jugana - 11.12.2017

LiMuBaj
kupci koče moju brzinu kao i neradni dani
...
Serjoza: LiMuBaj Ako si tako brz i sa ženama... 

LiMuBaj
pa tako se sad potrefilo nije to baš čest slučaj ali uglavnom brzo se javljam jer sam opremljen sa gomilom tableta deskotopova lapotopova i telefona  , ženske gustiram 

RE: Tako je govorio LiMuBaj - Branka030025 - 18.12.2017

LiMuBaj
pa u vezi ove VISA akcije jer čim sa video da je i meni koji sam lep i pametan blokrana kartica Big smile
18 Dec 20:55

RE: Tako je govorio LiMuBaj - jugana - 18.12.2017

LiMuBaj odavno sam ja shvatio da je napametnije naći nešto i cmoknuti i što manje belaja Big smile

RE: Tako je govorio LiMuBaj - serjoza - 31.12.2017

LiMuBaj ja tvrdim da je namerno to uradio da bi reklamirao taj sajt 31 Dec 16:33
LiMuBaj i to ne da tvrdim već izričito garantujem da je to tako nema sumnje ni 1% , jer na svi predmetima mu je reklama za ta 2 sajta 31 Dec 16:36
LiMuBaj ti je neoboriva činjenica ne mislim da je to tako , ja čak mislim da nije namerno ali činjenice me demantuju 31 Dec 16:38

RE: Tako je govorio LiMuBaj - jugana - 03.01.2018

Svidja mi se Big smile Jos jedan soundbite od LMB: "mislim da nije namerno ali činjenice me demantuju" Big smile

RE: Tako je govorio LiMuBaj - serjoza - 10.02.2018

LiMuBaj ako neko zna prodavca koji bi pristao da da robu bez dokaza javite mi da ga oderem Big smile 10 Feb 18:09
LiMuBaj ja bi prvi opelješio naivne prodavce koji bi dali predmet bez dokaza 10 Feb 18:10