Limundo Cafe
Zanimljivi komentari ocena - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (https://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (https://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Zanimljivosti (https://cafe.limundo.com/forum-4.html)
+--- Tema: Zanimljivi komentari ocena (/thread-92.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: Zanimljivi komentari ocena - goran2485 - 24.06.2015

Da, kupac mu je bio sumnjiv, pa se obatio LT, koji mu je savetovao da nema problema da odradi kupo-podaju sa tim kupcem. Nakon toga je LT zatvoio kupcev nalog, kao pevarantski, a prodavac stetovao taj iznos.

RE: Zanimljivi komentari ocena - neponovljiva - 24.06.2015

Objavili smo tekst na blogu na ovu temu i samo jedan dan nakon objavljivanja je postao najdeljeniji na društvenim mrežama: http://blog.limundograd.com/2015/06/smesni-komentari-ocena/

RE: Zanimljivi komentari ocena - BitterLemon - 24.06.2015

Шта бих ја дао за селективни вид. Ееееехххх...

RE: Zanimljivi komentari ocena - kristiola - 24.06.2015

hahahaha Big smile ovde vide samo zanimljive komentare ocena,tako je naziv teme.

RE: Zanimljivi komentari ocena - goran2485 - 24.06.2015

Xa,Xa,Xa, a meni je bas zanimljivo sto Neponovljivoj istina nije zanimljiva!!! Hihi

RE: Zanimljivi komentari ocena - ljube79 - 25.06.2015

(07.12.2014 17:53)LiMuBaj Piše: pazi sad > pozitivna ocena koju je dobio jedan clan

"Egzemplaran član.
Egzaltni reprezent honestentnog komitenta.
Superiorni afirmator apetibilne kooperativnosti.
Egzaktan supstrat respektabilnog profesionalca.
Konvencionalna realizacija transakcije."

Taj clan je nekoliko puta kupovao  od mene..jug srbije...da nenavodim sad ime i sl..

I uvek svima daje istu ocenu,koju realno nekako do pola uspem da protumacim,pola ne Smile

RE: Zanimljivi komentari ocena - crusaster - 29.06.2015

Više bi stajalo da piše Ne razumljivi komenari na ocene što i jesu

RE: Zanimljivi komentari ocena - kristiola - 02.07.2015

Danas sam dobila ovu ocenu, ahahahha, umalo da umrem od smeha Big smile  LOL  :rolf:

Tako zapakovano da moze da prezivi nuklearni udar Big smile

[Slika: s37788simpsonsmrburnsjew.jpg]

RE: Zanimljivi komentari ocena - stress - 08.07.2015

29. Jun. '15 18:16 HP miš "jači" od deskripcije istog. ocena 5 exp1.
Pozitivna
(od kupca)
29. Jun. '15 18:12 kao u opisu predmetnog nadmetanja! gde su labus, vlahović i oni nesrećnici đelić, dinkić, bubalo...
poštovanje seed 1968, za PHILIPS...

RE: Zanimljivi komentari ocena - Igoritza - 08.07.2015

Meni je ubedljivo najzanimljivija, neobjasnjivo sablasna ocena dodeljena clanu, koji je kupio mrtvacki sanduk, i nakon toga prestao da limunduje .. A clan koji mu je prodao sanduk, otpozdravio ga, onako - "dodje covek, kupi kovceg, ode .. srecno" << parafrazirano

ako neko moze da se seti imena tog clana, ja ne mogu da nadjem sad link.

RE: Zanimljivi komentari ocena - Unita - 08.07.2015

Skoro smo pročitali komentar čiji deo glasi: "PRODAVAC JE KRUT I NEFLEKSIBILAN!" Smile

RE: Zanimljivi komentari ocena - blistok - 08.07.2015

Hmm
Škrtica ? Smile

RE: Zanimljivi komentari ocena - sasacv68 - 08.07.2015

(08.07.2015 14:36)Igoritza Piše: Meni je ubedljivo najzanimljivija, neobjasnjivo sablasna ocena dodeljena clanu, koji je kupio mrtvacki sanduk, i nakon toga prestao da limunduje .. A clan koji mu je prodao sanduk, otpozdravio ga, onako - "dodje covek, kupi kovceg, ode .. srecno" << parafrazirano

ako neko moze da se seti imena tog clana, ja ne mogu da nadjem sad link.

Neka nickovi clanova ostanu obavijeni velom tajne ... ali su komentari ocena autenticni, a predmet licitacije originalan  - za zatvaranje naloga.

[Slika: bhhs04.png]

[Slika: j7rq78.png]

RE: Zanimljivi komentari ocena - BitterLemon - 10.07.2015

Размена оцена између Svikojedan и djole12341 је урнебесно занимљива.

RE: Zanimljivi komentari ocena - blistok - 10.07.2015

Al si brezobrazan !! Ljudima tolike aukcije propale, poćinju već da gube veru u ljudski rod u celini a kamoli u nas 670125 a ti im se još i smeješ ! Idi sada i za pokoru licitiraj malo kod njih pa da im se vrati nada da nisu jedini koji licitiraju na svojim aukcijama !