• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemi u funkcionisanju Limundo.com
Eto, a stalno pricaju kako je sve u komunikaciji Smile

Citiraj
(17.05.2015 21:49)Vesic1 Piše: Eto, a stalno pricaju kako je sve u komunikaciji Smile

Pa i jeste. A ovako moraš bar 3-4 poruke da razmeniš  da bi dobio odgovor na pitanje. Tako se povećava obim, da ne kažem kvantitet komunikacije.

Citiraj
Када бих ја са продавцима и купцима комуницирао као они са корисницима вероватно бих још био негде на првој-другој оцени. Smile

Citiraj
(17.05.2015 22:15)BitterLemon Piše: Када бих ја са продавцима и купцима комуницирао као они са корисницима вероватно бих још био негде на првој-другој оцени. Smile

Ma ne bi - već bi te opleli sa negativnim zbog probijanja rokova. LOL

Citiraj
(17.05.2015 22:16)serjoza Piše:
(17.05.2015 22:15)BitterLemon Piše: Када бих ја са продавцима и купцима комуницирао као они са корисницима вероватно бих још био негде на првој-другој оцени. Smile

Ma ne bi - već bi te opleli sa negativnim zbog probijanja rokova. LOL

Па јесте то, али би ја њих убедио да су у ствари они ти који су пробили рок и да треба да се договоре са Лимундом како ми то да решимо.  :rolf:

Citiraj
Sad sam sinhronizovala podatke na Limundo listeru.

Hocu da postavim aukciju ali u novootvorenom prozoru vidim samo deo dugmeta za ubacivanje slika, ostatak ne.

Ne mogu prozor da uvelicam, isto tako i kada kopiram neku od aukcija....

Racun mi je trenutno u minusu ali sumnjam da je zbog toga prozor mali, tj. donji deo ne vidim uopste.

Nikako taj L. lister da razradim.

I to me sprecava da imam 10 stranica garderobe.

Naravno da se salim. Big smile

Citiraj
Jel mozes da uslikas sta te muci posto te ne razumem, a koristim lister neko vreme, pa sam kako pokapirao nesto Big smile

Citiraj
Ovo je prozor, recimo za novu aukciju. Vidi se deo dugmeta za slike - Dodaj. Mogu kao da ubacim sliku ali ne mogu da rolam dole vise, to je maksimum. Ne vidim nista sto je ispod donje ivice.

[Slika: capture2.jpg]

Citiraj
Obrisi ga, pa ga instaliraj ponovo. Meni sasvim normalno radi, verovatno je nesto pobrljavio, ali nije to do sajta.
https://www.limundo.com/Pomoc/Limundo-Lister/1729

Citiraj
Malopre sam ga instalirala.

Ali OK. Smile

Citiraj
Ja sam već pomislio da su i u Listeru počele da iskaču reklame. Facepalm
Da probaš da proširiš taj gornji prozor - klikneš onaj pravougaonik gore desno pored krstića za zatvaranje. Hmm

Citiraj
Nece, samo pobegne u levi gornji ugao, iste velicine. Hehehe

Racun mi je u minisu, ima tu veze.... Big smile

Jednom sam, daaavno, sinhronizovala podatke i nemam pojma sta sam kliknula, uglavnom dobih na Limundu oko 50 podataka od kupaca.
Zavrsene aukcije.
I racun u minus ode debeo.

I kupci dobili moje podatke.

A to su sve vec zavrsene aukcije bile, samo se ponovilo. Opsti haos nastao. Big smile

I od tada me stra`..... hahahhaha!

Citiraj
Malo je nezgodan lister za upotrebu, ali to je namerno tako napravljeno.
Cek, a jel tebi bilo sve normalno dok nisi kliknula da sinhronizujes?

Citiraj
Zašto je ukinuta opcija u nalogu, snimanja poruka prepisaka između kupca/prodavca? Opet pokušaj da se neko štiti

sorry tu je opcija kad sam refrešovao stranu malo čudno

Citiraj
Чудне се ствари дешавају на Лимунду у последње време, ствари нестају и појављују се. Чак и приликом постављања аукција се дешава, нестају поља и појављују се. Мислио сам да је нешто до мене док се јуче Оља није огласила по истом питању.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)