Limundo Cafe
Zanimljive Limundo aukcije - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Zanimljivosti (https://cafe.limundo.com/forum-4.html)
+--- Tema: Zanimljive Limundo aukcije (/thread-82.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: Zanimljive Limundo aukcije - blistok - 31.07.2015

To sam ja, to sam ja ... Skace od srece Stalno dokazujem da cenim znanje, svojevremeno nisam imao novaca pa nisam kupio diplomu a moja majka i dalje govori da sam mlad !! A da, i izrazito cenim privatnost (obećanu) tako da ispunjavam sve uslove ! Molim isplatu u manjim, neobeleženim, apoenima !

RE: Zanimljive Limundo aukcije - milancein - 01.08.2015

Aukcija lopovi sat je fake aukcija koja služi za promociju Demokratske stranke kao i za Limundo.com
Ista aukcija nikad neće zaživeti, aukcija se veštački diže (samo bi budala poverovao u suprotno).
Cifra će verovatno doći i do milion dinara.
Zanimljivo koliko ljudi ima dobrotvora a kada se skupljalo za poplave cifra je bila na žalost petocifrena na svim Limundo aukcijama odnosno Kupindo.
Stavite aukciju u listu želja i sami ćete videti (32 dana nakon završene aukcije) da će na kraju završiti sa automatski dobijenim pozitivnim ocenama.
Što se tiče provizije platiće građani Srbije u naturi.
Srbijo sramoto među šljivama, a naši političari su još jednom javno i bez srama pokazali svoju bahatost.
Šta je sledeće?
Skupštinski pištolj DSS -a?
Tange Maje Gojkovic?
Mislim da je onda vreme da se otvori nova kategorija u kolekcionarstvu "Skupštinski rekviziti"

Da se nadovežem na prethodni post.
Za eventualnog pobednika savetujem opcija "plaćanje posle slanja".
To je opcija koja ima u opisu,  pobednik može jednostavno da traži tu opciju koja daje mogućnost da se predmet pošalje i plati kada stigne.
Nakon toga ugasite telefon ne ulazite u Vaš lažni nalog koji ste otvorili samo radi licitiranje predmeta tako da prodavcu ostaje mogućnost samo da Vam dodeli negativnu ocenu.
Vi dobijete sat za džabe jer je organizovani transport 0 dinara što znači šalje o svom trošku, sad navalite na licitiranje kad je za džabe.
:rolf:

RE: Zanimljive Limundo aukcije - kristiola - 02.08.2015

SKUPSTINSKI_SAT 200.070 din
Ko danas ima 200.070 din za neki glupi sat?

RE: Zanimljive Limundo aukcije - LiMuBaj - 02.08.2015

ja mislim da je ta aukcija ili jako neozbiljna ili ce kupiti neko da se hvali da ima sat is skupstine LOL

RE: Zanimljive Limundo aukcije - BitterLemon - 02.08.2015

Замислите на крају свега још да испадне да је сат лажан. То би био хит.

pa cak i da je pravi kupis i posle 13 dana nisam zadovoljan vracaj pare LOL

Svidja mi se predlog koji je dao milancein.

a da ali organizovani transport je prakticno licno preuzimanje tipa prodavac sedne u auto i donese vam

moze biti i iznos postarine ako se navede u uslovima prodaje tipa "u rubriku oraganizovani transport je iznos postarine kod slanja postom" ali onda mora biti ukljucena opcija posta (tako puno prodavaca radi)

placanje posle slanja a nema izabrane kurirske sluzbe je totalno besmisleno, sta donesem ti sat autom a ti mi posle platis na racun Smile

Besmisleno kao i ova aukcija i promocija politike, sto se nekog uopste ne tice. Meni ta aukcija, zapravo, nije zanimljiva.

nije ni meni ,ali ostavljam mogucnost da nekome jeste

Ocigledno da ljudima jeste zanimljivo.

Gde su ona lepa vremana kad nam je bilo zanimljivo da citamo Politikin zabavnik?

RE: Zanimljive Limundo aukcije - BitterLemon - 03.08.2015

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/580087/Babicev-sat-dostigao-vrednost-od-200090-dinara

RE: Zanimljive Limundo aukcije - kristiola - 03.08.2015

Gde je sad Muller10?

RE: Zanimljive Limundo aukcije - alexvuk - 03.08.2015

Mislim da si ga prizvala, bar neku njegovu blažu varijantu, 3 negativne i 3 pozitivne,sve vrlo zanimljive, i eno trenutno vodi.  LOL   Ova tema je očigledno nedavno šerovana negde, pozdrav za 26 gostiju Smile

[Slika: FJoAE64.jpg]

RE: Zanimljive Limundo aukcije - redwine - 03.08.2015

Cena sata će dostići milion i kusur dinara, Videćete.

Botovi samo prže.

Aukcija je neozbiljna.

Limundo ostaje bez provizije.

Kupac neće uplatiti ni din za sat.

A prodavca baš briga ionako ima 0 ocena ionako je i on neozbiljan.

Jedina korist limundu je sto ima besplatnu reklamu za ovu aukciju.