Limundo Cafe
Zanimljivi komentari ocena - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Zanimljivosti (https://cafe.limundo.com/forum-4.html)
+--- Tema: Zanimljivi komentari ocena (/thread-92.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: Zanimljivi komentari ocena - kristiola - 09.08.2015

Bez komentara.

[Slika: untitled.jpg]

RE: Zanimljivi komentari ocena - LiMuBaj - 09.08.2015

spreman za razgovor u 4 ujutro ahahahah Big smile

RE: Zanimljivi komentari ocena - blistok - 09.08.2015

Dakleee, ne bih mu dao pozitivnu već Nobela za mir. Da mene kupac nazove u to doba njegovi naslednici bi morali da mi daju ocenu.

RE: Zanimljivi komentari ocena - ljubisa.va - 09.08.2015

radi nocnu Smile

RE: Zanimljivi komentari ocena - serjoza - 09.08.2015

To je onaj slučaj kad ti kupac u nameri da te pohvali zavuče do balčaka. Sad svi ostali mogu da očekuju isti tretman.  Facepalm
Slične su: "Maksimalno korektno - sačekao me dva meseca"; "Spreman na svaki dogovor pa i pouzeće koje nije bila opcija - svaka čast" i tome slično.  Facepalm  Facepalm  Facepalm

RE: Zanimljivi komentari ocena - kristiola - 09.08.2015

Da, namerno bih kupila nesto od tog prodavca, cisto da ga zovem nocu da vidim jel ljubezan ko sto kazu u oceni.

RE: Zanimljivi komentari ocena - BitterLemon - 10.08.2015

Мене је једном позвао један бисер у 1 ноћу, поменуо сам му сву родбину и разне атлетске дисциплине. Оно што ме је запањило да ме је сутрадан позвао поново као да се ништа није десило.

RE: Zanimljivi komentari ocena - kristiola - 10.08.2015

Ja telefon svakako nocu gasim, ali da zaboravim i da me pozove (bilo ko) mislim da bih mu se nacestitala Nove godine Wink

RE: Zanimljivi komentari ocena - serjoza - 10.08.2015

Hm... mislim da ću ipak postaviti jedan oglas na O - prodajem foru kako namestiti Nokia i Android telefone da noćom ne mogu da vas zovu nepoznati (a i neki poznati). LOL
Pa 'el čitate vi šta sve ti telefoni mogu, ili dajete fiksni u podacima, šta li? Facepalm

Imas lepe muskatle Big smile

[Slika: untitled.jpg]

RE: Zanimljivi komentari ocena - blistok - 10.08.2015

A kad kupim još nešto od tebe onda ću ti u oceni napisati onaj recept za šufnudle o kojem sam ti pričala Smile

(10.08.2015 14:24)blistok Piše: A kad kupim još nešto od tebe onda ću ti u oceni napisati onaj recept za šufnudle o kojem sam ti pričala Smile

LOL Bravo Thumbs up

Ne bi me cudilo to da nadjem. il kao: A jel ste kuvali paradajz ove godine? Pozdravi tetka Lenku. Big smile

RE: Zanimljivi komentari ocena - alexvuk - 18.08.2015

Kulturan čovek, prvo lepo pita pa tek onda ocenjuje. Big smile

[Slika: JQQtXus.jpg]

RE: Zanimljivi komentari ocena - kristiola - 19.08.2015

Nije zelela da dospemo u zanimljive komentare ocena, tako da je najbolje da ja odmah postavim, a to ti je ujedno i reklama @SuzanaRil Big smile

[Slika: hhh.jpg]

RE: Zanimljivi komentari ocena - SuzanaRil - 19.08.2015

(19.08.2015 10:30)kristiola Piše: Nije zelela da dospemo u zanimljive komentare ocena, tako da je najbolje da ja odmah postavim, a to ti je ujedno i reklama @SuzanaRil Big smile

[Slika: hhh.jpg]

Znala sam da ce mi "dodjes glave" e jesi "djavolica" pa tako se ti "sprdas" sa zenama u godinama - ni manje ni vise pa u zanimljive komentare Smile

Hvala za reklamu Smile