• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemi u funkcionisanju Limundo.com
Odem u Završene, kliknem na ikonicu Sve poruke za ovu aukciju, ali odvede me na sve poruke sa kupcem. Pola sata sam razbijao glavu i mislio da su mi nestale poruke sa podacima kupaca. Facepalm
Šta se dešava - bag, majstori rade na svoju ruku ili obaveštavači imaju pauzu?

Citiraj
Poruka sa podacima kupca, ili prodavca, je poruka od Limunda pa se ne prikazuje kad kliknete na "Sve poruke za za ovu aukciju" ili kad kliknete na pregled poruka sa članom, jer se preko te opcije prikazuju poruke koje ste razmenili sa kupcem/prodavcem te aukcije. Videćemo da ovo ispravimo!
lotr

Citiraj
(31.03.2015 16:48)Alduin Piše: Poruka sa podacima kupca, ili prodavca, je poruka od Limunda pa se ne prikazuje kad kliknete na "Sve poruke za za ovu aukciju" ili kad kliknete na pregled poruka sa članom, jer se preko te opcije prikazuju poruke koje ste razmenili sa kupcem/prodavcem te aukcije. Videćemo da ovo ispravimo!

Razumem da je poruka sa podacima poruka od Limunda.
Ali dobro, hajde da razložim.
Otvorim Završene. U liniji stoji fotka, naslova aukcije, ikonica nad koju kad postavim miša piše "Sve poruke ZA OVU AUKCIJU", ime kupca, datum.
Kliknem na pomenutu ikonicu i dobijem SAMO PORUKE SA KUPCEM, A RANIJE SAM DOBIJAO SVE PORUKE ZA AUKCIJU. Razumem da u tim porukama sa kupcem mogu da klknem i Sve poruke za aukciju, ali moje pitanje je zašto je to promenjeno, zašto je i dalje ime ikonice Sve poruke za aukciju (a dobijem sa kupcem) i zašto nismo obavešteni?
I ovako je bilo nepotrebno komplikovano i nesređeno, ai sam se navikao. Sinoć mi piše kupac da mu dostavim podatke jer je obrisao tu poruku, a verovatno ju nije video zbog ove izmene.

Dodatak: Poruka od Limunda sa podacima druge strane se vidi u Porukama za ovu aukciju.

Citiraj
Hvala na pojašnjenju, sad sam razumela Smile Upravo sam proverila i sa test naloga, isto je i kod nas. Javljam kolegama da se ovo ispravi!
lotr

Citiraj
"Sve poruke za ovu aukciju"
Biće Ispravljeno verovatno sutra. Hvala što ste javili. Smile

Citiraj
(31.03.2015 22:38)gevara Piše: "Sve poruke za ovu aukciju"
Biće Ispravljeno verovatno sutra. Hvala što ste javili. Smile

Cini mi se da i dalje nije ispravljeno, a poprilicno mi otezava pronalazenje adresa kupca?!

Citiraj
Sada je napravljeno. Jel može provera?

Citiraj
Kod mene radi kako treba.

Citiraj
(02.04.2015 12:53)gevara Piše: Sada je napravljeno. Jel može provera?

Donekle je popravljeno. Dobije se sve poruke za aukciju, ali tu opet imam dugme Poruke za aukciju, NEMAM poruke sa članom. Kad idem na to (poruke za aukciju) dobijem opet poruke za aukciju, ali bez ovih novih dugmadi i onda imam i poruke sa članom dugme.

Dodatak: Pri tom se iz "Završene" ikonica sad zove "Poruke sa kupcem" a vodi na poruke za aukciju. A, bre, baš mnogo komplikujete bez potrebe.

Ok, da sad ne objašnjavam - nisam iz prve ukapirao, ali sad mi je jasno. Nije loše. Wink

Citiraj
I meni se cini da su to tako sada zamislili, meni se otvara ova stranica kada kliknem na ikonicu u produzetku aukcije u delu "Zavrsene".
[Slika: 37d.jpg]

Citiraj
Tako je, napravljeno je plus da su tu poruke sa kupcem, plus poruka sa podacima. Mislim da je tako najbolje.

Citiraj
(02.04.2015 12:53)gevara Piše: Sada je napravljeno. Jel može provera?

Svidja mi se kako radi Rukovanje

Sada kliknem na to i ono me automatski odvede na celu prepisku sa kupcem u vezi tog predmeta i plus su tu njegovi podaci, tako da je to odlicno.

Citiraj
Da li meni nesto promice ili?

[Slika: 1lc.jpg]

Kupac je aktivirao LC u sredu 22.04.2015. u 18:57

[Slika: 2lc.jpg]

Do danas, do 18:57 je puna tri radna dana, zasto je transakcija i dalje aktivna?  Hmm
Da ne radi Mile na sekciji u vezi ovoga?  Hmm

Citiraj
Biće aktivna dok ne klikneš na problem i javiš im.

Citiraj
Zar ne treba sama da se deaktivira kada istekne rok za uplatu od 3 dana?

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 8 Gost(a)