• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemi u funkcionisanju Limundo.com
Ja sada gledam neke moje aukcije gde je data negativna ocena i ne vidim da pise da je aukcija prekinuta.

Citiraj
Ja sam ovu ˝novost˝ danas primetio i zatrazio objasnjenje od LT - nije pojasnjeno od kada funkcionise ...

Sto rece Bitter - mozda to funkcionise samo za duple naloge Smile
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
Sta se desava? Hmm Ne mogu da pristupim Limundu...

Citiraj
Велика навала, баш синоћ свих 2 милиона чланова наврзло овамо.

Citiraj
Zašto prilikom licitacije piše
Najniža cena 15 din , a gore je poslednja suma 141 din
U čemu je caka ?

http://www.limundo.com/kupovina/Casopisi...-/38961849

Citiraj
Pise sve normalno.

Citiraj
[Slika: hbh.jpg]

Ako koza laže rog ne laže

Citiraj
Pise "min. 151" ali je polje za broj malo pa izostaju, ne vide se svi brojevi. Angel

Citiraj
Kod mene cak i to pise normalno u bilo kom pretrazivacu.

Citiraj
Мала резолуција екрана.

Citiraj
Kad porastem biću majstor

Citiraj
(03.09.2015 07:24)sharenko Piše: [Slika: hbh.jpg]

Ako koza laže rog ne laže

Davno pisano 23.05 o tome pogledajte post #41 
http://cafe.limundo.com/thread-450-page-3.html

Citiraj
Danas sam ponavljao neke neprodate aukcije koje su imale uključenu opciju "Kupi odmah". Nakon ponovnog pokretanja odnosno izmene ponovo pokrenutih aukcija dobijao sam, kao i obično, obaveštenje koliko košta pokretanje I ZAHTEV DA POTVRDIM POKRETANJE/IZMENU. Opcija Kupi odmah NIJE BILA PREDSTAVLJENA NITI SABRANA u troškovima u tom obaveštenje, a ipak je naplaćena kad su aukcije krenule (što je i normalno). Dinar nije mnogo, ali kad se vrati na 29 to nije zanemarivo, a generalno prodavac nije adekvatno obavešten o troškovima pokretanja aukcije, tačnije obavešten je POGREŠNO jer mu je NAPLAĆENO VIŠE NEGO ŠTO MU JE PREDSTAVLJENO. Neki zaludan advoka bi rekao da je prodavac, odnosno korisnik usluga platforme obmanut. Neki zaludan i maliciozan i možda dodao i namerno.
Vodite računa.

Citiraj
Limundo-Završene-prodate.
Postoji ljubičanstveno dugme "Prebaci u Kupindo". Ni jednu aukciju ne mogu da "štikliram" kao u neprodatim pa da prebacim u Kupindo. Ne znam kako bih formulisao pitanje:
1. Zašto ne mogu da štikliram?
ili
2. Koji će andrak to dugme za prebacivanje kad ne mogu da se štikliraju aukcije?
Isto važi i za dugme Obriši.
Čemu služi tek dugme "Selektuj sve"?

Citiraj
el se jos nekom desava da dok je u cafeu kupindo brljavi nestanu skoro sva slova a limundo normalno radi ?

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)