• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 6 Glasova - 4.33 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clanovi sa puno negativnih ocena.
(21.12.2014 11:51)praziluk89 Piše: Meni je pobedila na aukciji osoba sa 5 negativnih i 2 pozitivne ocene i javi se juce kaze jel mogu ja da sacekam do posle 28.12. jer se ona tad vraca u Srbiju. Malo je reci da joj ne verujem.
Van pameti je da cekam 28. zbog nekoga ko ocigledno nije zainteresovan za trgovinu preko Limunda. Mogu ponuditi predmet clanu ispod nje, preko Kupinda.
Sta biste vi uradili u ovoj situaciji?

Zao mi je sto se mucite sa nepouzdanim clanom.

Ja ne bih produzila cekanje do 28. jer je rok za uplatu 25. Obzirom da sve ukazuje da clan nece platiti/preuzeti stvar a drugi je zainteresovan, drzala bih se pravila, ako zeli moze da uplati do 25. Ima sigurno nekoga u Srbiji.
Pravila se znaju, ako nije u drzavi i znala je da ne moze ih ispostovati, trebala je da pita pre licitiranja ili da uopste ne licitira.

Znaci cekanje do 25. i ni makac dalje. Pa 28. je nedelja. Ostaje 3 dana do kraja NG. Da mislite, cekate, saljete... imate i pametnija posla tada?

Ako ne zelite da joj napisete poruku da ipak ne mozete zbog svojih obaveza da cekate na uplatu do 28. nego do 25. onda cekajte taj 28. A pre toga mozete obavestiti zainteresovanog clana, da bude upoznat da je velika verovatnoca da ce predmet biti slobodan u ponedeljak 29. Smile Pa da se spremite da to brzo obavite, ako zelite. Smile

Ako clan nije korektno posupio u startu, zasto mu onda vi izlazite u susret cekajuci duze nego sto treba? Nemate nikakve obaveze to raditi zbog osobe koja vam sada zadaje glavobolje. I nije korektna.

Nadam se da ce ipak ranije doci u Srbiju i platiti predmet u roku. Srecno. Smile

Citiraj
Ma klasičan miner aukcija i sve ih je više jer im je olakšano maksimalno i nisu ničim ugroženi.

Citiraj
Hvala Olja.Olja na odgovoru.
To sam i ja rekla, zasto licitira ako nije u Srbiji, na to se misli pre licitiranja, a ne posle.
Sacekacu da ova osoba dodje na Limundo, da vidim da li ce mi nesto odgovoriti, ako dodje u toku dana. Ako ne odgovori, saljem odmah sledecem clanu poruku.

Citiraj
Nema na cemu, to je vise podrska za vase razmisljanje jer je verujem isto.

Samo se drzite pravila, do 25. je stvar njena ako uplati, ako ne uplati, uplatice drugi Smile

Citiraj
Drži se rokova, i ne pravi kompromise na svoju štetu. Novac od predmeta nije vredan smaranja sa neozbiljnima.

Citiraj
Dadoh joj negativnu i sad je sa -2 suspendovana.

Citiraj
I ja ovome: http://www.limundo.com/Clan/zoran-tokalic1

Citiraj
(26.12.2014 19:56)smuk88 Piše: I ja ovome: http://www.limundo.com/Clan/zoran-tokalic1

cekrk? Cry
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
(26.12.2014 19:59)Ssvettlana Piše: cekrk?  Cry

Aha

Citiraj
Kod mene trenutno licitira lik koji je otvorio nalog
13.12.2014
Do danas je licitirao 13 puta i nakupio:
-7 pozitivnih
-5 negativnih
Doduše prve dve su mu negativne od istog prodavca Hmm
Od tada je malo šarao poz.-neg. tako da ako sagledamo iz više uglova i pregledamo sve varijabile ima nade da se opametio Hmm  Hmm  Hmm
Kako se aukcija završava sutra a poslednju neg.su mu zalepili juče Pravi se lud
Samo da na kraju ne padne berba ušiju  Cool

Citiraj
(08.12.2014 12:23)LekoizZegrove Piše: Upravo se zavrsila jedna od mojih aukcija, a pobednik je clan koji ima 6 negativnih ocena i to od 5 razlicitih clanova.Facepalm
Pitam se, zasto je on uopste i dalje clan s obzirom na toliki broj negativnih ocena i kako ja sad, da mu posaljem paket, kad je velika verovatnoca, da ga nece primiti. Undecided
Ako odbijem da mu posaljem, mogu da dobijem negativnu, a ako mu posaljem, a on ne prihvati posiljku, platicu duplu postarinu. Hmm
Pisao sam Limundo timu i objasnio sam, da je najbolje, da mu ne saljem paket, pre uplate, bez obzira, sto sam na aukciji naveo placanje pouzecem, ali da pristajem, da mu posaljem, ako ce Limundo da mi refundira postarinu, a siguran sam da nece, jer su oni sebe potpuno zastitili.  Pravila
ovaj clan ima 29 pozitivnih i 6 negativnih, znaci svaka 5-ta ocena mu je negativna. Nekad su sa 3 negativne izbacivali, a sad se ovde i sa 6, a vidjao sam i vise negativnih i dalje trguje. Dislike
predlazem Limundu, da, ako vec ne zele da izbacuju takve kupce-prodavce, jer ne zele da smanje broj clanova, bar omoguce, nama prodavcima, da se zastitimo, na taj nacin , sto cemo traziti uplatu unapred

pitam se i ja kako si i ti idalje clan a limundo ti je zatvarao nalog 3 puta!????
Da iznesem mozda ovde sve tvoje prosle naloge?

Citiraj
(28.12.2014 00:55)pallermo Piše:
(08.12.2014 12:23)LekoizZegrove Piše: Upravo se zavrsila jedna od mojih aukcija, a pobednik je clan koji ima 6 negativnih ocena i to od 5 razlicitih clanova.Facepalm
Pitam se, zasto je on uopste i dalje clan s obzirom na toliki broj negativnih ocena i kako ja sad, da mu posaljem paket, kad je velika verovatnoca, da ga nece primiti. Undecided
Ako odbijem da mu posaljem, mogu da dobijem negativnu, a ako mu posaljem, a on ne prihvati posiljku, platicu duplu postarinu. Hmm
Pisao sam Limundo timu i objasnio sam, da je najbolje, da mu ne saljem paket, pre uplate, bez obzira, sto sam na aukciji naveo placanje pouzecem, ali da pristajem, da mu posaljem, ako ce Limundo da mi refundira postarinu, a siguran sam da nece, jer su oni sebe potpuno zastitili.  Pravila
ovaj clan ima 29 pozitivnih i 6 negativnih, znaci svaka 5-ta ocena mu je negativna. Nekad su sa 3 negativne izbacivali, a sad se ovde i sa 6, a vidjao sam i vise negativnih i dalje trguje. Dislike
predlazem Limundu, da, ako vec ne zele da izbacuju takve kupce-prodavce, jer ne zele da smanje broj clanova, bar omoguce, nama prodavcima, da se zastitimo, na taj nacin , sto cemo traziti uplatu unapred

pitam se i ja kako si i ti idalje clan a limundo ti je zatvarao nalog 3 puta!????
Da iznesem mozda ovde sve tvoje prosle naloge?
Ima ovde dosta clanova u kafani, koji su se raspisali sa svog drugog, pa neki cak sa treceg naloga. LT im to omogucio. Danas sam uplatio za izlicitirano na drugo ime, skoro mi kupljeni predmet posalje neko sasvim drugi, iz drugog mesta, bivsi BANOVANI clan. Pre mesec dana mi prodavac uvazio reklamaciju na memoriju(neispravnu) i da mi adresu gde da vratim, 200km dalje i drugo ime i prezime, kad ono clan mi poznat. Ko tu koga zavarava ne znam???

Citiraj
Znaci muka mi je bre vise sta se dogadja! Muka!
Toliko nepravilnosti, toliko lazih nudjenja, toliko "povratnika" na sajtu i nista! I jedno veliko NISTA!

Citiraj
Svima nam je cilj da trgovina na Limundu bude bezbedna i korektna. Molim vas pošaljite nam preko kontakt strane prijavu ako ste uočili da neko krši pravila, nemojmo se tim prijavama baviti ovde. Hvala vam.

Citiraj
(28.12.2014 12:26)Melodi Piše: Svima nam je cilj da trgovina na Limundu bude bezbedna i korektna. Molim vas pošaljite nam preko kontakt strane prijavu ako ste uočili da neko krši pravila, nemojmo se tim prijavama baviti ovde. Hvala vam.

Razumem ... ali i ovi svi prethodni navodi i komentari mogu da se provere. Hmm
Vama je to bar lako Wink Cool

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)