• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brisanje Negativnih Ocena
A kako to da uradi kad taj clan nike ni ulazio godinama na sajt??

Citiraj
(29.04.2020 18:54)Melodi Piše: Rok u kom Limundo tim može razmatrati žalbu na neopravdanost ocene je 15 dana od dobijanja ocene. Međutim, dobra vest je da smo članovima omogućili da sami izmene negativnu ocenu koju su dali u pozitivnu. To se može uraditi bilo kada, bez obzira koliko je prošlo od ocenjivanja, ako postignete dogovor sa saradnikom.

Član se nije logovao ČETIRI GODINE I MESEC I PO DANA. :lol:

Ja sam vas zamolila pre 5 i po godina da je razmotrite. Da li je normalno da kupac reklamira polovan predmet posle 7 dana? Odete, recimo, danas u poštu da podignete novac i vratite se posle 7 dana i tvrdite da vam nisu isplatili sav novac ili da su vam dali novčanice kojima fale delovi :D
Da li je normalno da su se dokazi sa moje strane osporavali, dok se sa druge strane uopšte nije tražio nijedan dokaz za navedene tvrdnje?
Prijatelja i knjiga imajte malo, ali neka budu dobri.

Citiraj
(29.04.2020 18:54)Melodi Piše: Rok u kom Limundo tim može razmatrati žalbu na neopravdanost ocene je 15 dana od dobijanja ocene. Međutim, dobra vest je da smo članovima omogućili da sami izmene negativnu ocenu koju su dali u pozitivnu. To se može uraditi bilo kada, bez obzira koliko je prošlo od ocenjivanja, ako postignete dogovor sa saradnikom.

sve je to lepo

ali ako ste čitali tekst ocene da "cipele ispadaju sa nogu" po meni je to apsurdna reklamacija

ja prvi put čujem da su nekome cipele ispale sa nogu ,ajde da spadaju znači da su malo veće ali da ispadaju to je neki vic :)

Citiraj
(29.04.2020 19:37)LiMuBaj Piše:

sve je to lepo

ali ako ste čitali tekst ocene da "cipele ispadaju sa nogu" po meni je to apsurdna reklamacija

ja prvi put čujem da su nekome cipele ispale sa nogu ,ajde da spadaju znači da su malo veće ali da ispadaju to je neki vic :)

Ja mislim da nisu ni čitali :lol: :lol:
Prijatelja i knjiga imajte malo, ali neka budu dobri.

Citiraj
Kako je moguće da kod nekih članova sa negativnim ocenama piše 100% pozitivnih ocena?

[Slika: l.png]

Citiraj
U obzir se uzimaju samo ocene dodeljene poslednjih godinu dana.

Više o tome možete pročitati na sledećem blog postu:
https://blog.limundograd.com/2018/07/naj...azu-ocena/

Citiraj
Koja prevara

Citiraj
(13.12.2020 20:06)aleksandar007 Piše: Koja prevara

što prevara ? i dalje su sve ocene vidljive na profilu jedino je procenat u zadnjih godinu dana

pa primer - neko je član 10 godina , prve godine se nije snašao dobio neke negativne i posle toga ima sve pozitivne ali one od ranije nisu izbrisane samo nisu vidljive kao procenat a može i obrnuto neko bio dobar pa se pokvario u zadnje vreme pa će imati lošiji procenat ...

Citiraj
Jel' ti tako malo varaš ženu pa malo ne?

Ne postoji pojam "nije se snašao", to su izmislili baš ti koji su dobili negativne a smeta im za dalje varanje.
Negativna makar ovde se ne dobija nezasluženo, uvek može da se obriše ako se dokaže da je kupoprodaja završena pozitivnim rezultatom. Administracija uvek izlazi u susret. Ko god da je dobio negativnu, prodavac ili kupac, može da dokaže odmah da li je kriv ili nije.

Citiraj
(14.12.2020 18:45)aleksandar007 Piše: Jel' ti tako malo varaš ženu pa malo ne?

Ne postoji pojam "nije se snašao", to su izmislili baš ti koji su dobili negativne a smeta im za dalje varanje.
Negativna makar ovde se ne dobija nezasluženo, uvek može da se obriše ako se dokaže da je kupoprodaja završena pozitivnim rezultatom. Administracija uvek izlazi u susret. Ko god da je dobio negativnu, prodavac ili kupac, može da dokaže odmah da li je kriv ili nije.

kao što rekoh nema brisanja ocena samo je procenat bolji ako se popraviš a gori ako se pogoršaš

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)