• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brisanje Negativnih Ocena
A kako to da uradi kad taj clan nike ni ulazio godinama na sajt??

Citiraj
(29.04.2020 18:54)Melodi Piše: Rok u kom Limundo tim može razmatrati žalbu na neopravdanost ocene je 15 dana od dobijanja ocene. Međutim, dobra vest je da smo članovima omogućili da sami izmene negativnu ocenu koju su dali u pozitivnu. To se može uraditi bilo kada, bez obzira koliko je prošlo od ocenjivanja, ako postignete dogovor sa saradnikom.

Član se nije logovao ČETIRI GODINE I MESEC I PO DANA. LOL

Ja sam vas zamolila pre 5 i po godina da je razmotrite. Da li je normalno da kupac reklamira polovan predmet posle 7 dana? Odete, recimo, danas u poštu da podignete novac i vratite se posle 7 dana i tvrdite da vam nisu isplatili sav novac ili da su vam dali novčanice kojima fale delovi Big smile
Da li je normalno da su se dokazi sa moje strane osporavali, dok se sa druge strane uopšte nije tražio nijedan dokaz za navedene tvrdnje?
Prijatelja i knjiga imajte malo, ali neka budu dobri.

Citiraj
(29.04.2020 18:54)Melodi Piše: Rok u kom Limundo tim može razmatrati žalbu na neopravdanost ocene je 15 dana od dobijanja ocene. Međutim, dobra vest je da smo članovima omogućili da sami izmene negativnu ocenu koju su dali u pozitivnu. To se može uraditi bilo kada, bez obzira koliko je prošlo od ocenjivanja, ako postignete dogovor sa saradnikom.

sve je to lepo

ali ako ste čitali tekst ocene da "cipele ispadaju sa nogu" po meni je to apsurdna reklamacija

ja prvi put čujem da su nekome cipele ispale sa nogu ,ajde da spadaju znači da su malo veće ali da ispadaju to je neki vic Smile

Citiraj
(29.04.2020 19:37)LiMuBaj Piše:

sve je to lepo

ali ako ste čitali tekst ocene da "cipele ispadaju sa nogu" po meni je to apsurdna reklamacija

ja prvi put čujem da su nekome cipele ispale sa nogu ,ajde da spadaju znači da su malo veće ali da ispadaju to je neki vic Smile

Ja mislim da nisu ni čitali LOL LOL
Prijatelja i knjiga imajte malo, ali neka budu dobri.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)