• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utisci o Cafe-u
(07.12.2014 11:05)BitterLemon Piše: Баш безобразан надимак. :)

Hehehhee...

Ne znam sta je tu bezobrazno. ;)

Citiraj
Ni ja :)

Citiraj
Jutros ja doruckujem i vidim kurira kroz prozor. Kontam, kod mene nece sigurno, ne ocekujem nista da stigne, a i stiglo bi mi sms obavestenje. A sve su mi posiljke isporucene koje sam poslao, tako da nema sanse ni da se nesto vraca.

Kurir izlazi iz auta i nosi ljubicastu kesu, tek tada kontam nije kod mene, kad eto cuje se zvono i kurir i dalje drzi ljubicastu kesu za mene, a ja nikako da ukapiram  :lol:

Nisam znao gde da pisem, pa evo ovde da se zahvalim na poklonima, bas ste me iznenadili  :klanjam se:  :klanjam se:  :klanjam se:

[Slika: 108666967550711745842313.jpg]

[Slika: 108505907550711645842321.jpg]

[Slika: 108668387550711412509019.jpg]

Citiraj
@Vesic1 , divno :) , Limundo / Kupindo :bravo:
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
Da se i ja zahvalim Limundu/ Kupindu na poklonima.
Potpuno ista situacija kao kod Vesica, zove me jutros postexpress, kaze da imam posiljku, a znam da nista ne treba da mi stigne danas ... prosetam do poste, kad ono prijatno iznenadjenje ... pokloni  :skaceodsrece:
Hvala.

Nego, ja se bas spremam da pisem reklamaciju:
- zbog neodgovarajuce velicine majice,
- jer nisam dobio slicice kao Vesic1 i Bitter.
:cool:

Utisak je da je i dalje neophodno obavestenje da je dok sam pisao post (u medjuvremenu) izasao novi komentar.  :@
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
[Slika: 243c8d595d0c5e95ccc7ab64ac7539a0.png]

Citiraj
................................................................. [Slika: 0ff84a8256acbb0d8a792f860aaee9b4.png]

Citiraj
(20.12.2014 12:54)sasacv68 Piše: Da se i ja zahvalim Limundu/ Kupindu na poklonima.
Potpuno ista situacija kao kod Vesica, zove me jutros postexpress, kaze da imam posiljku, a znam da nista ne treba da mi stigne danas ... prosetam do poste, kad ono prijatno iznenadjenje ... pokloni  :skaceodsrece:
Hvala.

Utisak je da je i dalje neophodno obavestenje da je dok sam pisao post (u medjuvremenu) izasao novi komentar.  :@

(20.12.2014 12:58)BitterLemon Piše: То нису сличице већ магнети за фрижидер(или аутобус, спејс-шатл, металну шину у нози, магнетну таблу...).

Bas bi mi dobro dosao neki... za koleno

Citiraj
(20.12.2014 13:02)sasacv68 Piše:
(20.12.2014 12:54)sasacv68 Piše: Da se i ja zahvalim Limundu/ Kupindu na poklonima.
Hvala.

(20.12.2014 12:58)BitterLemon Piše: То нису сличице већ магнети за фрижидер(или аутобус, спејс-шатл, металну шину у нози, магнетну таблу...).

Bas bi mi dobro dosao neki... za koleno

sasacv68 ... ne brini, i ja sam dobio samo magnet za Limundo a dva Kupindo magneta - ne (developers i www ... a kako znam da to piše? Na frižideru su mi sva 3 magnetića koje sam dobio (sada se sećam - za PET GODINA ČLANSTVA)) Don't worry .... of course - enjoy, my friend :)

Citiraj
Bas vam zavidim :(

Citiraj
(20.12.2014 13:18)ljubisa.va Piše: Bas vam zavidim :(

Nemoj, novembar u N. Godini će brzo doći .... tada si 'petogodišnjak' i stižu pokloni.

Citiraj
Hvala vam svima, drago mi je što je iznenađenje uspelo! :) A i nas ovde je BitterLemon iznenadio, neko bi rekao - sinhronicitet.

Citiraj
(20.12.2014 12:22)Ssvettlana Piše: @Vesic1 , divno  :)  , Limundo / Kupindo   :bravo:

Potpisujem! :bravo:

A i za ostale, zasluzili ste! :bravo:

Citiraj
Apel.. i za Olja.Olja jednu majcu..
samo malo veci broj da ne bude mala kao SasiCV68 i obavezno slicice :pravi se lud:

Citiraj
(21.12.2014 00:20)deqi Piše: Apel.. i za Olja.Olja jednu majcu..
samo malo veci broj da ne bude mala kao SasiCV68 i obavezno slicice :pravi se lud:

Ko je reko da je meni mala majica ?! Mozda je velika ! :cool:

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)